Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

witam w ten deszczowy dzionek - a tak pieknie się zapowiadał ten deszcz nastraja mnie sennie, chętnie wskoczyłabym pod koc z kawa i dobrą książką, albo poprostu poszła spać - a tu się nie da ; jak tam dziewczyny u Was?? Ela gdzie się podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow cisza...jestem w domu ale okazało sie ze mam wolne bo mały chory. Zastanawiam sie nad głodowka do niedzieli bo umre jak nie pojde w tej sukience albo bede siedziec w zapietej marynarce:/Waga jak stała tak stoi cm nie leca a ja sie chyba zastrzele :/ U mnie w domu i tak nie ma nic dla mnie do jedzenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :) już miałam nadzieję na ładny słoneczny dzionek a tu znowu się pogoda kiepści :( ostatnimi czasy mam napady głodu późnym wieczorkiem :( wczoraj np. mój M późno wrócił do domciu i przyniósł ze soba pizze i ja....się nie oparłam i zjadłam jej dużo o 22.30 ;/ dzisiaj na razie jest dobrze, zobaczymy co będzie wieczorkiem... buziaczki dla Was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie napisałam się napisałam i wszystko szlag trafił więc teraz w skrócie bo i tak się spieszę waga ruszyłą jest -2,4kg :) chociaż spodziewałam się więcej u mnie pogoda też do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula__35
hejka wszystkim od 13 lat chce schudnac a na razie tylko kg mi przybywa i majac 160 wzrostu waze 68 kg chcialabym zrzucic chocby z 10 kg ale wiem ze nie mam na tyle silnej woli jesli macie jakis sprawdzony sposob na zrzucenie zbednej wagi ale nie maltretowanie sie dieta prosze o rady i pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum tobie to zawsze sie skasuje to co napisałas;pCiesze sie ze jestes i gratuluje ubytku wagi u mnie ciagle wredota stoi i nie chce drgnac wrrrr :[.W niedziele komunia ale znalazłam sukienke ktora dostalam keidys ze stanow przyznam sie ze nie mialam jej na sobie ani razu no i jest jak znalazl nikt mnie w niej nie widzial wiec moge udawac ze nowa hy hy hy :DDenerwuje mnie to ze waga stoi w miejscu ale najwazniejsze ze nie idzie do goru to tez juz jakis sukces. Ewula kazda z nas jest na jakiejs diecie i kazda na innej wedlug własnych upodoban i potrzeb ja znam chyba wszystkie diety na pamiec i kazda juz chyba probowałam ale dopiero przy diecie Atkinsa cos sie ruszyło i nie ma efektu jo jo./Musisz znalesc swoj własny sposob.No niestety mamy inne organizmy i na jednego działa a na drugiego nie.Ja w tamtym roku w wakacje jadłam serki wiejskie pomidory ogorki salate i schudłam moze z 2 kg :/a teraz zajadam sie miesem i waga spada powoli ale spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A was jak zwykle nie ma :( ja przyszlam sie pozegnac bo juz dzisiaj wybywam z domu o ile M po mnie nie zapomni przyjechac;)Trzymajcie sie cieplutko i pilnujcie diety buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie :) niestety ostatnio mam 0 czasu na cokolwiek. cos tak czuje, ze schudlo mi sie troszke bo sponie luzniejsze sie zrobily, ale nie moge tego udokumentowac wskazaniami wagi bo waga wskazuje ostatnimi czasy najwiecej 20kg :P teraz do 22 czerwca nie bede miala za duzo czasu zeby Was czytac i pisac ale duchem jestem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jesteście?? ja dopiero wróciłam do domciu, a juz mnie dzieciaczki ciągną na plac zabaw - na szczęście udało mi się ich namówić, że wyjdziemy za godzinkę, dwie jak się chłodniej zrobi :) a na razie to jestem koszmarnie śpiąca 😴 buziaczki i