Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fakty i mity

Pedofilia

Polecane posty

Gość zabkaaaaaaa
moim zdaniem ludzie powinni troche na oczy przejrzec daja tyle pieniedzy na kosciol, a co ksieza z tmyi pienidzmi robia??jakimi samochodami jezdza??? to mnie bulwersuje. Dla mnie ksieza za duzo sobie pozwalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty i mity
Jestem pewna, że 80% tych chodzących do kościoła chodzi nie dla Boga, nie dla siebie tylko dlatego, że tak wypada, żeby sąsiedzi widzieli, żeby zobaczyć kto z sąsiadów jest w kościele - przy okazji dupę obmalować jak kto był ubrany, czy poszedł do komunii itp., jeszcze inni chodzą z przyzwyczajenia, inni idą bo muszą itd. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkaaaaaaa
ksieza w Polsce maja za duza wladze na prawde i to mnie denerwuje i ludzie im tak wierza i uwazaja, ze oni sa bez skazy, ale to nie prawda. wiadomo kazdy czlowiek ma jakies grzeszki na sumieni, ale od ksiedza wymaga sie tego zeby ich mial troche mniej zeby byl dla katolikow przykladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zabkaaaaaaa
"tego niestety tez nie rozumiem. Chodza bo albo sa przyzwyczajeni, albo musza pokazac dla sasiadow, ze ida , albo ubrac nowa kreacje, ktora niedawno zakupili." Jak widać osądzasz ich swoją miarą, bo te przedstawione powody chodzenia do kościoła są jedynymi jakie zdołałaś wymyślić to ten głupi tekst świadczy jedynie o tobie i twojej płyciźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkaaaaaaa
ksieza w Polsce maja za duza wladze na prawde i to mnie denerwuje i ludzie im tak wierza i uwazaja, ze oni sa bez skazy, ale to nie prawda. wiadomo kazdy czlowiek ma jakies grzeszki na sumieni, ale od ksiedza wymaga sie tego zeby ich mial troche mniej zeby byl dla katolikow przykladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie sa zbulwersowani
z tym, ze koscoil jest w polsce za bardzo uprzywilejowany, to sie zgodze. ale taka juz nasz mentalnosc i chyba szybko sie to nie zmieni. obecna wladza takze sprzyja takiej sytuacji. ale, jak juz wspomnialam ksieza sa rozni. znam tez takich, ktorzy chodza w dziurawych butach,,jezdza starym samochodem, nic nie maja, a wszystkie pieniadze przeznaczaja np. na obiady dla dzieci, funkcjonowanie swietlicy itp. ja staram sie nigdy nie generalizowac. ludzie wszedzie sa rozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozna mowic
"Jestem pewna, że 80% ludzi" itd. Po pierwsze pewnym nie mozna byc niczego. Po drugie na pewno nie z taka dokladnoscia. Po trzecie, skad to wiesz? wewnetrzne przekonanie po prostu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty i mity
Być może za dużo wśród mnie pseudo katolików i stąd to się wzięło, że pewnie 80% to tacy katolicy jak wspomniałam wcześniej. Zgodzę sie też z tym, że nie mozna wszystkich ładować do jednego wora. Moje sugestie na ten temat są też pewnie dlatego takie a nie inne, bo mam dwóch księży w rodzinie i do tego dochodzą jeszcze ich koledzy po fachu, dlatego nie potrafię mieć innego zdania o nich. Wiele się też od takich "ala" księży nasłuchałam. Stąd moje nastawienie do tej sytuacji jest takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie sa zbulwersowani
fakty- a w ktorej parafii w Stg jest ten ksiadz z kochanka? pytam z czystej ciekawosci. powiedz jeszcze, czytasz ta gazete "fakty i mity", czy ten nik to przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty i mity
Ten o którym mi wiadomo, że ma kochankę jest z parafii nie wiem dokładnie jak ten kościół sie nazywa ale jest to w okolicy ul. Zblewskiej, w każdym razie do tego kościoła należy oś. Konstytucji, Piastów i tamte rejony. Wiesz napewno o który chodzi. Oczywiście, że czytam fakty i mity :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie kiedyś ksiądz się ciągle
czepiał, że w lato przychodzę do kościoła w krótkich spodenkach, ale teraz chyba już się przyzwyczaił :-) Poza tym jak chodzi z tacą, to wybiera inny rząd niż ten, w którym siedzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie sa zbulwersowani
to juz teraz rozumiem, skad takie poglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty i mity
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIBERAŁ DONALD
Zróbmy PARADĘ dla praw pedofili !!! Pedofile powinni pracować w przedszkolach i Domach dziecka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sholem Alejchem
To ja przypomnę o paradzie GOJÓW, kiedy wreszcie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaxil
pedofile powinni miec prawo wychowywac dzieci i tworzyc im rodziny zastępcze oczywiscie kochające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaxil
na temat księży co drugi to pedofil, kazdy to złodziej i menda. powiem wam ciekawostke mówiąc moi drodzy parafianie co on ma na myśli, zobaczcie w słowniku wyrazów obcych co znaczy parafianin, jest to człowiek ciemny , bez wykształcenia i bez manierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×