Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Ale dostałam ciuchow :D tylko spodnie za duze :] Wczoraj moja Kasia zaszczycila mnie swoja obecnoscia przyzwyczailam sie ze jej nie ma chociaz poczatki byly trudne i sama nie wiedziałam ze moge tak plakac na czyjs widok ;)I wiecie co jutro mam urodziny no normalnie skoncze 23 lata a niedawno mialam 18 :)Kolorowych snow wam zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Vikusia dla Ciebie najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. Zyczę Ci samych pogodnych i radosnych dni w życiu, dużo wiary i optymizmu, cierpliwości dla siebie samej i innych, spełnienia tych najskrytszych marzeń. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich nadal walczących, ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 vikusia to dla Ciebie 🌼🌼🌼 i jeszcze wszystkiego najlepszego, spełnienia najskrytszych marzeń (także tych dietkowych), uśmiechu na codzień, szczęścia, przyjaziół od serca i super układó z Twoim mężczyzną :) buziaczki 👄 ela >> goodlife >> brum >> taotaa >> dla Was też duża buźka :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam dziewczyny z całego serduszka❤️ Elunia nawet nie wiesz jak miło popatrzec znow na Twoje literki zagladaj do nas prosze🌼 Uciekam do kuchni bo mam jeszcze troche roboty ten dzien chyba bedzie weglowodanowy ale urodziny ma sie raz w roku :) Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Vikusia,wszystkiego dobrego z okazji Twoich urodzin:*:*:*. Kagrosz dzieki za buziaki. Ela,nasza zgubo :*,:* w koncu sie odnalazlas.Piszcie ,dziewczyny. Pozdrawiam wszystkie,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goodlife dziekuje ❤️ oj pobalowalam takich urodzin to ja jeszcze nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvka
Vikusia,moja corka Milena konczy 23 lata 27-ego maja :). Buziaki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvka to najserdeczniejsze zyczenia dla corci :) Ja urodzilam sie przed dniem matki a ona po spieszno nam bylo :) Ja zaraz jade do M wiec zycze wam zeby ten upal was nie wykonczył pewnie pojawie sie w srode buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Odnalazłam się i chcę znów do Was powrócić ale czy przyjmiecie taką niezdyscyplinowaną w odchudzaniu. Jak spadała waga to jakoś to szło raz lepiej raz mniej ale szło a jak zaczeły się w grudniu święta to trwały prawie do dziś z krótkimi przerwami na dietę po której znów były święta i tak w kółko. W kwietniu już waga wskazywała 70,4 a ostatnio 80 kg ale po kilku dniach na bank wzrosła. Od paru dni czyli od środy jestem i próbuje diety strukturalnej i dziś jest mnie 77 kg. Wiem, wiem to pewnie woda ale dobre i to bo mogło być więcej :( Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) cieszę się Ela że do nas wróćiłaś :D, ja tez bardzo różnie mam z dietką raz lepiej raz gorzej - już miałm poniżej 70 kg ale niestety znowu odpuściłam i jest troszkę ponad, ale nie poddaję się i będę się zmagać dalej z moimi słabościami :) dzisiaj znowu mam dzień owocowo-wrzaywny :) pozdrowionka dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja też się cieszę bo nie ma chyba nic gorszego jak się poddać i totalnie zapuścić. Rozmawiałam dziś chwilę z babeczką młodszą od siebie nad którą ręce można załamywać, jesteśmy na ty, nasze dzieci chodziły razem do jednej klasy, mężowie pracowali kiedyś w tym samym miejscu pracy ale nie odważyłam się nawet delikatnie jej tego zasegurować aby coś w swoim wyglądzie zmieniła. Chociaż aż mnie korciło. Ona ma dorosłą pannicę w domu więc chyba córka widzi jak matka wygląda a nie są to ludzie bynajmniej o niskich dochodach. Zapuściła to właściwe określenie i wcale nie mam na myśli tylko tuszy bo przecież też mam co nieco. Wy kochane jesteście młodziutkie więc Wam to nie grozi, inne czasy i inne myślenie i bardzo fajnie. A jak ja pobędę tu z Wami to też odnłodnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was wszystkie.:):) Ela ciesze sie,ze tu zagladasz.Masz racje,co do tego zapuszczenia,potrzeba duzo silnej woli aby z tego wyjsc.I to nie ma wiele wspolnego z dochodami,oczywiscie rozumiem,ze jest latwiej np.wykupic karte na silownie etc...ale znam takie co placa za silownie grube pieniadze i wcale tam nie chodza ..i dalej sa zapuszczone...niestety. Ja powiedzialam sobie,ze tym razem sie niedam,pozwalam sobie niekiedy na male grzeszki,ale trzymam diete. I Ty,Elu badz z nami.Ja za miesiac bede w Polsce:) :) :),oj jak sie ciesze,teskno mi strasznie .Pa .Buziaki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Goodlife widziałam Twojego buziaczka na forum diety mm i kto jak kto ale Ty kochana naprawdę masz klasę. A z tym zapuszczaniem to nie tylko o kilograny chodziło a ogólnie. Znam babeczkę z naprawdę słuszną wagą ale jej sposób ubierania się, zachowania jest niedościgłym wzorem, kiedyś podpytywałam gdzie kupuje na siebie ciuszki i w odpowiedzi usłyszałam, że nie kupuje ubrań w tedy kiedy jej są niezbędne tylko jeśli coś jej wpadnie w oko to w miarę możliwości kupuje nie ważne że będzie zakładane za rok jak np dokupi do bluzeczki spodnie itp. Miłego dna życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) tak sobie czytałam wasze wypowiedzi i doszłam do wniosku ze sama popusciłam bo waga jak stała tak stoi chociaz pocieszam sie tym ze nie wzrasta. Byłam u fryzjera i sciełam chyba 3/4 włosow ale strasznie mi sie podoba :d.A w niedziele grałam w tenisa :D tak mi sie spodobało ze lece jutro jakies buty kupic bo nie mam w czym grac. Ela bardzo sie ciesze ze jestes brakowało mi Ciebie strasznie :* Miłego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pomyslalam sobie,ze chociaz pozno to tutaj do Was zajrze.Ela,dzieki :):).Vikusia ,a jaka zrobilas fryzurke?Ja musze cos wymyslec przed wyjazdem,a moze zrobie w Polsce hmmm...sama nie wiem.Ostatnio jak bylam(w kraju) to robilam balejaz i strzyzenie,wygladalo bardzo dobrze :) ,bylam zadowolona. A wesele mam dopiero pod koniec mojego pobytu,wiec chcialabym aby bylo ladnie,wiec moje Drogie poradzcie co mam robic??? Co do sportu,ja kupilam sobie ostatnio kijki do Nordic Walking i maszeruje ;)codziennie ok.1 godziny ,swietna rzecz.Jest cieplo,wiec trzeba z tego korzystac:).Pa,kochane.Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goodlife mam mocno wycieniowane włosy na czubku maja chyba 10 cm włosy pod spodem siegaja tak troche za kark no i mam grzywke na bok włosy sa mieciutkie i same sie ukladaja no i mozna z nimi zrobic wiele fajnych rzeczy. wszyscy sa w szoku moja ekstremalna metamorfoza i przyznam ze sama czuje sie o niebo lepiej. Gorzej z odchudzaniem poleglam wczoraj nie wiem co mnie napadło ale zjadlam kilka wafelkow:/ nie mam pojecia skad ten napad.Dzisiaj skruszona obiecuje poprawe przed wami i sama soba.Ja juz nawet nie chce schudnac 10 kg marzy mi sie jeszcze 5-6 ale ta cholerna waga stoi i jest teraz moim najwiekszym wrogiem....pozdrawiam was Brum!!!!!!!!!! znow sie obijasz zaniedbujesz nas czy ja musze ciagle na Ciebie krzyczec?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! ja dzisiaj tylko na chwilkę, chciałam sie Wam pochwalić, że dzsiaj ide do mojego starszego synusia do przedszkola na przedstawienie z okazji dnia mamy i taty :) i piknik rodzinny z okazji dnia dziecka :D tyle że.... ja jestem z tych co to płacza jak się wzruszają i cieszą i tez jak się złoszczą więc już płakałam jak mi w domu śpiewał piosenki które będą na przedstawieniu więc muszę wziąć akmerę żebym mogła później to w domu na spokojnie oglądnąć :P buziaczki i samych słodkości z okazji Dnia Dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kasiu takie chwile jak wczorasza impreza w przedszkolu są jednymi z najpiekniejszych w naszym życiu i warto je utrwalać i