Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Ja też nie panna :P za śledziami nie przepadam, kawkę uwielbiam, ale nie o tej porze, pozostanę więc przy swoim Reddsiku mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc troche spalam, teraz nie spie, potem pospie, potem nie, i tak w kolko, jak bedzie mi sie chcialo, trzeba odreagowac tydzien pracy wolny weekend... :))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanusia26
hej siedze sobie w domku i nie spie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanusia26
tyle, ze u mnie jest o godzinke wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanusia26
Tyskie ponad wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) TTTT - miej w tej swojej lodówce same pyszności bo jak wlecimy z Roros to...posprzątamy Tu i Tam:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiarko, TTTT, Roros i inni witam :) Gdzie się podziewacie? Ja dziś wcześniej z pracki wróciłam, jutro znów na popołudnie, więc się wyśpię, a swoją drogą też się zastanawiam, co TTTT na dzisiejszy wieczór szykuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skleroza nie boli, mam do Was pytanko (nie chcę zakładać nowego topiku, bo zaraz mnie zlinczują albo oleją :P), wiecie może jak nazywał się koleś, który wygrał idola w Niemczech 2 albo 3 lata temu? Na imię ma Alexander. Z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TTTT danke :D a już się bałam, że koleś płeć zmienił :P Kawiarko :) dziś też wareczka? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zakrecona
bry wieczorek :D co slychac ? mam ochote na drinka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry, bry ona :) jakiego drineczka? mogę zaserwować, robię to na co dzień w pracy, mogę też po godzinach :) pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko, musze mykac na chwilke.. moze bede pozniej :) A do lodoweczki zapraszam :P Dzisiaj robilem zakupy, takze jest pelna :) Eh.. myslalem, ze ta pioseneczka bedzie dla mnie.. a tylko sobie nadzieje zrobiłem :P A kogo Ci tak brak Kawiareczko? ;) Beti, nicht zu danke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zakrecona
beti - z nieba mi spadlas :D tylko ,ze teraz napisze cos ,troche mi glupio ,ale napisze :O nie znam sie na drinkach 😭 ja bardzo rzadko pije alkohol ,wiec zdam sie na Ciebie :) kawiareczko - slucham tej piosenki i lezki mi leca :( napijesz sie ze mna ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TTTT - kogo i czego...dużo musiałabym pisać a ty nie masz czasu teraz :P;) Beti - ja proszę - zawsze lepiej smakuje jak ktoś zrobi;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×