Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Gość ginztonikiem
trzeba było mieć kluczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak Wy popijaliście winko, to ja miałam lekcje gry na pianinie, lekcje śpiewu i balet na głowie. Zazdroszczę Wam tych wspomnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginztonikiem
Amilicjant jak nas szcaił na simsonie po pijaku,to tylko powietrze wypuścił,wentle w krzaki i po zawodach.A teraz afera,TVN,TVP,i inni łowcy sensacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywam ---> masz trochę racji, dyscyplina też jest potrzeba, ale z umiarem jak wszystko zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wiem, jak bedzie dziewczynka to posle na lekcje gry na pianinie, na balet i lekcje spiewu :D a jak chlopiec..? a no wlasnie, to pilkarza wychowam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginztonikiem
Każdy miał jakieś obowiązki,przez dzień trzeba było pomagać rodzicom.Ale za to wieczorem.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałyśmy do środka, nie dało się ;) Do do beti---------->założyłam na ogólnym...ale co z tego 90% i tak pomyśli, że to ściema, a mnie naprawdę nie do śmiechu, choć próbuję się jakoś trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha znów nie wyszło ok robię restart i z/wrr zwariuję z tym trupem, za pierwszym raz też nie miało być na ero...ale mój komp ma swoje prawa...staruszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz bywam, to ma swoje dobre strony, ale nie będzie dzieciak miał takich kolorowych wspomnień jak inne dzieciaki. Popatrz na mnie, jedyna rozrywka, to ten domek na drzewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, witam po restarcie, kurde może teraz ten mój trup zacznie współpracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci tego domku zazdroszcze :D moj domek to byly trzy dechy przybite do galezi w lesie ale powaznie mowiac, naprawde dzieciom nie mozna za duzo swobody zostawic.. dam przyklad taki: w dziecinstwie bawilismy sie duzo niewypalami z czasow 2ws.. lacznie z wrzucaniem do ognia, waleniem kamieniami albo jeden o drugi ktoregos razu w okolicy zginal jeden chlopak, niewypal wybuchl kurcze, jeszcze to taki maly gnojek byl, czesto go zaczepialismy a potem widzialem jego ojca we lzach (wiadomo ze zleciala sie cala okolica) i jak przez te lzy powtarzal, ze tyle razy mu mowil zeby za daleko od domu nie lazil, ze trzeba bylo mu wpieprzyc zeby sluchal tak, mam traume pewnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze kochani, ja zmykam do spania z uśmiechem na ustach. Bardzo miło było sobie powspominać. Kolorowych snów i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kochanko :) kolorowych, spokojnyhc, erotycznym, bądź jakich tylko sobie życzysz...ja jeszcze zostaję, kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lece.. obiecalem sobie ze po polnocy zabieram sie za zasypianie (u mnei z tym ciezko) i najpozniej o 1szej bede spal.. a tu druga juz.. :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywam---> czasem i tak niestety bywa. Mam nadzieję, że jutro wrócimy do tematu i proszę , uśmiechnij się dzisiaj jeszcze. Życie musi toczyć się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TTTT witaj :) Jak miło widzieć znajomą twarzyczkę :) Ano problemy, założyłam topik o rozwodzie (swoim) na erotycznym------> przypadek i co niektórzy mieli polewkę...ale jak mniemam nie pytasz o tę polewkę tylko o to drugie...ano to, stało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to się stało? Od dawna było niewporządku? Przecież nawet obiecał nowy komputer.. :O Czy to tylko pretekst był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na \"tych\" sprawach, ale pamietaj, będzie dobrze :) Młoda, ładna, kobieca, uśmiechnietą, cała Ty :) Pozdrawiam i Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz Ci los!!!! Co za menda się podszyła!!! To bywam, dobranoc, nie było moje....A to, że obiecywał....chodzi tylko o zamianę kompów TTTT, a z rozwodem ma to niewiele wspólnego, a od kiedy się źle dzieje? Hm, jakieś 12, 18 miesięcy? Sama nie wiem, ale długo...Cholera (sory) czy jest jakiś sposób na tych pieprzonych podszywaczy??? A kyszzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niespie;) widze ze topik zyje i rozwija sie ;) To Tu To Tam;) przypomniales sobie o topiku czy zapasach w lodoweczce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roros witaj :) My chyba nie miałyśmy przyjemności...ale często czytałam Ciebie, jak tak wyprawa na kajaki? POzdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti31🌻 kajaki ;) jutro wyjazd;) spotkalysmy sie na topiku;) i nie martw sie bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? Na tym? Wiem, że swojego czasu Kawiareczka martwiła się, że gdzieś zaginęłaś :) Dzięki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjechalam do bardzo Milej osobki;) trzymam za Ciebie kciuki;) i pozdrawiam serdecznie staraj sie myslec pozytywnie , wiem ze wszystko bedzie Ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie, ale dopiero, jak zamknę za sobą ten rozdział....wcześniej na pewno nie, a Tobie życzę miłego pobytu na kajakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Beti🌻 ..zamkniesz i bedzie Tobie bardzo dobrze w zyciu. Poradzisz sobie🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×