Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Kawiareczko🌻 Betinko🌻 milutkich snw dziewczyny;) 😘na dobranoc wstaje o 7;00 moj budzik mnie obudzi;) Dobranoc;) P.S.Betinko chyba Ciebie wystraszylam moja fotka:D;) papa;)wiem ze jestem okropna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziubki :) Gdzie się podziewacie? Kawiareczko :) Setunia ;) Roros słonko :) obejrzyj fotki, uuuuuuuuuuuuuuuuu bywasz tu jeszcze? ;) A TY TTTT? :) I cała reszto? Rok akademicki się zaczął wiem...Ale czy wszyscy aż tak pilnie studiują? Ba! Czy wszyscy stąd są studentami? Hihi może objewają spotkanie po wakacjach. Póki co zapaliłam światełko i czekam na odzew, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galicjanin
justyś, jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz TY :) a cóż to za ksywka? No tak...jak najbardziej na miejscu :) Na maila odpisałeś? Bo na poczcie nie byłam od czasu wysłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, normalnie wejdę na allegro i jakiegoś electric pejdża :D na Was zmontuję... jak można topik tak zaniedbać ;) (Odezwała się ta, co niby codziennie bywa) Ale sza może nikt nie zauważy :D 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galicjanin
justyś, lubię jak się pieklisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, normalnie zabiję kolesia :D:D:D toć ja myślałam, że Ty mą podporą a TY diablo przeciwko mnie, jak Ty w ogóle do mnie przemawiasz?? :D:D:D P.S. Jak rzepka? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galicjanin
Pani zabiła Pana, rzepka lepiej ale mogłabyś pogłaskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galicjanin
jestem wdzięczny, beti 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no teraz Pan przegiął...tak oficjalnie? Beti31? A gdzie jakieś słonko, skarbie albo cusik w tym rodzaju? :) Wiesz co, po tym ketonalu, byłeś bardziej czuły :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galicjanin
nie sekuj mnie taj, chyba, że jesteś sadystka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galicjanin
przepraszam, ale czy ktoś musi tutaj wygrać, czy o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie..nie musi.. to nie jest gra (chyba nie jest) przynajmniej nie z mojej strony, od początku byłam z Tobą szczera, nie piszę, że do końca, bo mam nadzieję, że to nie koniec :) Nie denerwuj się :) Czy jest coś złego w tym, że dwojgu dorosłym ludziom dobrze się ze sobą rozmawia??? P.S. Ja uważam, że nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosze, aleś Ty rozmowny dziś, nie ma jak tw 633 słowa (strzelam) napisane po ketonalu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goopio mi trochę, bo ja Cię werbuję na topik, a moje kochane dziołchy ani me ani be..pewnie zapracowane...część wróciła na uczelnię...ino my się ostaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studia-broń Boże ! Dużo pracy (można powiedzieć że żniwa ! ), migdały i zapadam chyba na dodatek w sen zimowy ! :):) Ale zawsze pilnuję listę obecności ! Aha ! Uuuu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinko🌻;) Uuuuuuuu;) gdzie sie szwedasz:P Kawiareczko🌻;) Witam nowa postac historyczna na topiku:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinko🌻 wrocilam padnieta :D jutro do Ciebie napisze na @ albo fon;) Kawiareczko🌻 wracaj na topik kawka juz sie skonczyla;) Uuuuuuuuu;) siedze przed kompem w ciemnym pokoju a Ciebie nie ma:P;) wiec u kogo dzisiaj pracujesz:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A była taka imprezka u nietoperza Mirka mieszkającego w dzwonnicy naszego kościoła ! Było super ,bo zarąbaliśmy trochę mszalnego wina ! :D Nietoperz strasznie się potłuk ,bo próbował jeszcze latać ! :o A sowa Fela pewnie ciągle wisi do góry głową !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuu;) ciesze sie ze przezyles, caly i zdrowywrociles na topik:P;) kolejna imprezka na moim strychu tylko zabierz kolezanke Felke z tej dzwonnicy i to zarabane winko:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna :D Roros oki, będę czekać, a skąd wróciłaś, bo nie pamiętam ;) czytałaś mojego @? Uuuuuuuuu miło, że jesteś. Kawiareczko 🌻 Setunia 🌻 żebyście wiedziały, że o Was pamiętamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roros, zapomniałam dodać, że wpisuję się na tą imprezkę :D a co nie będę czekać, aż mnie zaprosisz kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinko🌻 20min wczesniej bralam pyszna kapiel w algach;) pachnaca i ziewajaca siedze przed kompem;) jutro fon;) ok? musze wstac o 7;00 mam nadziej ze ten nowy budzik podniesie mnie z lozia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a imprezka:D oczywiscie ze zpraszam Ciebie bardzo serdecznie;) postaram sie o grzanca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, zatem czekam na fona, mam jutro na 15 ale w sumie bez różnicy, czy zadzwonisz przed, czy po 15, jak Tobie pasuje, miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinko🌻 do juterka;) Uuuuuuuu;) gdzie dzisiaj straszysz:P wracaj na topik;) zmykam do lozeczka;) Dobranoc milych i kolorowych senkow;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×