Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Setunia Ty też :) I ja pomykam, bo padam na pyszczek, hurtem, pięknie żegnam wszystkich 👄 :) :D buziaki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wleciałam uzupełnić termos bo ...ktoś wypił caaałą kawę :D;) Kawka pyszna,aromatyczna - zostawiam dla wszystkich chętnych :) Miłej nocy kochani 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa wypita a tu nie widzać żeby ktoś był:>:>:>;) No to z\\ostawiam nową dostawe i ....znikam Miłego dnia !!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż się stało, że tu tak pusto dziś? Witajcie kochani muaaaaa 👄🌻:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuuuuuuuuuu witaj :) Już się bałam, że nawet Ty nie zajrzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klos
ja tez nie moge.. po upadku ostatniej sprawiedliwej partii sen mi odebralo z przejecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko🌻 dzisiaj tylko buziaczki;)😘;) Setuś🌻😘;) Betinko🌻😘 Uuuuuuuuuu;)😘 pyszna ta kawka od Ciebie Kawiareczko🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko🌻 ` trzymam za slowowo`? chodzi Tobie o 😘;) dla Ciebie 😘 ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I się doczekałam :D Miło choć przez chwilę zobaczyć Wasze buźki mam nadzieję, że tęskniłyście Kawiareczko 👄👄👄👄👄 żebyś nie czuła się pokrzywdzona Roros :):):) jak z dostępem do sieci? Jak mniemam nadal marny....ja byłam dziś (wczoraj) taka szczęśliwa, dopóki mój ślubny znów tego nie schrzanił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne,że dla mnie te mają być ;):D Znikam już -miłej nocy Roros 🌼🖐️ Oczywiście zostawiam termos kawy ;):) Paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papatki Kawiareczko, kolorowych (Dakota...dzięki...pomaga mi przetrwać). Tak bardzo kocham muzę, do zobaczenia kochana, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinko🌻😘;) nie mysl o tym ;) bedzie dobrze ;) zawsze ktos spirniczy humor:P ale czy warto o tym myslec;) musze zmykac;) milych senkow;)😘 do jutra ;)Dobranoc Kawiareczko🌻😘 spij spokojnie i snij teczowo;) Dobranoc Wsztstkim🌻;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Roros...:) Nie warto, ja to wiem, Ty wiesz i cała reszta też, ale żeby to było takie proste. Nie martw się, do rana mi przejdzie :) Czekam na @ buziaki, trzymaj się cieplutko. Dobranoc wszystkim, do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kawiareczko :) Ja nie dostałam słonko, nie wiem, jak reszta :D ale jakoś się tak nie zgrało. Popołudniówki w pracy, jakieś imprezki z nienacka, poza tym moja idzie w tym roku do komunii, więc wymaga to też dodatkowego nakładu czasu. Ale zjawiam się, żeby powiedzieć, że jestem, myślę i pamiętam. Buziaki dla wszystkich 👄[kwiat[👄[kwiat[👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam kochana dzięki; dopiero skończyłam oglądać 👄 tylko czemu Ciebie tam tak mało? Na tym jednym to TY? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinko🌻 zawsze wychodze koszmarnie na fotach:D tak to ja;) to tylko ja;) mam wiecej fajnych fotwk z ukochanym miastem;) postaram sie jutro wyslc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to powiedziałaś Kochana :) Zresztą chyba mało która uważa, że jest inaczej, mnie się większość moich fotek nie podoba. Podeślij coś jeszcze, ja jutro też poszperam, teraz zmykam, bo mam na rano i muszę jako tako funkcjonować w pracy. Buziaki dla wszystkich i dobrej nocki, papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×