Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Moja prosta rada Mam też problemy z nadwagą, ale od kiedy koleżanka mi poleciła niemiecki żel do picia Aloe Vera z pokrzywą, problem zaczął się rozwiązywać. Ona pijąc aloes przez 3 m-ce schudła 7 kg, a ja po dwóch miesiącach schudłam z wagi 82 kg do 78 kg. Myślę że wynik jest korzystny. Otóż jak mi koleżanka powiedziała problem z nadwagą leży często w nieoczyszczonej wątrobie, która powoduje leniwą przemianę materii przez co człowiek tyje, bo wątroba nieprawidłowo pracuje. Nie chcę tu wyjaśniać jakie są właściwości aloesu i pokrzywy, bo wiele informacji można znaleźć w internecie. Przede wszystkim reguluje prawidłowe funkcje naszego ciała i odtruwa organizm. Ja tylko mogę powiedzieć po sobie, że bardzo lubiłam jeść słodycze, a pijąc aloes vera z pokrzywą, cukier w organizmie mi się wyrównał i nie mam już takiego łaknienia na słodkie. Oczywiście też zmieniłam swoje żywienie. Po prostu nie jem śmieciowego jedzenia. Jestem bardzo wdzięczna mojej koleżance, że powiedziała mi o tej prostej metodzie pozbywania się nadwagi przez picie tego aloesu, bo czuję się dobrze i nie jestem osłabiona i wiem że moja wątroba oczyszczając się poradzi sobie jeszcze z tymi kilogramami, które mi zostały. Mam zamiar wrócić do wagi 68 kg i wiem, że to mi się uda. Tylko trzeba dać czas oczyszczonej wątrobie :-))) Podaje mojego maila w razie pytań a-raczynska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,nie wiem czy tu jeszcze ktos zaglada ale postanowilam sie wypowiedziec poniewaz na innych watkach rowniez pisze o odchudzaniu ale jakos wytrzymywałam 2 dni i dawąłam sobie spokoj .jednak od kilka dni sie zawziełam i postanowilam sobie schudnac kilka kg...pewnie wiele z was bedzie mi tu zaraz pisało ze jestem nienormalna .mam 180 wzrostu i waze 61 kg ale chce zejsc tak do 56 .dobrze ze w pracy posiadam rowerek to sobie na nim jezdze gdy nie mam klientów mam nadzieje ze tym sposobem uda mi sie wyszczuplic nogi ... rowneiz trzymam sie tego aby nie jest smieciowego jedzenia,w pracy pije duzo herbat czerwonych,zielonych roznie zalezy co mam .i ostatnio kupiłam sobie chrom plus-suplement diety stosuje sie jedna tabletke na dzien popijajac szklanka wody i powiem wam ze to rowniez mnie mobilizuje np do tego aby nie jest po 18 :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek20
czesc zaczynam od dzis odchudzanie .Mam 175 wzrostu 20 lat i 75 kg wagi . Chcialabym zjesc do konca czerwca do wagi 65 kg. Najwiekszy problem mam z oponka wokol brzucha: ).Bede cwiczyc co 2gi dzien na stepperku i twisterze oraz aerobik>Czy ktos sie przylaczy do mnie? Bo razem zawsze razniej.: ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek20
a i oczywiscie dieta 1000 kcal zadnych slodyczy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kochana..rygor rygor jeszcze raz rygor sobie zarzadam wodaaa śniadanko brak kolacji i tabletki ktore wymienilam wyzej:- do tego rowerek i mam nadzieje ze hulahop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchliwa wrocławianka
Bez ruchu ani rusz z suplementami na odchudzanie - zalecam marsz na ulicy lub po mieszkaniu i stanie w autobusie zamiast siedzenie , nie korzystania z windy dla inwalidów jeżeli jesteś sprawna . Przykład : widzę jak niektóre sprawne dziewczyny z nadmiarem tkanki tłuszczowej i leniwe dzieci, na Rondzie Reagana korzystają z windy raczej przeznaczonej dla osób niepełnosprawnych tzn. zamiast się przejść po schodach dla zdrowia wolą przejechać się windą i co ciekawe na jedno piętro. Rada : po szkole gdy siedziałaś w ławce kilka godzin przejdź się chociaż jeden przystanek . Ja gdy miałam od i do szkoły trochę dalej, ponieważ przystanek był oddalony o 400 metrów to utrzymywałam jeszcze figurę. Gdy zrobili przystanek na ul. Koszarowej bliżej a konkretnie bez przesiadania się , bezpośrednio przy bramie uczelni, to zaczęłam tyć, gdyż miałam do pokonania nie 400 metrów lecz 30 metrów . Komunikacja też się przyczynia do otyłości , bo odległości między przystankami są coraz mniejsze np. niektóre przystanki są ustawione co 100 -200 metrów jak na przykładzie przystanków ul.Kamieńskiego , B.Komorowskiego . A jeszcze trochę to będą przystanki co 50 metrów bo idiotów wśród decydentów nie brakuje . To są tylko przykłady a takich miejsc jest o wiele więcej . Co ważne : oprócz wiadomych korków drogowych , czas jazdy autobusem z roku na rok wydłuża się - właśnie przez podobne do Ronda Reagana punkty przesiadkowe wielu linii MPK i dostawianie przystanków w zbyt bliskiej odległości od siebie a tym samym ograniczanie własnego ruchu pieszego . Przystanki zespolone różnych linii jak na przykładzie Ronda Reagana powodują , że przesiadamy się w jednym miejscu z tramwaju na tramwaj a więc prawie zero ruchu . Są to ułatwienia komunikacyjne mile widziane ale w konsekwencji prowadzą do nadwagi . Ruch ,ruch ,ruch i jeszcze raz ruch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-czarna 1000
Wszystkim z autopsji szczerze polecam Zioła Tybetańskie . Opinie możecie poczytać w Kafeterii pod tematem Tybetańskie Zioła lub wpisując Tybetańskie Zioła w Google . Ja kupuję na : www.ziolatybetanskie.com Schudłam bez problemu 38 kg. Mój Mąż również . Pozdrawiam Mala-czarna 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 456d
wiec ja tam znam jedna rzecz ktora mi pomogla jest to xenical:) super srodek.. poprostu caly tluszcz ze mnie wyplywa:) tylko ze jest drogi kolo 400 zl ale ja sobie zalatwialam od dziewczyny z irlandii i zaplacilam kolo 280:) serio oplaca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marko34/5
Zioła na odchudzanie są super,. Żonka chudnie a ja pozbyłem się deprechy stosując drugi rodzaj ziół na depresję gdyż miałem z tym poważny problem . Polecam ziolatybetanskie.com Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika02
tylko należy pamietać że stosując każdego rodzaju ziół należy robić miesięczną przerwę by organizm się nie przyzwyczaił bo jak już to zrobi to może zaszkodzić z żadnymi ziołami nawet choćby zwyczajną pokrzywą nie należy przesadzać.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obozowiczka3
a ja jestem wrogiem tych ziół . Moja siostra wygląda przez nie już jak anorektyczka , nie wiem czy to zdrowe i dobre . Dla mnie wyglądała ładniej jak była okrąglutka a teraz to sztacheta FUJ...pozdrowionka Grażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusiaplus
43 kg mniej w około pół roku to mój osobisty sukces , naprawdę ja też polecam te zioła tybetańskie , są rewelacyjne i można je kupić na www.ziolatybetanskie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łódz bez cellulitu
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Łódź:39 zł zamiast 80 zł za Masaż Próżniowy Body Shaping na Piękne Nogi i Pośladki oraz 25% Rabatu na 5 Kolejnych Zabiegów w Bio-Salon http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,113027?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia11
Czytałam i oglądałam w TV . Metamorfoza Pani Poseł Anna Kaleta świetny wygląd i strata 45 kg w krótkim czasie to zasługa diety i że ona pije własnie Zioła Tybetańskie oraz jest zafascynowana buddyzmem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ziołach tybetańskich dowiedziałam się od siostry. Siostra jest internistką i przekonała mnie do ich właściwości. Na początku byłam nastawiona sceptycznie gdyż przez pierwszy miesiąc praktycznie nic nie schudłam a dokładnie tylko 2 kg. Ale zwracam honor po trzech miesiącach ubyło mi 12 kg. Naprawdę Zioła tybetańskie są godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koalaska
