Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Kawiareczko🌻 od wyprawy za Lodz ;) nie mylam autka;) bylo strasznie brudne;) lubie czysty samochodzik. wczesniej nie mialam czasu na taka przyjemnosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiarkaa🌻:) Roros🌻 no tak wystarczy przejechac przez to brudne miasto , jakim jest Lodz i juz samochodzik feeee jest;):D No bo w K....i na A......jest przeciez czysciutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko🌻 rzadko Bywasz na topiku;) Bez Twojej kawki jakos smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 w A....... jest czysciutko i slicznie🌻;) Uuuuuuuuuuuu;) wlasnie jest autko wypucowanie i blyszczy:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia :D🖐️🌼 Roros moją kawk zawsze tu zostawiam dla wszystkich chętnych ;):) UuuuUuuu dla Ciebie...mam dzisiaj starą,ciemną,zapajęczoną piwnicę ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuu;) przykro mi nie mam dla Ciebie nawet brudnego autka:( moze postaram sie o jakiegos pajaka;) jezeli lubisz;) no dobrze moze dwa pajaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. dwa pajaki;) i moze jeszcze poszukam pajeczynki;) lubisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalatwione;) pajaczki plus pajeczynka ;) gdzie przeslac paczuszke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochani zostawiam Was :( Na pocieszenie zrobiłam cały termos kawy i ...zostawiam ją tu na naszym topiku ;):) Miłej nocy!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejscowość Drakulkowo,osiedle Pajecze,ul. Zapomniana ,piwnica ,oczywiście nr 13. :D:D O ale mineła 12-ta -muszę trochę popracować ! (())

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko🌻 Jestes kochana bardzo o nas dbasz🌻 kolorowych snow i milej nocy zycze;) Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za adres ;) jutro wysylam;) milej pracki;) P.S.nad czym pracujesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba \"nad kim ?\" A jest tu taki nowoczesny chłopczyk co siedzi non stop przed komputerem i nie wierzy w duchy ! :o Trzeba mu wyrobić \"odpowiednią \" postawę do tych spraw ! Jeszcze nie jest za póżno ,bo za rok przestanie wierzyć w Św. Mikołaja i Gwiazdkę ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Robaczki :D :) Widzę, że puściutko tu dziś, ale ktoś musiał przecież otworzyć, prawda? Tak samo, jak ktoś musi światła zgasić na koniec. Czekam na odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Setunia :) Jak miło Cię ujrzeć :) Dzionek oki, było w końcowej fazie małe spięcie, ale ogólnie ok :) Nie ma co narzekać. Ślęczę teraz nad testami z angola, trzeba sobie co nieco poprzypominać. A co u Ciebie? Masz wieści od Roros?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻;) Betinko🌻;) Uuuuuuuuuuu;) jak mozna nie wierzyc w Sw.Mikolaja:P a prezenty pod choinke to niby kto przynosi:P;) Gwiazdka*;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Roros :) No witam Panią serdecznie :D Jak tam wojaże (umytym autkiem) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti testy zostaw na dugie, deszczowe jesienne wieczory albo zimowe:D Ja troszke na kocyku dzis polezalam i jakos ,tak czas mi szybko zlecial;) Roros ma teraz ograniczony dostep do kompa:( na pewno eskni za tym topikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądziłam, że aż tak mocno, poza tym wpadła chociaż listę podpisać :) A co do angola, ja to po prostu lubię, to dla mnie relaks; w momencie kiedy przestaje nim być, po prostu rzucam od razu. Życie jest za krótkie, żeby stresować się na własne życzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×