Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam sie do kogo przytulac

na ktorym topiku tu przytulają?

Polecane posty

Gość
🖐️ :) padam :( poprosze mnie przytulic i ukolysac do snu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to teraz ja Ciebie smyram i przytulam... Dobranoc i pięknych snów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzien mialam mily ,pelen wrazen ;) ale spac mi sie chce a od kompa nie chce mi sie wstac :O i tak fanie przytulacie i kolyszecie ...nie dojde do lozka ;) no chyba ,ze mnie tam zaniesiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tylko stop i barkow :( a ja juz uruchomilam wyobraznie :P chyba sie zapedzilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no prosze...... czy na tym topiku nosza do lozka :P ? musisz zainstalowac radiowy routerek w mieszkaniu hehee i chodzic spac z laptopem z otwarta Kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak nie chcialem wyjsc na zbyt popedliwego :P a tu widze ze zbyt sie hamowalem :) co do rozszerzenia masazu to osobiscie trzeba sie konsultowac z masazysta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, w kołysaniu jestem dziś dobra!!! To tulę i kołyszę, a do łóżka niosę z pomocą \"a co mi tam\"< w koncu to on jest facetem! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a co mi tam ...kiedys byl tu taki jeden mezczyzna co mnie zaniosl do lozka :P jesli mnie pamiec nie myli to 2 razy mu sie zdarzylo :P nie musicie mnie zanosic ,mozecie ciagnac za wlosy po podlodze :D tylko zebym tam dzisiaj dotarla 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka* dziekuje ze we mnie wierzysz ;) niose wiec czy mnie tez do lozka.....klade ja delikatnie na nim....hmmmokrywam kolderka i ide sobie wczesniej zlozywszy delikatny pocalunek na jej .....czole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
renka ...jeszcze by sie przydalo jakas kolysanke najmlodszej osobie na tym topicu zaspiewac :P i jeszcze chwilke mnie kolysz ok ? ale ja jestem marudna :O a co mi tam ...nie hamuj sie juz wiecej :P osobiscie mam sie konsultowac z masazysta ...hmmm...faaaaaajnie :P wszystko fajnie ,pieknie i cudownie ,ale ... juz nic ,nie bede taka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wykorzystywanie? myslalam ,ze robisz to z wlasnej woli ...z checia :( juz nic nie chce ... oprocz : -przytulenia, -polozenia do lozeczka i poczekania az zasne , -buziaka w... :P -glaskania po glowce , -drapania po plecach :D czy ja tak wiele chce :( lilia ... 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
goldinka ...jak noga ? mam nadzieje ze juz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O qrde, z tą kołysanką to gorzej... to poczekaj, jeszcze jedno piwko wypiję i wtedy pójdzie jak z płatka... wodnej lilii... :D Lilio - też Cię tulęęę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mnie tez.... niewiele :P mialem na mysli raczej ze Ty sobie pomyslisz tak ;) dla mnie to najczystrza przyjemnosc :P goldinka. to moze i dobrze ze nie podobaja Ci sie siatkarki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utulenia:) Hmm to ja po nich stapać chcę i iść w stronę własnie..:) Najpiekniejsze dni te co przed nami, lalalala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
renka ...poczekam ,ale plissss szybko pij bo spac mi sie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
renka ...gotowa ? ;) a co mi tam...no widzisz :) ja nie mam duzych wymagan :P to co ? polozysz mnie spac a renka mi zaspiewa kolysanke i bedziecie mogli wtedy odpoczac sobie ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nastolatka ...przytulam :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jużżżż, ale wybaczcie jak mi się literki beda juz plątac.. troszkę mi klawiatura lata.... :D Zaczynam, UWAGA!!! Aaaaaa, kotki dwa, szare bure, szare bure obydwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poloze ..ale ja juz Cie zanioslem tam wiec jeszcze raz przytulam lezaca :P i caluje w policzek. renka* do dziela :) nastolatka..... przytulam rowniez 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×