Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Setuś🌻 wiem Musimy;) Uuuuuuuu;) duszku jeden i pomagaczu:D to mile ze oprocz staszenia pamietasz dawne czasy;) w jakej epoce zyles:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu Uuuuu Uuuuu
Słabo pamiętam ! Tylko tyle że było dużo wina ,dziewczyn i nie bylo AIDS ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarkaaaaa
Witam wszystkich🌼:) Wleciałam tylko pokazać się - dać znać,że żyje i mam się ...całkiem,całkiem :);) ale nie będzie mnie już do piątku :( Roros wyciągaj z Setunią nasz temacik za uszy żeby nas nie zasypało;):D Paaaaaaa kochani:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita222
Roros jaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita222
Roros jaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita222
Roros jaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kilka ale dzisiaj dalam cczadu rozwalilam moje autko ;) zabawne .... ale spac nie moge mala strata i policjant nie dal mandatu ;) mam frta;) przezywam jechalam w waznej prawie a tu nagle.... i po sprawie. podly dzionek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziubki :) Wróciłam. Mam nadzieję, że o mnie jeszcze nie zapomnieliście. Póki co przepisuję na kompa notatki ze szkolenia (nie mam nic lepszego do roboty :p) i czekam na odzew. Buziaki dla wszystkich Roros :) :) :) 🌻 Kawiareczko :) 🌻 Setunia :) 🌻 TTTT :):) (kwiatków nie będę Ci dawała) :P a tak w ogóle żyjesz jeszcze? uuuuuuuuuu :) pozdrawiam no i dla reszty też :))) i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu Uuuuu Uuuuu
(())

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było. Jeden dzień troszkę zaszalałyśmy, bo kumpelka miała urodziny. Poza tym, jak już się poznaliśmy i zgraliśmy, trzeba było wyjeżdżać :P Niestety Ale zwykle tak to chyba jest, przecież 4 dni to tak mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti moze jeszcze bedziecie mialy okazje zeby sie spotkac, np na kolejnym szkoleniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roros jak sie bawisz?🌻 gdzie w ogole jestes?:( Kawiarkaa🌻 a Ty gdzie sie podziewasz:(???!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym przecież pisałam Wam Roros, że tam jest \"dupiasto\" :D Tak było do przedostatniego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisała, a nie pisałam :D siem rozpędziłam no...a właśnie, gdzie jest Roros i Kawiareczka?? TTTT też zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti na pewno sie gdzies \"tam\" dobrze bawia:) ja bym sobie zagrala w .......:((((( Ale mi sie teskni:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia....a za czym? Za tym, o czym myślę? :) Roros albo zabalowała albo coś innego bez reszty Ją pochłonęło, bo na maila mi nawet nie odpisała....Kurna ugrzęzłam w tych notatkach i wyleźć z nich nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti nie wiem o czym myslisz, tzn moze i wiem ale ja chbya nie o tym mysle:D Ja tesknie za gra w kregle:( i za jedna osobka kochana:)🌻 Acha , Beti masz wylazic w tej chwili z tych notatek!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esz TY, pamiętam, że kiedyś chyba cały tydzień o tych kręglach gadałyście z Roros i chyba z TTTT :) mnie też jakoś tęskno, ale sama nie wiem za czym, a może i wiem tylko rżnę głupa :D:D sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślubny poszedł na browarka z kolegą, przedtem sam (z własnej woli!!) poszedł do sklepu kupił mi zapas reddsika, znaczy chyba, że nieprędko wróci, ma coś na sumieniu, albo zamierza mieć jejku, pieprzę, jak potłuczona, chyba dlatego, że tyle o tym pieprzu dziś już się nawklepywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti tak pisalysmy ale chyba nie caly tydzien, i chyba ja tyle wtedy nie pisalam :D a TTT to nie wiem czy tez pisal;) Ja juz nic nie wiem pojde spac chyba:o To Ty pracujesz w branzy gastronomicznej , ze o pieprzu tyle tych notek masz?;) A ja nie mam w zapasie juz piwka:o ide wiec spac W koncu raz pojde spac o normalnej porze:D Beti pozdrow reszte jak sie zjawia tu:) 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki setunia pozdrowię :) Dzięki Musiałam do swojej młodszej zajrzeć, bo się obudziła i troszkę zeszło... Tak, branża gastronomiczna, na szczęście nie muszę gotować i bardzo dobrze! Bo nie cierpię. Kolorowych, erotycznych, czy jakich tam sobie życzysz, do zobaczenia, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam spatuniać, szkoda, że nie doczekałam się na Was dziubki, do jutra ( właściwie do dziś), dobranoc zatem 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita2222
jaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generał czyściec
i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stuś🌻 Beti🌻 Kawiareczko🌻 To Tu To Tam;) gdzie teraz m.......;) Jestes wyjatkowa Osoba Bardzo Wartościowa wiesz o czym .....;)powodzenia;) Uuuuuuuuu;) czym mnie dzisiaj zaskoczysz;) pajaki odpadaja;) mialam bardzo udany wieczorek wyscigi samochodowe+kregle dobrze sie bawilam;) a teraz czasz ba Zuberka;) milutkich senkow Wam zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów sama na posterunku? :( Gdzie Was wywiało? Roros, obiecałaś odezwać się wieczorkiem :) Mam nadzieję, że dobrze się bawisz, bo ja czuję się beznadziejnie....Buziaki, mam nadzieję, że pojawi się ktoś dzisiejszej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×