Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdybym wiedziała

Lepiej wyjś za....drzwi

Polecane posty

Gość gdybym wiedziała

Nie wychodź za mąż gdy: 1. Facet ciągle kupuje prezenty niby dla Ciebie ,a naprawdę myśli tylko o sobie ,np. -seksowna bielizna typu stringi ,których nie cierpisz, -pończochy ,choć za nimi nie przepadasz, -czerwono-czarny gorset , zawsze kojarzysz go z ...burdelem, -zapach perfum, tych które uwielbia jego mamusia albo była dziewczyna 2. Facet robi z siebie wiecznego błazna , myśląc że na wesoło i z uśmiechem wszystko ujdzie mu na sucho i wszystko da się załatwić 3. Facet Cię obraża przed ślubem, próbuje tobą manipulować lub, co gorsza , używa przemocy fizycznej................ później będzie już tylko gorzej 4. Facet do swojej siostry mówi –siostrzyczko , a do Ciebie po prostu po imieniu lub bezosobowo 5. Facet nie pozwala powiedzieć nic krytycznego o swojej rodzince ,natomiast o Twojej mówi przeważnie źle 6. Facet ma krzywego..... 7. Facet nie podoba Ci się 8. Facet jest brudasem i śmierdzielem 9. Facet ma całkiem inne zainteresowania niż Ty 10. Facet ma tylko młodszych kumpli 11. Facet jest informatykiem itd.................... Dopiszcie Wasze propozycje , może akurat pomogą w podjęciu ostatecznej ,życiowej,decyzji jakiejś młodej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojadodam
i za faceta ktory lubi spodniczki tez nie wychodzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary gość
To już wiem dlaczego jestem samotny! Eureka! Informatycy na śmietnik historii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak jest informatykiem...i tylko dlatego mam za niego nie wychodzic?? smieszne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julujkaaa
hii, a ja rozumiem bo mój mąż tez jest informatykiem i wiecznie siedzi przed kompem ,a dla mnie raczej nie ma czasu-popieram punkt 11!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a administrator sieci
moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
ale spodniczki ogolnie czy spodniczki na mnie ??? bo moj zawsze sugeruje mi , ze podobma mu sie w spodniczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informatyk długo przesiaduje przed komputerem? A co Wy - drogie Panie - robicie tyle czasu na Kafeterii? A na serio, to są też inne zawody (np. księgowa), który wymaga jeszcze dłuższego przesiadywania przed komputerem. A praca lekarza? Nie komputer, ale też zapracowany jest... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary gość
Tojadodam a co to znaczy lubi spódniczki? Lubi je oglądać, kupować, ubierać, wąchać? Ja naprzykład lubię wkładać łapsko pod nie i je unosić. Julujka, pocieszyłaś mnie. Jestem kiepskim informatykiem i nie lubię komputerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co wy.....do tego informatyka trzebaby dopisac jeszcze jakies 15 zawodow.....lekarz, prawnik, policjant, wojskowy, pielegniarz ;), ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodobraa
oj chłopy , lubić spódniczki to znaczy : a) oglądać się ciągle za innymi babami, być ,,babiarzem'' b)być gejem:P reszte sami sobie wymyślajcie jak tacy jesteście mądrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary gość
Zaraz wyjdzie, że najlepiej wyjść za bezrobotnego (z wanną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wertuśa
no tak tylko bazrobotny nie ma interesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypięłam się i zdrapywałam jakiś gips który się przykleił:P skąd on tam się znalazł?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz... mój chłopak tez jest informatykiem i faktycznie siedzi oprócz 8,5 godziny przed kompem w pracy to jeszcze w weekendy po 5 godzin. To ja musze się zastanowić nad tym ślubem. chociaz ja spędzam chyba niewiele mniej czasu przed monitorem... hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyś śa
Z tego wynika że najlepiej zostac starą panną albo lesbijką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary gość
No... interesu nie ma i może nawet nie mieć motywacji! Wertuśa - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli...........
...nie ma poczucia humoru ...jest kiepski w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×