Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zu11za

niski cukier

Polecane posty

Gość ania ........................
hmm nie chce wejsc bezposrednio na strone ale sprobuj na googlach wpisac zakwaszanie organizmu i tam pierwsza srona wyjdzie artykul na srtonie obcasy do uslyszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upi
mozesz wpisać jeszcze raz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upi
oki tak zrobie dziękuję dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ........................
wpisalam , ale i tak odesle do strony glownej tak jak nam podano ...kieruje na bezposrednio obcasy pl ..wpisz w wyszukiwarke odkwaszanie lub zakwaszanie i automatycznie wyjdzie ta strona na obcasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ........................
pa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups niskie cukierki .....
laczcie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszak1666
Witajcie. Mam problem ostatnio pobierano mi krew, przy glukozie miałam 62 mg/dl (czy jakoś tak) zauważyłam tylko że odstawał ten wynik trochę poniżej normy. Badania było na czczo, niestety mój lekarz nic mi na to nie powiedział, oprócz tego że jestem młoda i szczupła (160cm wzrostu 48 kg 22 lata) i żebym sie nie martwiła. oczywiście wypominałam że często czuje się zmęczona, osłabiona, senna, a chwilami nawet okropnie wściekła bez powodu, ale ten mnie zbył. boje się trochę tego wyniku, powiedzcie mi czy on jest za niski? czy ja panikuje? i gdzie mogę się udać po porade? może następne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielna88
Ja zawsze wtedy zeby doniesc jego poziom do kawy niskdorazniacej dodaje czekolade. Od razu jakos jego poziom sie podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrowa-girl
witam! tez mam cukier nizszy niz norma (3.8 mmol/l a norma to od 4.2 mmol/l), czestio mam zawroty glowy, ciemnieje mi przed oczami, ciagle boli glowa, drza rece, jestem rozdrazniona. neurolog powiedziala,ze mozg mam w porzadku (mialam rezonans magnetyczny), tarczyce tez. i ze to moze byc wlasnie z powodu cukru... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam na to związki chromu-pomagają czesto przy problemach z węglowodanami a także cukrzycy:classic_cool:.Znmam jeszcze inne metody na cukrzycę ale bardziej kłopotliwe:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrowa-girl
a jakiez to sposoby? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masii
moj tato ma cukrzyce 2 stopnia,boje się że tez mogę mieć ponieważ jestem zmęczona i napada mnie okropna senność.Ponadto raz nad czo miałam 251 cukru, i praktycznie dwa dni chciało mi się spać chodź nie jadam słodyczy, a dziś po obfitym śniadaniu i dużej porcji ciasta poszłam spać,strasznie mi się chciało ,wstałam po 5 godzinach i zmierzyłam cukier ,badanie powtórzyłam bo wynik mnie zadziwił glukometr pokazał 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollllq
Bylam u lekarza i choc nie znam dokladnych parametrow wiem ze nie jest wesolo. Cukier jest niski i moja trzustka potrzebuje go bardzo duzo potas jest ooookropnie niski a to wypadanie wlosow o ktorym wczesniej wspomniano to wlasnie za sprawa potasu polecam tabletki aspar sa bez recepty zawieraja multum potasu albo potas typu plusz. Ja osobiscie mam leki na recepte nazywaja sie kaldyum i sa brane tak. Przez 16 dni po 1tabl a po 16 1 tabl na tydzien dodatkowo banany miod jablka rodzynki itp. Tylko jest mala roznica ja chodze do lekarza ktory leczy ziolami nazywa sie janina odwazna i mieszka w starym saczu warto poczytac w necie polecam nie tylko na te przypadlosci wyciaga ludzi z przypadlosci ktore zaslubuja na wachanie kwiatkow od dolu albo kalectwo np stwardnienie rozsiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita Wwa
PAMIĘTAJMY, ŻE POZIOM CUKRU WE KRWI NIE PODNOSI ANI POWIETRZE, ANI WODA MINERALNA, LECZ ZJADANE WĘGLOWODANY: Taki sposób odżywiania jest skuteczny i warto go zastosować od zaraz. Ostatnie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego. WAŻNE. GLUKOZA NATURALNA; TO RYŻ, WSZYSTKIE KASZE, OWOCE, WARZYWA: Logika myślenia, postęp i spokój. Także wypowiadanie słów, które mają merytoryczną wartość. Wskazane są produkty zalecane i dozwolone wg tzw. INDEKSU ŻYWIENIOWEGO TJ. IŻ PRODUKTU. ***** GLUKOZA NIENATURALNA; TO MĄKA I CUKIER: Irracjonalne zachowania, częsta zmiana nastroju, nerwowość. Również wypowiadanie słów, które nic nie znaczą. Jako tzw. WYSOKIE WĘGLOWODANY TJ. OD 26.01% WZROSTU, wykluczamy ponieważ od zawsze były niezdrowe dla człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×