Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Ona proponuję koktajl wersalski (nie ma nic wspólnego ze spaniem :D) ładnie wygląda, świetnie smakuje i ma kopa. Albo martini, ale bianko, rosso na noc za ciężkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakręcona no tylko nie rycz mi tu :( bo zaraz i mi zrobi się smutno. Przepraszam,nie miałam zamiaru nikogo zasmucać tą piosenką:O Beti nam zrobi wirtualnego drinka ...a ja już idę zrobić sobie ...prawdziwego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zakrecona
beti - to ja poprosze o ten koktajl wersalski :) a zdradzisz mi co to za koktajl ? jakich skladnikow sie do niego uzywa? :) tylko poprosze duuuuuuuuuuzo :O chyba sie dzisiaj upije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zakrecona
nie bede , trzeba byc twardym ,a nie mientkim :classic_cool: :P piosenka piekna caly czas slucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka ładna, ale dziś wolę się nie dołować, więc nie słucham :) ale dzięki. Co do koktajlu, likier bols blue, winko czerwone (sophia np), brandy i soczek, oczywiście dużo lodu, łap ona to dla Ciebie, Kawiarko dla Ciebie też mam Ona, a możesz zdradzić dlaczego Ci tak smutno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zakrecona
beti - dziekuje bardzo 🌼 :) rozumiem ,ze Ty pijesz z nami :) zdrowko kobietki :) mmm pycha ;) czemu mi smutno ...troche problemow i jakies dolki ostatnio mam ,ale przezyje ...nie mam innego wyjscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaaaaaaa
Ja nie moge spać,pewnie posiedze do 1:00......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dzięki za drinka:) a faktycznie to zrezygnowałam z drinka na rzecz \"wściekłego psa\" -coś ma mi się na ostre ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona nie ma sprawki, polecam się na przyszłość, jasne, ale kończy mi się reddsik, zostało ino tyskie, a w razie \"w\" wirtualny wersalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zakrecona
beti- jak bede miala ochote na drinka to wiem do kogo sie udac :) moze jak bedzie sie szykowala jakas impreza w domu to tez mi cos po "starej znajomosci" ;) podpowiesz a wiecie co sie stalo z Rodos ? zawsze o tej porze byla ...pewnie na imprezce gdzies sie bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zakrecona
roros mialo byc ,przepraszam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, po \"starej, nowej\" znajomości podpowiem :) z Roros never nie miałam przyjemności klikać, ale zauważyłam, że ma tu swoje miejsce :) Czego teraz słuchasz, ja usilnie próbuję znaleźć coś nowego do swojej kolekcji :) Mam nadzieję, że nastrój Ci się poprawił :) Kawiarko, żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieski dobrze wchodzą :D:D:D ale zabrzmiało, ostatnio na imprezkach tylko pieski pijemy; pomysł mojego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti -mądrego męża masz i ciekawe kto od kogo pomysł podłapał bo ze znajomymi robimy to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą mądrością bym nie przesadzała :d ;) czasem uda Mu się coś mądrego wymyślić; dodam jeszcze, że coraz więcej naszych znajomych uzależniło się od piesków :) a gdzie nasz TTTT, czyżby udał się w krainę wiecznych łowów? Tak bez pożegnania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Beti każdy ma czasami przebłyski ;):P TTTT pewnie buszuje gdzieś :) obiecał ,że wróci-zobaczymy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups...widzę, że kobitki gdzieś wcięło, czyżby pieski i wersalskie podziałały? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś na buszowanie nie mam ochoty, komp mi strasznie muli...wrrr ino muzę ściągam, żonkiś obiecał w tygodniu wymienić mi na nowszy model :D teraz nawet w swoje kochane literaki pograć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zakrecona
kobietki ja sie juz z Wami pozegnam :) wykapalam sie i ide spac :) dobranoc :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Skoro obiecałem :P Moje Drogie, moze zagramy w kalambury na kurniku? :D Tylko nie odmawiajcie proszę.. nie chcecie aby jedyny facet tutaj był smutny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TTT?co to te kalambury?da sie wytlumaczyc tak w skrocie takim ciemniakom jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nie.......tam pewnie trzeba myslec a ja juz po piwie...(2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc ona :) erotycznych:D Kawiarko miło, że jesteś nadal, TTTT witaj ponownie, z miłą chęcią, ale patrz wyżej, mój komp tego nie przeżyje, przykro mi, może Kawiarka Cię wesprze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi TTTT ale ja ...kategorycznie odmawiam :P Roros by się pogniewała ;) ... a poważnie chyba za dużo o jednego \"psa\" . Ewe witaj na nocnej zmianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie grałaś w kalambury ?:D Nie ładnie.. a wiec, ze mną bedzie ten pierwszy raz :P Rysujesz ołowkiem rzecz, przedmiot a druga osoba ma to odgadnać :D To kto sie pisze, Kawiarko, Ewe, Beti ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewe witaj w klubie :) chyba nie miałam dotąd przyjemności Cię czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×