wracajcie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ostatnio przeginałam z jedzonkiem ;/ dlatego wczoraj zrobiłam sobie dzień owocowo-warzywny nastepny taki w piątek, dzisiaj juz standardowa dietka gdzie sie podziewacie --> brum, ela, vikusia taotaa????!!! buziaczki dla Was i goodlife oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu mam gadać sama do siebie?? to nie gadam tylko lecę piec ciacho, bo mój starszy synus ma dzisiaj imieninki :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 2 dni wpierdzielam jak dzika świnia dzisiaj mam zamiar z tym skończyć :( kagrosz najlepsze życzenia dla Twojego synusia :D aha jeszcze co chwila mam problemy z neostrada juz normalnie szlag mnie trafia przed chwila znowu nie moglam sie połączyć i jeszcze teraz po tym ich naprawianiu musze się tak jakoś dziwnie łączyć bo nie mam tego czegoś z globusem pocztą i konfiguracją (jak ktoś ma neo to wie o co chodzi) wwwwwrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kagrosz wszystkiego najlepszego dla synka :) schudlam ostatnio bo spodnie-\"miarki\" zrobily sie luzniejsze :) tylko ta glupia waga zepsuta a ja nie mam czasu pojechac po nowa... u mnie dzis pada od kad oczy otworzylam :( brum tez kiedys mialam neo ale teraz przerzucilam sie na netie na laczach tp i jest o niebo lepiej. za czasow neo internetu nie bylo co chwila albo chodzil niczym slimak na spacerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja tez dotarłam.Wczoraj robiłam moj pierwszy test ciazowy ale nie cieszcie sie nie zostaniecie ciociami ;) kamien spadl mi z serca co do dietyy pfolgowałam na weekend no ale komunia była.Teraz ograniczenie weglowodanow moze cos sie ruszy.Brum moja kolezanka tez ma neostrade i ciagle ja wywala z netu albo wogole nie ma.Ide sie szykowac bo sie nie wyrobie jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też słyszałam że inni mają z tym gównem problemy mnie już normalnie trzęsie bo płacę ponad 70 złotych i jeszcze się tak muszę wkurzać co chwila o prędkości nie wspomnę bo człowiek się musi cieszyć jak w ogóle się do netu dostanie 😠 jeszcze mi 3 miesiące abonamentu zostało a potem muszę sie rozejrzeć za czymś innym tylko u mnie na tej \"wiosce\" może nie być za dużego wyboru :( z dietą na razie się trzymam ale cały czas myślę o żarciu więc nie jest za dobrze a tak poza tym to sprzątam sobie pokój bo mnie bałagan bardzo lubi ;) pewnie wpadnę później pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za życzonka w imieniu Szynusia :) w sumie to nieplanowałam żadnej imprezki, ale ciccho upiekłam i później jeszcze od tego ciasteczka i.... przynajmniej miałam coś do kawki bo moi rodzice jak zwykle nie zawiedli i pamietali o imieninach wnuka i wpadli na kawkę, a teście... jak zwykle cisza, ale co się dziwić jak oni nawet nie pamiętaj o urodzinach swojego syna a mojego M, ehhh szkoda gadać Szymek ma ostatnio etap \"na spidermana\" więc wczoraj rozpływał sie w zachwytach i skakał dosłownie z radości na widok każdego gadżetu z człowiekiem pajakiem :) a na koniec stwierdził, że ma juz wszystko (czytaj koszulkę, czapeczkę skarpetki, ręcznik nawet maskę i rękawiczki) tylko spodni spidermana mu brakuje :D dzisiaj mój M wyjeżdża znowu w trasę do Niemiec na 4 dni, tak więc jutro bez problemu mogę sobie zrobić kolejny dzień owocowo-warzywny :D buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikusia trzymaj sie ciepło i nie poddawaj się chandrze :) a jak Ci bardzo źle i ciężko to może sobie troszkę popłacz to oczyszcza i przynosi ulgę (przynajmniej mnie) buziaczki dla Ciebie 👄 i jeszcze to 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kagrosz chyba tak zrobie juz caly dzien sie powstrzymuje ale chyba zamkne sie w pokoju bo moge cos rozwalic wiec wole popłakac.Bardzo zadko potrzebuje czyjes pomocy wsparcia zadko tez prosze a jak tego bardzo potrzebuje nikt nie jest wstanie nic zrobic bo poprostu nie moze a mi rece opadaja...a na domiar zlego nienawidze swojego odbicia w lustrze ale to chyba przez te wachania nastroju...Buziaki dla was🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam dzień owocowo-warzywny, właśnie siedzę z miseczką sałatki warzywnej w ręce i popijam soczkiem marchewkowym :) mniami :) pozdrawiam serdecznie Kaśka p.s. vikusia jak tam chandra - poszła precz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kagrosz juz prawie sobie poszła :)walcze z nia intensywnie i..... ide dzisiaj na siłownie sasiadka zrobila w piwnicy i pozwolila mi tam uczeszczac :D :D jest rowerek bierznia i jakies cos na biodra wiec do dzieła :D obym miała cały czas taki zapał jak dzis :d buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super vikusia i ze względu na odchodzącą chandre i na \"swojską\" siłownię :) ja dzisiaj owocowo-warzywnie z małym grzeszkiem --> piekłam ciacho bo jutro ma przyjść moja siostra z siostrzenicami na wczorajsze imieninki i pokusiłam sie spróbować masę bo robię BOUNTY a ja wprost uwielbiam kokosa :D ale kolacyjka była juz tylko warzywna --> na szczęście ciacho musi poleżeć w lodówce więc już dzisiaj mnie nie skusi ;p za godzinkę położę chłopaczków spać i heja na rowerek :) wczoraj zrobiłam \"tylko\" 30 km to dzisiaj pasowałoby o 5km więcej :) buziaczki dla Was dziewczynki i odzywajcie się chociaż troszkę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D ależ tu cisza od czterech dni ani zyweaj duszy tu nie było :( nie ładnie dziewczynki czyżbyśmy wszystkie zapuściły się z dietami tak jak z pisaniem??? muszę się przyznać że ostatnio ciężko mi idzie trzymanie dietki i chyba dostałam dzisiaj za to kopa w d... bo spódnica którą ostatnio cieszyłam się że w nią wchodzę \"na luzach\" znowu jest przyciasna :( aż się boję stanąć na wagę --> już ze 2-3 tygodnie się nie ważyłam ;P a Wy jak tam?? pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie cisza ja za siebie przepraszam ale nie mialam kiedy dopiero dopadlam sie do kompa idzie burza wiec zmykam dietke trzymałam ale pilam piwo za to dzisiaj chyba wypocilam 10 kg tluszczu ;p jutro cos skrobne z rana boje sie tej burzy wiec szybciutko wylanczam kompa.Kagrosz buziaki a reszta gdzie?Brum czy znow trzeba cie opierniczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wypocilam dzisiaj jakies 10kg tluszczu ;) ale to dobrze, bo w niedziele bylam uczcic slub mlodej pary i jedyne co moge powiedziec to to, ze zjadlam tylko maly kawalek ciasta :P ale alkohol, a w szczegolnosci super-slodko-kwasna nalewka, to odchudzaniu nie sprzyjaja. w ogole to schudlam 2 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taotaa gratuluje tych 2 kg :) cieszę się że się odzywacie - nie będę gadać sama do siebie :) teraz nie mam czasu ale jeszcze się odezwę , buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam czasu w piatek urodziny,zakupy przygotowania i w dodtaku moja przyjaciołka przyleciała ze stanow :D jeszcze sie nie widzialysmy ale chyba dzis przyjdzie nie moge usiedziec na miejscu buziaki dla was bede zagladac jak tylko bede mogła taotaa gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×