Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Witam,witam.... jakim olowkiem??????u mnie tylko myszka na stanie:)))) masz jakis sprzet o ktorym nie mam pojecia? mi komp sluzy do gadania i kupowania,sprzedawania(allegro). reszta dla mnie nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.kurnik.pl Tam zjedz nizej, wybierz kalambury i musisz zalozyc nick.. ale to potrwa.. takze, jesli chcesz mozemy dzisiaj, jesli nie w przyszlosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszyniec,garzewo......to to??????? gdziez Ty????? jam viorika79:) gdzie mam isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym slowem wystawiles mnie do wiatru... jakos to zniose....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w Zyciu :) Garzewo.. a tam juz dostaniesz zaproszenie ;) Kawiarko.. Beti, nie badzcie Żyłki :P Wejdzcie :D Nic sie z kompem nie stanie Beti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tacy właśnie są faceciiiiiii :(:P:P:P zachęcają i ....zostawiają Ja już zmykam.Miłej nocy wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TTTT napisałam, że mój komputer (czytaj trup) tego nie uniesie; gram na kurniku w literaki i boleję nad tym, że od kilku dni ciągle przegrywam, bo mnie wiesza i wywala....mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu się to zmieni, mąż obiecał mi nowego kompa, bawcie się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kawiarko do juterka, a właściwie do dzisiaj :) stanie się TTTT wywali mnie zaraz albo się zawiesi :P wiem, co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wcięło Was na dobre, eh wiem, co kurnik potrafi robić z ludźmi :D:D :) papatki, kolorowych i do jutra, znaczy do dziś, zamelduję się po 23, po pracy, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TTTT jak zwykle na posterunku :D :) witaj, a gdzie kawiarka, Roros, Ona i reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za badylka, prawie zapomniałam, że miałam tu zajrzeć...przeglądam oferty pracy i telefony, bo jutro zamierzam sobie kupić nowy...a co słychać? Beznadzieja...mam potwornego doła dziś, ciekawe, gdzie dziewczyny, może dziś One mi zrobiłyby drinka....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w mixie w orange, ale właśnie nie mogę się zdecydować, na razie przeglądam, co dają, ale w mixie w sumie wyjdzie najtaniej; bo masz kontrolę nad rozmowami, a na abonament gada się bez czucia, a masz może jakieś wskazówki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle miałam nokię, teraz też (6020) ale mi się znudziła, może sony albo jakaś motorolka, LG też są fajne, te, które oglądam nie mają podczerwieni, ale w sumie da się bez niej przeżyć, jutro, znaczy dziś pójdę do salonu i dokładnie się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. takie ogolne to: Wybierz siec, w ktorej masz najwiecej ludzi ( znajomych, rodzinka itp ) bedziesz mogla sms\'owac po 1 gr badz taniej dzwonic. I lepiej chyba mix, zawsze to nie ten abonament :P I nie bierz na strasznie dlugie lata, max 24 miesiace ( co za tym idzie, cena telefonu rosnie ), ale im dluzej tym gorzej.. z czasem wszystko sie zmienia, wzrasta konkurencyjnosc firm i oferuja co raz to lepsze oferty. A telefon, bierz z tych nowszych modeli. Jak dla mnie liczy sie funkcjonalnosc, elegancja, wytrzymalosc baterii choc to maly problem bo zawsze mozesz go podlaczyc ;) Jak motorolka to fajne jest V3 - tylko te nowsze modele ;) Jak nokia to 6210i - jak dobrze pamietam.. choc nie jestem pewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej nokii, o której mówisz w mixie nie ma, a motorolka jest jedna fajna ale ponad ok 350 kosztuje...więc odpada, myślałam o orange, ale w sumie chyba na plusa się zdecyduję, w sumie jest tak, że znajomi (rodzinka) mają w różnych sieciach, nie ma tak, że większość jest w orange, czy w plusie. Mąż ma telefon w orange :) Więc może solidarnie? :) A tak na marginesie, którą sieć byś mi polecał? Wiesz, nigdy nie byłam maniaczką jeśli chodzi o telefony, po prostu miałam i dzwoniłam, ale może warto zacząć nią być; dodam, że to co przeglądam w mixie (orange) jest na 30 miesięcy...hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie pomyliłem numerki.. tyle tych tel. tam jest ;) W takim razie, zdecyduj do kogo dzwonisz najwiecej.. A jak dlugo ma Twoj maz tel.? Istnieje taka mozliwosc ( nie wiem czy w orange bo w plusie tak ), ze jesli podpisujesz z nimi umowe na pewien okres czasu, to po uplynieciu tego terminu, daja Ci mozliwosc wyboru nowego tel. po promocyjnej cenie.. 1 zł do 149zł ( cena w zaleznosci od modelu ). Moze akurat Twoj Luby ma taka okazje? A pomysl czy nie daloby sie skombinowac telefonu na jakims rynku i kupic w nizszej cenie? Wtedy tylko karta i jest tak jak w mixie :) Choc istnieje prawdopodobienstwo, ze trafi sie felerny model.. A 30 miesiecy to chyba za długo jak dla mnie ;) A potrzebny Ci telefon taki z bajerami czy wystarczy kolorowy, mms, i takie tam podstawowe rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy kolorowy, mms, bajery mnie nie \"rajcują\", tak, jak wspomniałam, potrzebuję go, żeby mieć kontakt ze światem, ale w miarę fajny, a nie jakiś prymityw :D mąż nowego fona nie ma nawet rok, więc ta oferta odpada, ale wiem, że takowe są. Mnie interesuje max na 24 miesiące, jeszcze lepiej, jak byłoby na 12. Nie chcę abonamentu, bo mam dość tłumaczenia się co miesiąc z każdego wysłanego smsa, z każdej rozmowy, telefon, z którego do tej pory korzystałam damy chyba córce, bo abonament i tak trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie widze, ze jestes odpowiednio doinformowana ;) Telefonik to Ci panowie doradcy pomoga wybrac.. wyciag kase od męża, uzyj wdzięku i na pewno uzyskasz dobry telefon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bEARIA
ja nie śpię:( bo smutno...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bEARIA
..a Wy cos o telefonach:>? niezle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę :) :D uwierz, że używam go na każdym kroku i dobrze mi z tym :) TTTT a TY dziś tak o suchym pyszczku? I lodóweczka też pusta? Kobitki nas dziś opuściły, eh mam nadzieję, że rano zaświeci słoneczko....ja już dziś sobie pokrzyczałam, trochę popłakałam, może mi ulży:) TTTT mogę zadać Ci niedyskretne pytanie? Hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Bearia.. 🌻 Aktualnie jest nas tylko dwoje, ale z czasem wpadne, inne znane osobki ;) A dlaczego jesteś smutna? Jakis konkretny powód czy tak po prostu sie czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Bearia ;) Jakaś nowa twarzyczka, ja o telefonach, a uprzejmy TTTT tylko mi doradza, pewnie z nudów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×