Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Gość ranny ptaszek
widze ze juz wszyscy spia!!Dobrej nocki zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilar
Jedyne co mam to złudzenia, że moge mieć własne pragnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione to wszystkie kawałki Grechuty :D W dzikie wino zaplątani, Wiosna, Nie pewność, Tango Anawa, Nie dokazuj, Bedziesz moją Panią, Dni ktorych jeszcze nie znamy, Wesele, Ocalić od zapomnienia, Serce, Świecie nasz, Oto moje kawałki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota? Jak to leci? Nie kojarzę....Ostatnio \"Wina mocny smak\" (Pin) przypadł mi do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio lubie w domach z betnu martyny jakubowicz :) usłyszałam w magdzei m. i tak za mna lazilo az mi siostra zgrala i teraz slucham :) a poza tym to nie moge spac, szlag mnie przez to trafia :( chyba obudze mojego chlopaka bo mi nudno jak cholera :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota Pocałuj mnie Jeszcze raz Nim zaśnie świat Nim słońca blask Obudzi czas Pocałuj mnie Jeszcze raz Uspokój mnie Uspokój mnie Tak jak we śnie Miłość rodzi się w nas Umiera Miłość to taka gra Teraz chyba wiem Nic nie zmieni Ciebie i mnie Już chyba wiem Nic nie zmieni Ciebie i mnie Pocałuj mnie Jeszcze raz Podaruj mi Podaruj mi Morze tych chwil Pocałuj mnie Jeszcze raz Chcę być jak wiatr Chcę być jak deszcz Czym tylko chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Demarczyk - Karuzele z Madonnami Czy coś takiego :P Podoba mi sie ten jej wstęp.. Madonny Madonny Madonny... stukonny stukonny stukonny :D Wiem wiem, nie potrafie spiewac :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginztonikiem
widzę że mamy podobne upodobania do muzyki,ja polecam do poduchy SDM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko, mogłabyś podesłać? U mnie nie znalazło, w osiołku.....a ten poprzedni Bajmu (link chyba Ty podałaś, prawda?) super...właśnie się skończył P.S. Na marginesie dodam, że wszystko to, co wymieniliście przed chwilą uwielbia mój mąż :(...i znów mi się smutno zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już mówimy o tych niepolskich Beverly Craven \"Promise me\" Demis Roussos \"Goodbye my love\", \"I\'ts five o\'clock\", \"Forever and ever\" Rednex \"Wish you were here\" \"Take my breath away\" (Top Gun)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz lece.. zmęczony jestem a jutro trzeba jeszcze wstać :) Dobranoc Wszystkim Znanym i Mniej Znanym :) Beti, Kawiareczko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginztonikiem
Stare Dobre Małrzeństwo? Tylko poezję śpiewaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze laleczka nie doszła. oczy mi się kleją i plecy mnie bolą. Dobranoc Wam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzosowisko, Czwarta nad ranem, Z nim będziesz szczęśliwsza, Opadły mgły, wstaje nowy dzień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Grzesiu :) Fajnie, że z nami jesteś...do sklikania, kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko dzięki za Dakotę, nie mam linka do Pinu, ściągnęłam e-mulkiem, szukam, może ze stronki jego jakiejś, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam stronkę ich, ale tam jest w całości teledysk \"Bo to, co dla mnie\" a \"Wina mocny smak\" tylko kawałek. Dakotę już mam, słucham, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×