Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Brum,do czasu,do czasu....troche sie tego momentu obawiam,kiedy waga ustanie w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) wszystkim jak zdrówko po weekendzie?? u mnie wszystko ok, dietka w miarę dobrze idzie, dzieiciaczki zdrowe nic tylko się cieszyć :):) buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kagrosz u mnie też w miarę trochę przeziębiona jestem ale mam nadzieję że samo minie chociaż juz tydzień mnie męczy ;) dobrze że u Ciebie wszyscy zdrowi bo z tego co pamiętam to często walczycie z zarazkami ;) jakoś leniwie dzisiaj jestem po śniadaniu i mam zamiar sprzątać oby tylko na zamiarach się nie skończyło ;) heheh po południu będę miała gościa odwiedzi mnie kumpela z liceum fajnie trochę sobie pogadamy a to mi się przyda :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA34
Brum Kochana proszę podaj przykładowy jadłospis na 2 dni. Zupełnie nie wiem jak liczyć te kalorie...jak są tabele to wszystko podane po 100 g a TY człowieku dziel, mnóż itd... pozdrawiam serdeczne! ja zaczynam od czwartku..... całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh z tym to może być problem bo ja za bardzo nie liczę bardziej na oko się odżywiam ale spróbuję napisać co jem: śniadanie: 2 skibki ciemnego chleba z serkiem almette zamiast masła(uwielbiam chrzanowy ;) ) i pomidorem albo papryką do tego szklanka soku ja jak już to light z kartona które mają ok 20 kcal na 100ml lub kawa zbożowa z mlekiem 2 śniadanie jak mi się chce: kubek jogurtu lub banan i mandarynka a czasami jak mam ochotę to batonik muesli albo z płatków corn flake ?(nie wiem jak to sie pisze :O ) obiad tu mam zawsze problem bo brak mi pomysłu ale przeważnie jest to pierś z kurczaka pokrajana na kawalki i smażona na patelni bez tłuszczu tylko wiadomo bez tłuszczu to ona za bardzo smażona nie jest i do tego surówka jakaś albo sałatka z takiej małej puszki(groszek kukurydza i papryka) 2-3ziemniaki z leczem ze słoika tradycyjnym (ok pół słoika) a jak mi się nie chce nic robić to jem to co reszta w domu tylko w mikroskopijnych ilościach podwieczorek: to samo co na 2 śniadanie kolacja: galaretka z piersi kurczaka wielkości filiżanki do kawy-ja w tym robię można zrobić więcej i trzymać w lodówce kilka dni i do tego skibka chleba ciemnego albo wczoraj skibka chleba z serkiem almette i do tego 2 surowe marchewki jak widzisz cudów nie jem i jem dosyć dużo chleba bez którego nie mogę żyć ;) mam nadzieję że trochę pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA34
Brum Bardzo mi pomogłaś! Dziękuję. I mam jeszcze 2 pytania : czy pozwalasz sobie czasami na piwo lub wino? o której najpóźniej jesz? czy mogę jeść 2 bułki grahamki? ( czy zamiast bułki konserwa rybna itd... nie wiem co ma więcej kalorii? ) i czy ćwiczysz? i czy czasami popełniasz małe grzeszki? a miały być dwa pytania... pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź... według Twojej diety ile schudnę przez 4 miesiące....??? jeszcze raz dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA34
Kochane bardzo proszę o dobre rady.... zaczynam od czwartku pozdrawiam cieplutko wszystkie dzielne Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwo i wino raczej nie ale pewnie tylko dlatego że nie mam okazji i jakoś mogę bez tego żyć ;) ale za to pozwalam sobie czasami na jakieś tam grzeszki np na kiełbasę albo czekoladę albo eklera ale myślę że tak średnio to raz na 2 tygodnie ale nie częściej i wtedy jak da radę to odejmuje od pozostałych posiłków ale zdarzają się też napady a wtedy to już trzeba przeczekać w moim przypadku bo nie ma na mnie mocnych :O kolację zawsze jem o 19 później jak bardzo mi się czegoś chce to jem surowe marchewki ale rzadko bo idzie się przyzwyczaić do niejedzenia po 19 ;) nie mam pojęcia ile mogą ważyć takie bułki jakie są duże jeśli masz wagę w domu to proponuję zważyć przeciętne 2 skibki i porównać z wagą grahamki myślę że na śniadanie możesz zjeść małą konserwę i do tego grahamkę nie ćwicze :O a ile schudniesz naprawdę nie mam pojęcia to zależy od tego ile ważysz jak często będziesz grzeszyć i ogólnie od tego jak bardzo Twój organizm jest uparty ;) to pewnie u każdego inaczej jest ja staram się chudnąć 1kg na tydzień i różnie mi to wychodzi:) teraz jeszcze parę słów żeby ktoś nie myślał że się wymądrzam bo nie jestem żadnym specjalistą tak tylko piszę do czego ja doszłam metodą prób i błędów :) humor mi się pogorszył bo koleżanka jednak nie przyjdzie i jeszcze argument jaki wymyśliła dlaczego nie może był tragiczny lepiej by powiedziała że jej się nie chce bo czuję się ....a tak chciałam z kimś pogadać :( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA34
Brum miła i dzielna z CIEBIE kobieta!!! A koleżnką nie ma się co przejmować! Jeszcze nie zapytałam czy mogę jeść masełko czy margarynę ? pozdrawiam bardzo serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w koncu do was dotarlam :) ale widze ze Eli dalej nie ma:/Nie pochwale sie czy schudlam bo jak same wiecie mam przeokropna wage jedynie jak schudne 3-4 kg to wiem bo czuje.Zasad sie trzymam ale cos wolniej to ostatnio idzie musze poczytac o drugiej fazie bo chyba czas juz na nia :)Ggratuluje ubytku kg oby do lata w takim tempie co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja masełka nie jem ani margaryny bo się tak jakoś do tego serka przyzwyczaiłam i używam go zamiast smarowania ale myślę że w małych ilościach (np.CIENKO posmarowane 2-3 kromki chleba na dzień)wszystko jest dla ludzi ;) witaj vikusia zakup sobie wagę bo ciekawość mnie zżera (nie wiem przez jakie ż :O ) ile chudniesz :P u mnie dzisiaj dobrze jutro zamierzam się wybrać na rower tylko nie wiem czy nie będzie za zimno ale spróbuję bo zima w tym roku niestraszna ;) się dzisiaj nalatałam że aż mnie nogi bolą , moja wspaniała kondycja heheh pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :) Pamietacie mnie? Wróciłam najszybciej jak mogłam :) Zaraz poczytam wszystko co sie u Was dzieje A Wy napiszcie mi czy moge zostac...obiecuje ze teraz nie znikne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kochana mam nadzieje że u Ciebie już wszystko dobrze :D wracaj do nas chociaż jak pewnie zauważyłaś ruchu za dużego to tu nie ma ostatnio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) witaj Pyziu :D jaka ja dzisiaj śpiąca jestem i na dodatek zjadłam wszystko słodkie co mi w rękę wpadło i czuje że na tym nie koniec!! będę musiała dzisiaj przejechac dodatkowe km na rowerku zaraz zrobię sobie kawkę i jak to nie pomoże to się kimnę chwilkę ja mały uśnie :) odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanzlalka
CZY KTOŚ Z WAS UŻYWAŁ TABLETEK vagavit????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kagrosz u mnie też dzisiaj masakra znowu przez najbliższe dni będę musiała zacisnąć pasa jeszcze bardziej 😠 żeby choć trochę zniwelować wyrządzone dzisiaj szkody :( tabletek nie zażywałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum nie kupie wagi bo juz raz kupiłam i dwa dni miałam depresje:P Pyziu jeju nareszcie jestes opowiadaj szybciutko co u Ciebie i jak sie czuje.Nie pytaj czy mozesz zostac Ty masz zostac:)Kagrosz ja mialam wczoraj babski wieczor poszly 2 litrowe vermuty(nie wiem jak to sie pisze) i na szczescie paczka chipsow wiecie ze nie jadlam ich 2 miesiace jak nie wiecej?Dla mnie to ogromny sukces bo zawsze wolalam te smieci od slodyczy ;p ale dzisiaj dietowo jak najbardziej wiec i ty sie nie zalamuj.Wczoraj kolezanka powiedziala mi ze jak ostatnio od niej wyszlam to sie poplakała a wiecie czemu bo udalo mi sie schudnac:OPprobuje ja jakos zmotywowac ale to ona musi podjac decyzje...w odstepie kilki miesiecy po urodzeniu 1 dziecka zaszla ponownie w ciaze i ciezko jej sie pozbyc tych nagromadzonych kg.A ja przynajmiej wiem ze chudne i ze jest to zauwazalne.Całuje was mocno P.S.Zblizaja sie trudne dni a mi sie wydaje ze jestem najgrubszym czlowiekiem na swiecie :/ głupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie baby
