Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pepe_06

W-wa/żonaty 35 latek szuka stałej przyjaciółki

Polecane posty

Gość francuski piesek
ale jaja...pepe ? skad sie biora tacy fajni faceci :p z brakiem fald w tym wieku ? (gdzie mu faldek brakuje to kazdy chyba wie no nie :) :) :) ) normalnie czasem mi wstyd ze tez mam jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, miła Shorty, studiowałem kiedyś psychologię.Niektore wypowiedzi są rzeczywiście obraźliwe, ale miałem już do czynienia z niedorozwiniętymi...umysłami.Cała nadzieja dla nich w upływie czasu. W sumie olewam takie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga na pepe
Jakie eksperymenty możesz lubić jak sam napisałeś że nie zdradziłeś żony, a tym samym od 10 lat pieprzysz się z jedną kobietą i gdzie tu miejsce na eksperymenty? Eksperymenty z kilkoma młodymi dziewczynami? G**** prawda ze szukasz przyjaciółki. Szukasz grupy młodych ładnych naiwniaczek, nawet im nie proponujesz pieniędzy żeby ci bardziej ufały. Bo przecież jakąś "pomoc" oferujesz? Procenty od klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
shorty...on sie czuje rewelacyjnie ! dobrze mu i sie usmiecha jak pawian na wybiegu. On tych postow najnormalniej w swiecie nie rozumie.....straszne w sumie a nie smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe jezeli mamy rozmawiac na poziomie to odpowiedz mi - nie szkoda Ci zony? podejrzewam ze ona nie szuka sobie raczej przyjaciol, kochankow, jak zwal tak zwal, wiemy o co chodzi. dla mnie to jest nie do przyjecia, malzenstwo i sie zdradzaja nazwzajem, wierz mi, nie rozumiem tego i nigdy nie zrozumiem. dlaczgo nie wezmiecie rozwodu jezeli wam ze soba zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaaaaaaaaaa
jestem zainteresowana ale przedzail wiekowy mnie nie puszcza mam troche wiecej niz 25 lat podobnie jak u Ciebie w moim związku zawiało nudą i nadoatek ostatnio pojawił się kyzys..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Ktoś naprawdę chce ze mną szczerze pogadać to zapraszam na maila...Na tym forum to bez głębszego sensu... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
taaa...tu nie chce zeby wyszlo iz IQ nie pozwala mu na nawiazanie glebszej dysputy...wtedy mniej lasek zadzwoni.....rany julek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zaden mail nie bede do ciebie pisac, po to jest forum zeby wymieniac mysli i nie rob tajemnicy ze swoich pogladow, bo i tak je tu wszyscy znaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jednak napiszę do Pepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ale są też tam dziewczyny, które myślą o mnie caaałkiem ciepło i zdecydowały się nawiazać ze mną bliższy kontakt. Mam rację? Tak jak już pisałem : każdy ma wolny wybór.... Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
W tym to akurat nic dziwnego :) jakis kompletnie bez sensu ten facet. Moze to ufoludek i potzrebuje kobiet do eksperymentow ? :) bo na czlowieka to on nie wyglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy naprawdę ten topik nie może obyć się bez chamstwa i prostactwa? Proszę się nawzajem nie obrażać. To do niczego nie prowadzi - co najwyżej do eskalacji nienawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
