Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Czesc kobitki :) sukienka juz nie cisnie w piersiach wiec pewnie miałam za duzo wody w organizmie Ale upał straszny Postanowiłam zakupic sobie therm line zeby sie wspomoc bede zdawac relacje czy to wogole działa oczywiscie bede jezdzic na rowerze.Buziaki dla was Ela Brum taoota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem :) Upał jest też i u mnie ale lepsze to niż miałby ciągle lać, chociaż deszcz naprawdę mógłby już być. Lato też ma być upalne a ja kurcze znów nie wchodzę w sukienkę która spokojnie sobie czeka aż oponka się zmniejszy, a w lutym były już spore luzy. Jestem niereformowalna. Córcia przywiozła mi z wycieczki zielone korale pod kolor moich oczu, a płeć męska po oscypku. Bardzo jej się podobało i jest zadowolona i na dokładkę nic nie na broiły więc i sprawopwanie będzie bez zmian na świadectwach szkolnych. Brum przestań się wygłupiać i jeśli nie ma żadnych przeszkód to wracaj do nas. Masz już tyle utraconych kilogramów i szkoda byłoby to zaprzepaścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po koszmarnej nocy :( Jest gorąco więc okna wszędzie otwarte a w nocy jest szczególna akustyka. Młodzi po piwku chyba konkurs recytatorski pod oknami mieli, o 5 rano już byli z powrotem. Sobota i niedziela to ciężkie dni dla dietujących, mało kiedy nie nabroiłam :( Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam łęb mi dzisiaj pęka strasznie...ale za to weekend był udany zrobiłam zakupy i tak mam nowe spodnie, bluzę i sandały :D a w niedzielę bylismy na wyciecze całą rodzinką - tzn, nasza czwórka + moja siostra z rodzinką (tez czówrka) i druga siostra z chłopakiem pojechalismy sobie do Bałtowskiego Parku Jurajskiego pooglądać dinozaury i mimo to że całą drogę (ponad 180 km) zastanawialiśmy się czy nie zawrócić bo tak lało że wycieraczki nie nadążyły zbierać wody to po przyjeździe na miejsce i zakupieniu śmiesznych \"pelerynek\" deszcz przestał padać i zrobił się straszny upał :) dinozaury były super i wszyscy się świetnie bawiliśmy :D znikam, muszę chyba zrobić sobie kolejna kawkę bo mi zaraz głowa odpadnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zakupy,Kagrosz...w koncu zaczelam robic urlopowe zakupy ciuszkow.Bede w Polsce przez caly lipiec,pewnie bedzie cieplo.Musze kupic sukienke na wesele (siostrzenica mojego M),sama nie wiem jaka????Dziewczyny,poradzcie prosze:)..myslicie ,ze w czarnej sukience wypada isc na wesele??Narazie jestem na etapie szukania,ale czas ucieka.. Pozdrawiam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje jeszcze 🌼 i ja tylko na chwile teraz mam sesje wiec ze stresu i niejedzenia caly czas chudne i tym sposobem mam juz -5 kg :) a poza tym 23.06 wyjezdzam na cale wakacje jako operka do Lisburn wiec pewnie poczytam Was dopiero jak juz sie tam zadomowie :) to do napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Taotaa gratuluje pozbycia się kolejnych kilogramów i życzę Ci siły i wytrwałości w nauce a na obczyżnie bezpieczeństwa i abyś z zadowoleniem wróciła do domu. Goodlife co do sukienki : brat M brał slub w kwietniu więc i mnie nie minoł ten zaszczyt zakupu sukienki. Ja wybrałam dłuższą kremowo-beżową chyba o kształcie litery A bo w takiej najlepiej wyglądałam, córka miała czarną sukieneczkę ale ona tylko taki kolor uznaje. Jeszcze było pare młodych dziewczyn w czarnych kreacjach, jedna miała białą szydełkową sukienkę a reszta bardzo różnie, dominował takie ciuchy z połyskliwego materiału. Połowa pań miała wybrokatowane fryzurki pod kolor sukienki. