Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemówiący

/// Bez sensu...

Polecane posty

Listkos Kokietkos :D:D:D dziękuję Kochany Kotku:) czasem po prostu lubię się poczuć wyższa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_188
a może kot jest bez łapy ale ma kotke..wówczas flirtują na tych samych zasadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez łapy
Listek ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocie przecież Bystrzejsza
Alle facet to facet, pewnie ma ze 3 kotki i bedzie dalej flirtowal, ale baba:O. Tfuu twoja mac, psia krew z takimi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku? widzę, że nie możemy normalnie pogadać:) śledzą nas jakieś cudaki i wmawiają flirt 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocie przecież Bystrzejsza
Weź nie sciemniaj:O. A czarny jak pisze pod czarnym to jakis taki bardziej wygadany:D :classic_cool:. Narka. Cwierkajcie sobie dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez łapy
Ty jesteś listku bystrzejsza wynika mi i masz faceta:classic_cool: Mogę dalej z Tobą gadać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_188
a Ty Kocie nie masz kobiety ?? Pytam z ciekawości tylko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez łapy
A ja jestem czarniejszy?:O [czarny kot] Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystrzejsza jestem- przyznaję się bez bicia- od osobnika \"Kocie przecież bystrzejsza\" chłopaka też faktycznie mam. Czy rozmawiasz z osobami posiadającymi drugie połówki, czy to koniec znajomości Kocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam Kociaczku do następnego jeśli oczywiście dalej chcesz ze mną rozmawiać:) 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez łapy
Przepraszam Listku nie było mnie chwilę Z rozkoszą będę rozmawiał🌻 Miłego dnia Kociczka_188-jakie to ma tu znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_188
No wiesz,bo jeśli Listek jest zajęta i Ty również to jest fair,ale jesli Ty jesteś wolnym Kotkiem ( bez łapki-dziwnie mi sie kojarzy ) to tak niezbyt ;-) moze zbajerujesz Listka na tyle,że porzuci gryzonia ;-)) A tak poza tym,gdzie byłeś na pułnocy podczas urlopu ?? Jakiś Skandynawski kraj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez łapy
Kociczko wszystko jest jak najbardziej ok.Listek może byc zajeta i spokojna:P Niestety północny kraj nie był mi pisany.Ale ni narzekam A teraz sie pożegnam.Tobie również miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_188
a więc południe no no..gorące klimaty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_188
Kotku będziesz jeszcze dzisiaj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wyjaśniam: Kotek stracił łapkę w wyniku walki z gryzoniem, aczkolwiek gryzoń to nie mój partner życiowy:) tylko nasz wspólny... jakby to powiedzieć... znajomy z kafe:) nic się nie bójcie Kot mnie nie bajeruje, jest tylko moim Kochanym sprzymierzeńcem Kocie chyba wpadłeś kociczce w oko ;) no to buzi za to, że chcesz dalej rozmawiać:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_188
Listek masz nosaaa miauuuuu.. Nie wiesz kiedy bedzie nasz słodki kotek ?? ;-) Listku ile masz lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia:( chyba Twój słodki Kotek, bo mój to jest po prostu Kochany Kot bez łapy:) a jakie to ma znaczenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_188
a czy nie można pytac tak po prostu..wszystko musi mieć jakieś ukryte znacznie..?? łatwo stracić w sobie dziecko jak napotyka się takie kontry..pytaniem-na pytanie..no coż.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_188
a czy nie można pytac tak po prostu..wszystko musi mieć jakieś ukryte znacznie..?? łatwo stracić w sobie dziecko jak napotyka się takie kontry..pytaniem-na pytanie..no coż.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_188
a czy nie można pytac tak po prostu..wszystko musi mieć jakieś ukryte znacznie..?? łatwo stracić w sobie dziecko jak napotyka się takie kontry..pytaniem-na pytanie..no coż.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, po prostu nie wiem skąd się wzięło to pytanie. Zauważyłam, że ludzie inaczej się traktują gdy znają swój wiek. To takie głupie, ale zaraz Cię jakoś klasyfikują i albo jesteś za młody i za głupi, żeby coś wiedzieć, albo za stary i nie znasz się na rzeczy. wolę pozostać takim sobie Listkiem:) ja również pozdrawiam:) co Ci się podoba w Kocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_188
to,że ma pseudonim taki jakmoje ulubione zwierzątko..koty są niesamowite,bo same wybierają sobie "pana"..piszczą się tylko wtedy,gdy mają na to ochotę..koty są takie prawdziwe,nic nie udają..chciałabym,żeby taki był facet mojego życia..ehhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem:) a teraz wybacz, ale mój Kotek- partner czeka na mnie:) powodzenia:) Czekaj na bezłapnego:) On zawsze wraca:) tylko nie porwij mi go zupełnie, bo ja też lubię z nim od czasu do czasu pogadać:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka_188
Listku..nikogo nie chcę Ci zabierać..nawet internetowego Kotka bez łapki :* Życzę Ci miłego wieczorku a jutro - wracaj tutaj ;-)) Cieplutko pozdrawiam i ostatnie słońca promyki przesylam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:) cieszę się Kociczko:) jak widzisz jeszcze wróciłam na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×