ej pepe, pepe. Zal mi Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu bym się kłóciła.....czemu go żałujecie?:P Świat to supermarket...skoro pepe szuka kobiety jak makaronu to jego problem:D Może liczy na promocję....może na przecenę....a może po prostu lubi tłok:P Tu nie ma co żałować....jesli jakaś pani się zgłosi to być może nie pożałuje:D Obie strony podejmują jednak pewne ryzyko....trafienia na bubel:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, przeczytalam wszystko... (slysze brawa? :) ) Musze Wam napisac, zupelnie z innej beczki, ze podniesliscie mnie na duchu. Powaznie. Ale bynajmniej nie swoim oburzeniem na morale autora tematu przewodniego tudziez wyrafinowanymi okreslnikami. Moim nowym hobby stal sie marketing internetowy. Wiecie -rozumiecie. Klient jest w kazdym z nas i nawet jesli nie wiesz, ze czegos potrzebujesz to my ci to nie tylko uprzytomnimy, ale jeszcze sprawimy, ze kupisz to wlasnie u nas. Ech, dlugo by pisac, ale dobilam od glownego nurtu, a wiekszosci jak sie celnie nie poda, to nie ma najmniejszych szans na chocby powierzchowne zrozumienie. Ad rem, jedno ogloszenie- takie poruszenie. A ja sadzilam, ze fora to nisza, ktora nie warto sie zajac, bo przeciez tu i tak nikt nie pisuje ( to, ze nie mysli podtrzymuje), a tu prosze... Jeszcze raz dzieki wielkie, rankingi sprzedazy mnie nie przekonaly, ale to forum... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajnniteczka
Pepciu, a jak twa ukochana małżonaka w poszukiwaniu ekscytacji napisze do tajemniczego nieznajomego pepe? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to jakiś totalny absurd ! Nie zamierzam wciąż udowadniać że nie jestem facetem który zamieścil ten topik w tak niecnych celach....... Takie podejrzenia to niczym nieuzasadniona podłość ! Założyłem ten topik wyłącznie po to, aby poznać kilka miłych dziewcząt i zaprzyjaźnić się z Nimi na dłużej.....Czemu? Po prostu z powodu nudy i braku zrozumienia w moim małżeństwie. Tylko tyle i aż tyle. Nie chcę wciąż wracać do tego tematu. Czytajcie z większą uwagą i piszczie z wiekszą tolerancją i zrozumieniem moich zamierzeń.Jeszcze raz proszę o zachowanie kulturalnego poziomu wypowiedzi w zamieszczanych tutaj postach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajnniteczka
Pepciu nie denerwuj się tak, bo waporów jeszcze dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylicie się, moralizatorki z bożej łaski. Pepe to klasyczny przykład bezsensu zawierania małżeństw. Czy nie lepiej żyć \"na kocią łapę\" ? Myślę, że Pepe to facet, któremu nie udało sie w małżenstwie. Przyczyn nie znam, ale to nie jest istotne. Ważne, że pisze uczciwie o tym iż jest żonaty. Zauważcie moralizatorki - nie ukrywa tego i nie kłamie. Może warto dać mu szansę? Może bogatszy o swoje doświadczenie potrafił bedzie okazać Prawdziwą Przyjaźń ? Jeśli okaże ją kilku dziewczętom, którym to nie przeszkadza, to co z tego ? Niech każdy robi to co uważa za stosowne i nie wtrąca się do życia innych Pepe, nie przejmuj się postami niedojrzałych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajnniteczka
a nie lepiej wziąć rozwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli są dzieci ? Albo z innych przyczyn jest to trudne lub niemożliwe? Nie wiem.Ale muszę przyznać, że Pepe wydaje się w porządku. Kajnniteczko, podejrzewam że i tak Cię nie przekonam, ale pomyśl nad tym Ja mam podobną sytuację co i Pepe. Jestem kilka lat po ślubie z facetem, ktory okazał się kompletnie nieprzygotowanym do roli głowy rodziny.Jednak nie chcę się rozwodzić, ponieważ mam małe dziecko, które bardzo go kocha. Jeśli chodzi o seks w moim małżenstwie, to jest a jakby go nie było.... Z powodu nieodpowiedzialności męża muszę pracować, abyśmy mieli co jeść. On ciągle szuka pracy.... Ewentualna Przyjaźń z Pepe mogłaby mi jak myślę bardzo pomóc. Czy jesteś naprawdę pewna, że kiedyś nie zdarzy Ci się podobna sytuacja życiowa, która jest moim udziałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiencjaa ma rację.....
....nikt nie wie co może go jeszcze spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otóż to nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie taaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×