Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inna siaka

20-25 latkowie czy Wy już pracujecie?

Polecane posty

Gość inna siaka

Bo ja bede na 3. roku, ale w ciagu calych tych studiow jeszcze nie pracowalam:(, czasemw wakacje jakos dorywczo. Czy u Was tez tak ciezko z praca:(, jestem ciagle na utrzymaniu rodzicow, dobrze ze mam stypendium:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz juz jakis staz
wlasnie to jest magia studiow dziennych ... chodzi sie na nie codziennie ... a pozniej jak sie je ukonczy nie ma sie doswiadczenia ... i pracy nie mozna znalezc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna siaka
dae a co studiujesz? Nie mam stażu, bo i jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie pracuje. Wlasnie robie sobie wakacyjne praktyki. Juz drugie (pierwsze byly w lipcu) Tez jestem na utrzymaniu rodzicow :/ I prawde mowiac o niczym innym nie marze jak zeby sie utrzymywac samej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam i pracuję.Dla chętnych pracy nie brakuje.Najpierw pracowałam za 500-600,potem za 1200 itd.Zawsze mam an swoje wydatki, na wyjscia:) no i doświadczenie,nie związane zmoimi zawodami,ale zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna siaka
nie brakuje:O.Ja szukam przez gazety,znajomych. Poza tym,studiuje dziennie. Na weekedny niewiele moge znalezc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie pracuję. właśnie skończyłam 1 rok studiów dziennych, marzyło mi się wyjechać z chłopakiem na wakacje do pracy za granice, nie udało się, więc myślałam, że z najde cos w kraju-nie udało się, więc sobie odpuściłam i spędzam wakacje na imprezkach :) też jestem na utrzymaniu rodziców i wkurza mnie to strasznie !!! chcę mieszkać sama, tzn z chłopakiem a nie z rodzicami!! to jest okropne!! za 2 lata skończe licencjata i się wyprowadzam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez 3lata studiowalam dziennie, do tego druga szkola zaocznie i praca wiec jednak mozna :) Teraz jak dobrze pojdzie bede studiowac zaocznie (mgr uzupełn.), do tego dwie posadki (rano i po poludniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję od 17 roku życia. Mieszkam z rodzicami, ale żywię się sama i nie biorę od nich żadnych pieniędzy na życie. Mamy już z moim Ukochanym mieszkanie, to tylko kwestia czasu kiedy się wyprowadzimy. Ja też studiuję dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Mam 23 lata, stałą prace mam od 4,5 roku. Wcześniej w liceum pracowałam dorywczo. Jestem na 5 roku studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w technikum pracowałam w wakacje zawsze. w trakcie studiow rowniez. studiuje wieczorowo , mam 2 prace. a od pazdziernika ide do drugiej szkoły na roczna nauke jezyka. wszytko sie da pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wprawdzie już skończyłam studia, ale mimo tego ze studiowałam dziennie pracowałam, wiadomo na początku to były jakieś zlecenia, a potem szukałam już czegoś na stałe i udało mi sie pogodzić to ze studiami, praca na zmiany, dopasowywanie zajęć i jest ok, a dzieki temu nie musiałam sie martwić o prace po studiach, bo już ją miałam:) warto szukać, bo teraz się patrzy tylko na doświadczenie:) papierek to nie wszystko, no i ta niezależność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez już to mam za soba na szczęście:) Ale pracowałam przez całe studia dzienne i nie mogę powiedzieć że dla stażu bo pracowałam tylko dla kasy - pazerna byłam:) Nie jest łatwo ale zawsze można coś znaleść jeżeli oczywiście nie szuka się posady prezesa:) Satysfakcja z faktu posiadania własnych, ciężko okupionych \"potem i łzami\" pieniędzy gdy inni siedzą "w portfelu" u rodziców gwarantowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuńka85
studiuję zaocznie, pierwszy rok za mną. mam stałą pracę biurową, w wakacje pracuje również weekendami.mieszkam i utrzymuję się sama i tęskni mi się za czasami kiedy mieszkałam z rodzicami bo samemu jest naprawdę ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie pracuję
ale moje studia nie pozwoliłyby na to doceniam bardzo pomoc rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
studiuje zaocznie...tak wyszło tuz po maturze poszłam na staż,potem pierwsza praca,pozniej praca za granica-Holandia,nie wracalabym,ale studia,zaraz po przyjezdzie wrocilam do dawnej pracy biurowej,ktora lubilam,ale teraz pracuje w innym biurze i musze przyznać,że mam zajebiste szczescie.Grozil mi kredyt studencki,a dzieki pracy mam oplacony caly rok z gory,myslalam,ze skisne w tej malej miescinie,a tymczasem mam dobra biurowa posadke,21 lat i duuuzo doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję na etacie od 22 roku życia, czyli 4 lata... Po studiach dziennych licencjackich poszedłem na zaoczne magisterskie. W trakcie studiów co wakacje stażowałem. To pomogło. Dziś pracuję w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowalem juz..
ale po studiach.. na studiach nie....dzienne nauki scisle wiec...hmmm troche malo czasu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 24 lata. Skończyłam licencjata, od początku studiów pracowałam i zarabiałam na siebie. Obecnie od roku prowadzę firmę wraz z moim narzeczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×