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ela,dzieki .Ja rowniez uwielbiam czarny kolor(uwazam ,ze mnie wyszczupla),ale jest lato i ..czarny jest troche,, oklepany\'\',takze szukam czegos innego....zostalo mi 3 tygodnie,wiec musze szybko sie zastanawiac.Pa.Dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dotarłam :) z trudem mi sie siedzi bo bylismy wczoraj na wyceczce rowerowej i ku mojemu zdziwieniu przejechałam 24 km :D poza \"siedzeniem\" nic mnie nie boli:)Coz musze przyznac ze piwo to moja zmora szczegolnie takie lodowate w upały ale powstrzymuje sie i delektuje woda z lodem.Biore Therm Line czuje sie normalnie ale jakbym miała wiecej sily zobacze po miesiacu jakie efekty w poniedziałek kupie l karnityne bo mam zamiar ostro pedalowac na rowerku :).Goodlife jezeli dobrze czujesz sie w czarnym to ja proponuje czarna sukienke w A za kolano odcieta pod piersiami ale nie cala czarna najlepiej z jakims dodatkiem np hmmm bialym albo w biale groszki sa teraz hitem.Albo czarna z jakims np zlotym pasem tak zeby ta sukienka nie byla taka jednolita.Pas pod piersiami ukrywa za szerokie biodra no i wieksza pupe nie wiem jaka masz budowe ale takie kiecki ukrywaja co nieco.Zajrze do was wieczorkiem Taoota gratuluje -5 kg to bardzo duzo :) Brum no wracaj! Ela zazdroszcze korali bo ja to mam za duze piersi zeby korale nosic no chyba ze takie wiazane i dlugie :( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ duchota!!!!!!! właśnie zerwała się wielka wichura i koszmarnie grzmi może się choć troszkę ochłodzi po burzy??!! Goodlife ja też mam w wakacje weselicho w rodzinie (tyle, że w sierpniu), ale znając mnie na zakupy ciuchowe pójdę w tygodniu poprzedzającym wesele ;/ i będę się wściekać, że nic na mnie nie ma ;) Co do koloru kiecki ja zrobie tak: jeśli nei zgubię tych nadprogramowych kilogramów to będzie czarna kiecka z np. złotymi lub czerwonymi dodatkami, jesli będę laska ;p to coś kolorowego :D buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff jak gorąco :) Dziewczyny nie odkładajcie zakupów sukienki na wesele na ostatnią chwilę bo zamiast się cieszyć z przyszłej imprezki będzie tylko nerwówka że z czymś nie zdążycie. Ja tak miałam ostatnio, poza sukienką jeszcze buty, torebka, dodatki, oj biegało się po sklepach..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny a u nas na dolnym slasku zimno bez slonka mielismy isc na grilla z rodzicami ale nie wiem jak to sie potoczy w sumie u mnie na dzialce jak w domu ale kawal drogi.Wrocilam do formy bo 2 tygodnie imprezowania z \"amerykanka\" sprawily ze spodnie nie byly juz takie luzne :) ale dalam rade oby teraz szlo ciagle w dol to bede zadowolona :)Miłego weekendu dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Dziewczyny ,dzieki ogromne za rady..skorzystam napewno :) Ela ,masz racje z tym nie zwlekaniem na ostatnia minute z zakupem sukienki....ja juz zaczynam sie troche denerwowac.W ogole duzo zmian przed wyjazdem,zmienilam miejsce w pracy(ta sama firma,tylko inny region),takze nowi ludzie ,pracy ,,po pas\"\",a ja wyjezdzam za niecale 3 tygodnie...szkoda mowic.Musze sie wylaczyc na urlopie i nie myslec o pracy. Pa.Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🖐️ od weekendu strasznie boli mnie gardło - troche o dklimatyzacji zbyt mocnej i wielkiego upału na dworze, troche od gadania prawie 24 h/dobę - bo w sobote mielismy z biura wycieczkę dla dzieciaków. Robiliśmy wycieczki dla dzieci pracowników jednej dużej firmy spod Krakowa, mój mąz i 140 dzieciaków pojechali do Wrocławia a ja i pozostałe 120 dzieciaków do Bałtowa do dinozaurów i było naprawdę super tylko nagadać się musiałam bo rozpiętość wiekowa była duża 5 lat-12 lat i ciężko było ich utrzymac spokojnie przez kilka godzin w autobusie i później już na miejscu tez było wesoło ;P ale wycieczka się udała i dzieci i rodzice zadowoleni są :D dzisiaj kiepsko się czuje bo to gardło troszkę boli i brzuch strasznie bo dostałam @@@ ale dietke staram się trzymać, chociaż w \"tych\" dniach mam straszna ochote na słodycze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) jakos sobie radzei chyba widac efekty moze to te tabletki pomogły nie wiem chcialabym dzisiaj na rowerze pojezdzic ale nie wiem czy moj luby bedzie miał moc:).Zepsuł mi sie odkurzacz i latam ze zmiotką;).Na wkacje miałam byc super laska ale jak zwykle mi nie wyszło moze w sierpniu sie uda;) ciagle mam nadzieje.Uciekam robic jakis obiad buziaki dla was i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) gdzie się podziewacie?? dietkuje sobie powoli, baardzo powoli buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wczorajszym upalnym dniu, była u nas taka wichura i burza, że połamało drzewa przed blokiem ;/ teraz też jest zimno i ponuro a Was nadal nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale na chwil kilka moja dieta idzie powoli ale idzie pojezdziłabym na rowerze ale co chwile pada:/ no ale nadrobie sprzatajac troche tego jest :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie cicho tu, pusto.... może już wyjechałyście na wakacje?? chociaż dzisiejsza pogoda (przynajmniej w Krakowie) nie sprzyja plażowaniu :( wczoraj przegięłam z żarełkiem a na dodatek bylo strasznie groąco więc dzien skończył się zimnym piwkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poumierałyscie czy co?Takiego zastoju to tu jeszcze nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zaszalałam trafiłam na wyprzedaz w realu i kupilam sukieneczke za 25 zł :D były ostatnie 2 xl i xxl troche za duza ale co tam nie musi byc obcisła :DKobitki wracajcie 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny:) Zakupy zrobione(prawie),sukienka kupiona...a jednak czarna ze zlotymi dodatkami,dluga.Juz we wtorek wyjezdzam do Polski,ciesze sie ogromnie...ale ostatnie tygodnie,to stres niesamowity (szkoda mowic). Dieta..no coz nie mam czasu na jedzenie,wiec waga jest ok,nie mam apetytu(nerwy). Pozdrowionka,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikusia no to zaszalałaś :P, goodlife spokojnej podróży życze i jak będziesz miała mozliwość to z Polski tez się odzywaj :D wakację się zaczęły więc teraz mam znowu dwójkę dzieiciaczków w domu bo starszy w piatek skończył przedszkole :), a dla nas to poczatek wielkiej parcy bo jak wiadomo dla biur podróży sezon w pełni :) więc my z wyjazdem wakacyjnym musimy poczekać do przerwy między \"naszymi\" obozami/koloniami, za to z dietką nie ma co czekac bo weselicho mamy w sierpniu .... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goodlife w koncu i ty sie pojawiłas pewnie nie mozesz sie doczekac przyjazdu do Polski :)ja tez mam wesele ale w pazdzierniku mam nadzieje ze kupie piekna sukienke w rozmiarze 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Oj Vikusia,zgadlas-nie moge juz sie doczekac wyjazdu,denerwuje sie ogromnie.. Oczywiscie ,jak bede miala dostep do kompa to sie odezwe :). Pa,Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiąca dzisiaj strasznie jestem ........ gdzie jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaro, zimno i ponuro... a was nadal nie ma :( dzisiaj przychodzi do mnie kumpelka na kawkę więc i bez ciacha się nie obędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×