Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

Wyjazd za granicę? ryzykować czy nie ?

Polecane posty

Marzy mi się wyjazd do Londka juz od 2 lqt. co roku zawsze cos wypadlo i nie pojechalam . of course do pracy. Proszę aby koś coś mi poradził. Chcem z narzeczonym wyjechac w koncu poazdziernika do Londynu tylko mamy troszke obaw ze moze ciezko bedzie z praca , a co sie stanie jak nie uda sie nam i wrocimy i dlugi bedziemy musieli splacac?... Ja jezeli chodzi o jezyk to w skali od 1 do 6 oceniam sie na 3,5 mamy znajomych ktorzy tam pojechali tydzien temu i maja wynajety dom ... (w 6 osob) i mamy gdzie sie zatrzymac przynajmniej na poczatek. W polsce nie ma perspektyw aby cos pozniej w zyciu miec , zarabiajac 1000 zl jak dobrze pojdzie... Co byscie zrobili na moim miejscu ? Czy ciezko tam jest znalezc prace kolo listopada/pazdziernika? Czy ta praca naprawde tam jest? i ile z polski trzeba wziasc kasy an poczzatek tam? i jak dlugo wy szukaluiscie pracy zanim ja dostaliscie? sorry ze tyle pytan ale jestem ciekawa. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli nie przeszkadza Wam to, że pewnie na początku będziecie jako zmywaki pracować ;] z czasem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz sie gdzie zatrzymac to jedz jesli myslisz ze sobie poradzisz z jezykiem to jedz jesli sadzisz ze w polsce nie ma dla ciebie miejsca to jedz ja odpowiedzialam sobie na te pytania rok temu podjelm decyzje i ie zaluje po pewnym czasi odradzam lonmdyn za duzo nas tam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×