Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzia d

zaszłam w ciąże przed dniem płodnym?

Polecane posty

Gość madzia d

jesli stosunek odbył się 4 dni przed dniem płodnym to jest szansa że zaszłam w ciążę? bardzo bym chciała bo z mężem mamy ograniczone i wyznaczone dni kiedy możemy się spotkać. czy któraś z was włanie zaszła w ciaże kochając się tyle dni przed dniem pł. ? proszę odpowiedzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż...
nasienie może przeżyć do 5 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różne przypadki się zdarzają ... może się udało :) jednak według zasad \"książkowych\" najbardziej prawdopodbne poczęcie jest 14 dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia to zalezy kiedy owulacja mi sie wydaje ze szanse sa znikome, ale jednak sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedż 222
żywotność plemników ocenia się na 5 dni!-więc teoretycznie może.....ale z drugiej strony owulacja jest ok. 14 dnia cyklu i wtedy najlepiej "celować" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zywotnosc na 5 dni, ale ile par kochajac sie codziennie albo co 2 dzien nie moze miesiacami zajsc w ciaze??? nie mowie tu ze jest to niemowliwe bo jest mozliwe, ale ja obstawiam ze maloprawdopodobne jednak zycze II kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi pani doktor nakazała \"do oporu\" ;) a pozatym może i te małe zbójniki potrafią przeżyć 5 dni w ciele kobiety, ale na bank są dużo mniej żwawe ;) one biedne ledwą dychają i potem wymiękają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups sorki na literówkę, poprawiam się żeby nikt z przypadku mnie nie zjechał ;) różnie to dzieje się na tym naszym forum ... co się człowiek naczyta to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka87
czy 16-17 dzień cylku to dzien płodny??I jesli tak to jakie jest prawdopodobienstwo(jesliw tym czasie wspołżyłąm bez zabezpieczen)ze mogłam zajsc w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyo
16 dzień to bardzo duże prawdopodobieństwo że w ciąży jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia..
Masz duże prawdopodobieństwo urodzenia dziewczynki, o ile zaszłaś w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiadddd
no to jedyny sposob zaprosić sąsiada, jak nie możesz z mężem codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka 87
Troszke sie martwie,że mogałam zajsc. ale co bedzie to bedzie ;)) CIESZE SIE GDYBY BYŁA DZIEWZYNKA BAAAARDZO DZIEKUJE BARDZO KASI I YYYO :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy to bylo
zaszlam w ciaze poprzez stosunek w 10 dniu cyklu i mam córeczke a wiec mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy to bylo
owulacja i zaraz po niej to dni na chlopca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka87
to jeśli jestem w ciaży To raczej byłaby to dziewczynka czy chłopiec?? strasznie ciekawa jestem :)) moze ktos mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy to bylo
jezeli przed owulacją kilka dni to raczej dziewczynka :) ale zalezy to tez od skladu nasienia, proporcji miedzy plemnikami X i Y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy to bylo
16-17 to dni po owulacji, komorka jajowa juz w drodze wiec synus pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare babsko
Plemniki przeżywają w narzadach rodnych około 72 godzin. Plemniki gwarantujace płeć męską żyją krócej,ale są szybsze. Przed owulacją:najczęściej dziewczynka ,w dni płodne chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzudzambaja
Pytanie nr, jeden to na jakiej podstawie piszesz, ze było to 4 dni przed dniem płodnym? Wyliczając te przysłowiowe 14dni, czyli srodek cyklu, obserwacji sluzu, mierzenia temperatury? Bo to jest najistotniejsze. Wcale owulacja nie musi byc 14 dnia, nierzadko jest w zaraz po miesiączce, dlatego jabezpieczniejsze sa dni, tuz przed miesiączką, kiedy mamy juz pewnosc , ze owulacja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby skąd ty możesz dokładnie wiedzieć kiedy masz dzień płodny a także jak długo przetrwa plemnik partnera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień płodny
zależy od długości cyklu, nie można mówić, że zawsze jest ok. 14 dc, bo to jest generalizowanie. Owulacja ksiażkowo występuje na 14 dni przed kolejnym okresem. Czyli: 1) dla cyklu 28 dniowego - w 14 dc 2) dla cyklu 27 dniowego - w 13 dc 3) dla cyklu 25 dniowego - w 11 dc (ja tak miałam i jestem w ciąży) 4) dla cyklu 30 dniowego - w 16 dc Dla większej pewności nalezy dodać po 2 dni z każdej strony i to są wtedy dni największego prawdopodobieństwa (albo niebezpieczeństwa dla wystrzegających sie ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey. kochaliśmy się z mężem pare dni przed dniami plodnymi z,wtryskiem od 23-25. Okres miałam przez dwa miesiące 13 a obliczajac dni płodne zaczynają mi się 26. Jest możliwość ,ze zaszlam? Bo mam ten śluz i czy już po ptakach . Czy jak jest ten śluz to nie udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zaszlam kilka dni przed plodnymi. Owulacja przesuwa sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A też Pani miała śluz później? Chodzi mi o to ,ze ja mam ten śluz. I boję się ,ze nic z tego nie wyszlo skoro jest ten śluz. Bo teraz staramy się o córkę bo synek już jest I W styczniu skończy 3-lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 1 stostunek na dzien przed owulacją. Oczywiście jako, ze u mnie wszystko jak w zegarku to zaszłam w ciążę bez problemu. Plemniki sobie poczekały na jajeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ppamięta Pani czy przez te dni płodne był śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze jest u mnie widoczny śluz. Po samym śluzie nie odwazylabym się oceniać dni płodnych. Jednak gdzieś po ok 8 dniach od zapłodnienia pojawił się śluz podbarwiony nitkami krwi i już wiedziałam że to plamienie implamentacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja się zastanawiam czy zaszlam bo mam śluz coraz bardziej obfity co Pani sądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak dziś będę się kochać z mężem a jutro jest owulacja to raczej syn czy córka bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×