Ja naprawdę bez specjalnego wysiłku schudłam przez 4 miesiące 11 kg pijąc zioła tybetańskie. Polecam Wam dziewczyny które macie problemy z kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgdhtfhtfrhftvh
jasne, jasne, reklama się mnoży, kłamcie w żywe oczy dalej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farararara
Hejka, miesiąc temu kupiłam i wypiłam opakowanie tych ziół i schudłam półtora kilograma a miałam schudnac 8-10 kg. Teraz już nie wierzę w żadne zioła czy inne cudowne preparaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwo ma maltozę
polecam wam "tajemnica adriana" , poszukajcie sobie na necie Adrian Lukoszek schudł 120 zdrowo i udziela porad http://www.tvs.pl/22786,jak_zrzucic_120_kg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma cudów tylko dyscyplina
poszukajcie sobie na necie sporo info Piotr Kiewra ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma cudów tylko dyscyplina
farararara Hejka, miesiąc temu kupiłam i wypiłam opakowanie tych ziół i schudłam półtora kilograma a miałam schudnac 8-10 kg. Teraz już nie wierzę w żadne zioła czy inne cudowne preparaty. oszustów powinno się pakować do więzienia ;) szkoda wywalonej kasy ale dzięki za ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potem jojo jak złoto
dacie rade kobity ;) jak zaczniecie od małych kroczków to się nawet nie obejrzycie jak waga poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graziaxxx
Ja tez po jednym pierwszym opakowaniu schudłam tylko 1 kg ale po pełnej kuracji mam z głowy 9 kilogramów. Ja jestem zadowolona i osobiście doradzam znajomym te Zioła Tybetańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań te zioła reklamować
przecież każdy wie ,że to ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt jojo na 100%
dieta optymalna ;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjkaldjklajdklasj
denerwuje mnie zaśmiecanie forum takimi dennymi rekalami. trzeba byc debilem, zeby uwierzyc ze ktos schudł bez wysiłku 12 kg popijajac ziolka,a innemu przeszla depresja - co za bujdy - za darmo w zyciu nie ma nic - ale skutek jest taki, ze ostatnia rzecza jaka kupie to wlasnie te ziola, maskara z tymi psedu forumowiczami. zasada jest chyba jedna - jak jest lika czy strona w wypowiedzi, to cala wypowiedz to syf i powinna byc kasowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronna
A ja piję te ziółka z Tybetu 3 miesiąc i schudłam prawie 10 kg i jestem usatysfakcjonowana. Myślę że to zależy od tego jak poważnie i rygorystycznie podchodzimy do tego co robimy a łatwo głupio sie modrzyć i kogoś obwiniać lub oczerniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań te zioła reklamować
Tybetańskie zioła !!!! to świństwo !!!! nie pijcie tego i nie kupujcie tego goowna z Tybetu.. Polecam : http://www.meizitang.sklepy24h.pl/ a nie jakieś goowniane tybetańskie zioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od Psychiatry
Do nick przestań te zioła reklamować Idź proszę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiapapusia
Nie chcę być posadzona o reklamę ale ja schudłam 17 kg od 4 kwietnia a moja siostra 9 kg od początku czerwca. U mnie oprócz tego też wyregulowało się ciśnienie i prawie już całkiem znikł cellulit. U siostry znikły pryszcze na twarzy. Pracuję w sanepidzie i zrobiłam na własną rękę badania ziół na metale ciężkie i związki chemiczne. W obu wyniki były czyste więc bez obaw drogie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×