wezcie sie za sport a nie siedzenie przed komputerem. nic wam nie da jedzenie o jednej kostki czekolady mniej. obrzeracie sie przed komputerem jak świnie a potem dziwicie sie ze grube jestescie i wine zwalacie na geny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te powyzej nie wymadrzaj sie a jak ci cos nie pasuje to wyjdz wiesz gdzie sa drzwi a ty to pewnie zyjesz powietrzem :] zal mi ciebie ale jak ktos ma kompleksy to tak wlasnie wyglada jego zycie czepianie i szydzenie z innych powodzenia w zyciu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj pomarańczowy cwaniaku wiem dlaczego jestem gruba nie dziwie się dlaczego jestem gruba i na nikogo nie zwalam winy a juz na pewno nie na geny i spierdalaj stąd w podskokach bochociaż zwykle zwisają mi uwagi takich idoitów ja ty to dzisiaj jestem agresywna ty pewnie jesteś super szczupła i zgrabna więc nie wiem czego tu szukasz chyba guza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny,hej Pyziu ;ciesze sie,ze jestes zostan z nami. Ta zima mnie dobija.......Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dzis biore sie za siebie./ schudlam juz 3 razy. wazy7lam jakies 60kg a teraz 86,9.mam dosc efektu jojo. jestem zalamana juz ale wierze ze dam rade....ino sporo siolnej woli:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha zapomnialam dodac ze mam PRAWIE:P:P 20 lat pozdro i 3majcie kciuki za mknie tak m sie wydaje ze najlkepsza bedzie dieta 100kcal. nie chce zadnych glodowekstosowac bo to do niczego nie prowadzi...wiem cos o tym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kissek kazda z nas miala efekt jojo :/niestety.Goodlife a u nas w sumie nie było zimy po 8 rano było 9 stopnii na plusie takze wiosna tuz tuz a ja jeszcze musze pozbyc sie z 10 kg ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikusia dzieks Ci nmilo wiedziec ze nie jestem sama:), wlasnie wrocilam ze szkoly dopiero zwykle jem tylko sniadanie a w szkole max jablko wiec o jedzeniu co 4 h nie ma raczej mowy. jak wracalam z budy mialam wliczy apetyt i potem nadgabialam jedzac caly wieczor tym bardziej ze mi starsi pluli ze mam rzucic palenie:/teraz juz sie tak nie rzucaja ale w domu i tak nie moge palic;/mimo wszystko teraz juz sie nie objadlam jak zwykle gdy wracam z budy staram sie 3mac i o dziwo wierze ze mi sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa właśnie do pomarańczowej kretynki: JAK CI SIE COS NIE PODOBA TO IDZ W PI***ZDU a nie zawracaj głowy każdy ma inny problem w sumie to chyba lepiej mieć takie jak my niż jak sie domyślam podobne do Twoich typu:oj aj ej aachhh a widzialas jaka sobie kupiłan kiecke tylko ze nie wiem czy w niej wyjde bo mam 58kg i za gruba jestem...my przynajmniej mamy problemi sie przyznajemy a ty do swojego widac nie skoro sie wyzywasz nas wchodzac na to farum:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kissek małymi kroczkami dasz rade.Dla mnie wielkim sukcesem bylo ominiecie orzeszkow w sklepie(chociaz teraz na moim etapie diety moge sobie co jakis czas pzowolic na kilka :D)I pamietaj nie poddawaj sie u mnie waga stała niemiłosiernie przez 2 tygodnie chodzilam wsciekla jak osa ale organizm sie broni i dlatego tak sie dzieje a pozniej idzie jak burza.Zopstan z nami w razie kryzysu pomozemy moze nie doraznie ale przynajmiej dobrym słowem.Pozdrawiam Dziewczyny a wy gdzie?Brum kagrosz Goodlife Pyzia?Ii wiecie co ta nasza Ela mnie martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ale jakoś tak nie mam nastroju na nic :( zajrzę może jutro rano bo potem spadam do szkoły i będę dopiero w poniedziałek dziewczynki całuję Was :) jestem z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum to tak jak ja:/ mnie tez nie bedzie pare dni bo bede u M a tam to nawet nie mam jak wejsc na kompa bo on okupuje:P ale w miare mozliwosci zagladne i jutro jeszcze bede buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×