Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam sie do kogo przytulac

na ktorym topiku tu przytulają?

Polecane posty

----> czy mnie też: no ściagnęłaś mnie myślami, bo już tu miałam dziś nie wchodzić! :D Posuń się, przyniosłam z naszego Baru Tornado i Uśmiechu Uderzenie. A potem sobie wysączymy po malutku Puchar Szczęścia. Bo mnie dziś też jest niedobrze na świecie. Śpiewać Ci dziś mam nadzieję nie muszę???? Bo coś nie mam nastroju, może ktoś inny nam pośpiewa. Taką kołysankę, żeby bez głupich snów spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
renka :D wybawczyni Ty moja :D Siadaj tu koło mnie w kącie i pijemy ;) uśmiechu uderzenie się baaaardzo przyda ,puchar szczęścia jeszcze bardziej a co to jest tornado ? nie musisz mi śpiewać :D tylko przytul mnie i wypij ze mną :) wszyscy gdzieś uciekli ,chyba same bedziemy sobie dzisiaj śpiewały :P ja właśnie miałam iść spać ,bo jestem zła na siebie ale jeszcze wypijemy te cudowne drinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tornado to moja specjalność. Drink opracowany specjalnie przeze mnie. Wywiewa złe myśli z głowy i złe rzeczy z życia. Mój ulubiony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lol to tornada cale wiadro poprosze :D mam nadzieje ,że pomogą nam te drinki i będzie lepiej :) renko ja już idę spać mam dość na dzisiaj ,oczy mnie od płaczu pieką :( dziękuje Ci bardzo i kolorowych ,słodkich snów Ci życzę 🌼 👄 mam nadzieje ,ze jutro też cos z baru przyniesiesz :) 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, za późno weszłam, chyba już poszłaś. To telepatycznie - miłych i relaksujących snów. :) A z Tornadem mogę się zjawiać jak często potrzeba. Mnie też jest nieodzowne do życia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ... .....
nie ma nikogo..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak chcę
Lunatica ---> Przytulam mocno Dopiero początek roku akademickiego i już koszmarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczatki sa najbardziej koszmarne, zwłaszca jak nic nikt nie wie i musi stac w kolejce do instytutu zeby i tak nic nie załatwić:/ To bieganie mnie wykańcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam przytulić potrzebujących. :) Lunatica, Anuśka - przytuuulaaaam, aż ledwo zipiecie. :D Lunatica - ale po tym co się nazałatwiasz, nadenerwujesz, to inne sprawy bedą dla Ciebie jak bułka z masłem! Właśnie uczysz się życia dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ :) przytulam Was mooooocno :) renka czy podwójne tornado możesz przemycic z baru ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne :D Tym bardziej, że tam zamówiłam coś innego. To specjalnie dla nas: podwójne Tornado! Wzmocnione czystym spirtem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lol renka szaleństwo :D a tak swoją drogą , fajnie ze jest taki bar z ktorego mozesz przemycac dla nas cudowne drinki ;) jakas spiaca dzisiaj jestem :O chyba ta pogoda tak na mnie dziala :( a gdzie sie podziewa reszta ? czyzby juz nie potrzebowali przytulania ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebują, potrzebują.... ale męskiego tylko. jak faceta nie ma, to innych potrzebujących mają w nosie. :O Ech, te baby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pewnie masz racje :( jak pojawi sie \" a co mi tam \" to i kobietki sie zleca :P musimy dac ogłoszenie ,ze poszukujemy \"przytulacza\" ;) bo jeden to zamało i do tego nie zawsze jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W realu mam kota i do niego się przytulam. :) Jest ekstra, taki cieplutki, miękki i mruczy! P.S. Mam też męża, ale niego się NIE PRZYTULAM. Nie lubię. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chyba też sobie kupię kota ,żeby mieć się do kogo przytulić jak mi bedzie smutno ...albo pluszowego misia :P musze się zastanowić co lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie kot! Oj, jak on mruczy...... :D Idę spać, wystaczy tych szaleństw na dziś. Dobranoc, śpij dobrze i niech NAM się śni, że nas przytula jakiś inteligentny przystojniak z poczuciem humoru! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
renka przekonałas mnie ,kupię kota ;) Dobranoc ,kolorowych snów oczywiście z przystojniakiem w roli głównej ;) 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogaty
ktoś mnie wkombinował, ale jest miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rogaty nawet wiem kto :D widzisz ,że brakuje nam tu męskich ramion które by nas przytulały ,więc zapraszamy ;) teraz już naprawde idę spać 😴 papapa miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogaty
przytulam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...niedopieszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc przytulanko moooocneeee!!!! Dla wszystkich. :) (Dla mnie proszę z drapaniem po pleckach ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bridget.JonesIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllo........
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×