Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość b311

Zawsze zazdrościłem facetom, których uwielbiają kobiety

Polecane posty

Gość b311

Mam nadzieję, że wygłówkuję jaka jest recepta na to, żeby stać się jednym z nich. Nie jest to chyba kwestia trudności, tylko wpadnięcia na właściwy pomysl, bo widzialem wielu ktorzy wcale sie nie przemęczali a kobiety za nimi szalały, latały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh lola boi
to zależy na jakich kobietach ci zależy....ale widzę że chyba raczej na pustych babeczkach co to seksza sie gdzie popadnie i z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b311
no, :) jesli poswiece sie odnalezieniu recepty to chyba musi mi sie udac:) wiecie tylko jaki jest minus tego?:) ze kiedy juz ją znajdę, nie będzie mnie to cieszyc, poniewaz z tego co widzę, jedną z cech mężczyzny, za ktorym szaleją kobiety jest to, że nie zalezy mu na kobietach:) a moze to wlasnie sam sekret sukcesu:)? nie no jeszcze musi byc zaradny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b311
nie, ja poprostu wrzcam z premedytacją wszystkie kobiety do jendego garnka, bo wydaje mi sie ze jednak wszystkie lecicie na mniej wiecej to samo, ewentualnie tylko w troche innej formie albo tak czy inaczej ubrane, przebrane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwier
ja wolę żeby tylko ta jedna jedyna za mną latała i szalała ale widac że tobie w ogóle na kobiecie nie zależy tylko na "bywaniu" z panienkami...współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwier
no to gratuluję że wolisz "babeczki co seksza się gdzie popadnie i z BYLE KIM" od razu widac kim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×