pamiętać. Dzieciaczki tak szybko rosną, pamiętam, jeszcze tak niedawno moja panna z samego rana dreptała do naszego łóżka, rozkosznie lokowała się w środku i rozdawała buziaki. Jak dietujecie? Pojawiły się masowo już truskawki, są czereśnie i na bazarku od kolorków można dostać oczopląsu :) Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień mamy w przedszkolu był udany :) po przepięknych występach był piknik rodzinny z okazji dnia dziecka i nawet deszcz nas nie przegonił :) a dzisiaj jedziemy z Szymusiem po obiecany rower :D Ela co do owoców to ja uwielbiam każde i w każdej ilości :D:P niestety truskawki w tym roku to tak tylko na smaka bo jeszcze karmię młodego a truskawki niestety baaardzo uczulają, ale widziałam juz czereśnie tez czas ich spróbować :D zajadam się za to świeżymi warzywkami z kalarepką na czele :) a dzsiaj dietka znowu na chwilę pójdzie w odstawkę bo jedziemy z moim M na \"biznesowego\" grilla do Ojcowa, więc nie wypada wszystkiego odmawiać - a na dodatek ja aż tak twarda dietowiczka nie jestem nie ma się co oszukiwac :P (mam tylko nadzieję, że nie będzie lać bo cos to nieboe takie szare :( ) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja sie własnie szykuje na impreze pozegnalna jednym slowem robie sie na bostwo ;). za duzo ostatnio imprezuje ale sie skonczy jak Kaska do USA wroci np wczoraj wrocilam o 2 w nocy a o 6 musiałam wstac bo jechałam z M na gielde i uwaga kupilismy sobie rowery :DJuz nam wymysla trasy po 30 km;pw koncu jakis ruch bo z cwiczeniami u mnie to tragedia.Zycze wam milego weekendu ja w miare mozliwosci sie pojawie.Ela dobrze ze jestes bo tylko ja z Kasia zostałysmy :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Już po imorezach zapewne więc grzecznie wracajcie. Ja niestety grzeczna ne byłam a na usprawiedliwienie dodam że gościłam w domu kuzyna z żoną których nie widziałam już naprawdę dawno. Dziś też fatalnie zaczełam od pozostawionego po niedzieli ciasta i też mam usprawiedliwienie, wiadomo. Córka właśnie jedzie na wycieczkę klasową do Zakopanego na 3 dni a pogoda jakaś nie najlepsza na takie wyjazdy i oby nie skończyło się że będą siedzieli w pensjonacie i z nudów coś im strzeli do głowy, córka piersza do wygłupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja to powinnam gdzies wyjechac ciale jakies imprezy własnie dostałam zaproszenie na wieczor panienski no i dzisiaj impreza pozegnalna a na panienskie nie wiem czy pojde.Od srody scisla dieta bo jak sie rozleniwie to wszystko trafi szlag.Ide sie zdrzemnac bo nawet nie mam kiedy sie wyspac.Ela o corcie sie nie martw wierze ze to rozsadna dziewczyna.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ależ dzisiaj jestem senna, aż pisac mi się nie chce.... pozdrawiam i do jutra może będę bardziej do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u Was ale u mnie jest szaro za oknem i takie ciężkie powietrze, ledwie zwlokłam się z łoża. Jak myślicie co stało się z założycielką topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny przytyłam:( ale wiedzialam ze tak bedzie dzisiaj dzien wodny od jutra scisły atkins tylko nie wiem czy moge stosowac therm line przy tej diecie musze sie jakos wspomoc... a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam weekendowo :) dzisiaj dzień lenistwa w domku, starsze synusia nie posyłaliśmy dzisiaj do przedszkola więc pewnie większość dnia spędzę dzisiaj na placu zabaw :) a wieczorkiem jak M wróci z biura muszę się udac na zakupy po jakieś spodnie typu rybaczki i klapki/japonki wczoraj pół dnia spędziliśmy u teściów na wsi (mają tam taki mały domek letniskowy) a popołudniu byliśmy na procesji na Boże Ciało i Szymuś dzwonił dzwoneczkiem - dopóki młodszy się do niego nie dorwał :P pozdrawiam Was wszystkie słonecznie 🌼 p.s. Brum taotaa gdzie się schowałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×