Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pepe_06

W-wa/żonaty 35 latek szuka stałej przyjaciółki

Polecane posty

pepe_06 A ze mną się zaprzyjaźnisz? jest tylko jeden problem a mianowicie mam 37lat, ale za to 168cm wzrostu. Ico Ty na to???? Z poważaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajnniteczka
Dzieci żaden problem, lepiej żeby sie rodzice rozwiedli niż widziały, jak mamusia ryczy, bo została upokorzona. Nigdy nie wynikało nic dobrego z tego, że ludzie powoli się zabijali dusząc w związku bez przyszłości. Ludziom najczęściej jest tak najwygodniej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiencjaaa to ściema
Wiecie dlaczego? Bo te rzekome laski które napisały do pepe (na przykłąd Kasa_ndra i maargerytka) wszystkie mają b. podobny styl wypowiedzi. Na przykład wszystkie głoszą pochwały owej "Prawdziwej Przyjaźni". Wszystkie uważają go za uczciwego. Wszystkie nie każą mu sie przejmować wpisami noiedojrzałych osób (same bardzo dojrzałe, oprócz tej ostatniej mają ok. 20 lat hehe). Wszystkie mają jedynie po kilka wpisów pod czarnym nickiem. Sami poczytajcie wypowiedzi tutaj i na erotycznym. Sugeruję, że to sam pepe tak pisze, a Wy jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak do tej pory nic takiego
się jeszcze nie zdarzyło.Zresztą po comiałby robić takie głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozczulilam sie czytajac jacy to jestescie biedni i nieszczesliwi w zwiazkach i jakie to macie wielkie serca, ze dla dobra dzieci trwacie w chorych ukladach. Doprawdy, kapliczki stawiac mozna. Szkoda tylko, ze w calym tym zrozumieniu i empatii nie zauwazacie jakze istotnych szczegolow. Ok, zgodze sie, ze szukanie przyjaciol na stale nie jest niczym zlym ani zdroznym, ale moze czas wrocic do etymologii tego okreslenia i zauwazyc, ze w zestawieniu z \"przysylajcie fotooferty\" brzmi to jak oksymoron. Mnie, osobiscie daleko od moralizatorskich gadek i roztrzasania czy malzenstwo i dalsze bycie razem dla wygody jest sluszne czy tez nie ( chociaz paradoksalnie taka przeciez jest funkcja i sens zakladania rodziny, wiem Romek- przypunktowalam za to ostatnie:) ) Swoja droga, to ze tak natarczywie i z uporem wyrazacie swoje opinie, oburzenie swiadczy jedynie o waszej wlasnej niepewnosci i lekach. Juz chyba kazde dziecko wie, ze poslugiwanie sie wulgaryzmami jest prymitywnym sposobem nie tylko zwrocenia na siebie uwagi co i dobitnego podkreslenia wyrazanych mysli ( jednym slowem jesli ktos nie umie inaczej- badz nie ma argumentow to ostaje mu sie krzyk i wyzwiska). A co do krytyki.... wszyscy jestescie tacy znowu swieci? Jesli sie wam nie podoba, nie ma obowiazku czytania, dyskutowania czy chocby dywagowania. Kazdy ma jakas swoja rzeczywistosc i nie sadze, aby opinie (jesli w ogole jakiekolwiek) na necie do kogos dotarly. Rownie dobrze mozna sobie (jesli ktos w ofercie sieci kablowej posiada- ja na ten przyklad nie) popuszczac (nie, nie...tym razem nie kaczki na wodzie:) Romek, wiem przesadzilam ale nie usuwaj tego posta) TV TRWAM i uslyszec dokladnie to samo co w nieudolnej wersji pisemnej znajduje sie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, wszystko jest możliwe, nikt nie ma pewności, who is who............................ ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summertimee
a ja mam pytanie do Pepe, czy wchodzi w gre uklad jedynie przyjacielski tzn chcialabym wykluczyc z tego seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może.Napisz do mnie.Prześlij fotki i numer telefonu.Wiek jest istotny, chociaż nie najważniejszy. P.s. Podejrzenia co do trollowania są na tyle żałosne, że nawet nie będę na nie odpowiadał.Nikogo nie mam zamiaru do niczego przekonywać. I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzmi całkiem interesująco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko brzmi, ale też takie jest.Aby się upewnić, wystarczy wysłać do mnie zgłoszenie wraz z fotkami całej sylwetki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellą mnie zwą
Witam! Na początek chcę powiedzieć nieco o sobie, a co tam! Mam 19 lat, zdałam maturę z amnestii ale bardzo proszę o nie ocenianie mnie. Tak mi się życie potoczyło i już. Uważam, że nadaję się na stanowisko jakie proponuje pepe. Jestem drobną szatynką o zielonych oczach, moje wymiary: 164 cm, 50 kg, 87-58-90. Nie mam stałego chłopaka, wszyscy koledzy są tacy niedojrzali :O Z nałogów uwielbiam pomarańcze i jem je o każdej porze roku :) Posiadam mnóstwo zainteresowań abym mogła sprostać wymaganiom 35-letniego Mężczyzny. Mam tylko jeden problem aby mogłoby się to spełnić. Pochodzę z Myślenic, a bardzo bym chciała mieszkać w Warszawie. Jeśli Pepe w ramach Twojej pomocy jaką oferujesz za przyjaźń zechciałbyś mi w najbliższej przyszłości kupić 2-pokojowe mieszkanie w ładnej części Warszawy, będę Ci szczerze oddana. Szukaniem pracy już bym Cię nie obciążała. Znam 2 obce języki i szybko piszę na komputerze więc sama sobie poradzę. To było poważne pytanie do Pepe i jeśli otrzymam od Ciebie tutaj odpowiedź, że zakup mieszkania jest możliwy, natychmiast wysylam moje zdjęcia i numer komórki na Twojego maila. Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź Bella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest możliwe.Jednak napewno będziesz musiała na to trochę poczekać...do chwili aż będę pewny że nie jest to bezsensowna inwestycja...Może rok albo dwa? Hmmm...Szybciej byłoby możliwe wynajęcie dla Ciebie jakiejś kawalerki. Każde inne rozwiązanie zatrąca o szaleństwo..w dodatku niczym nieuzasadnione.Gdybym nawet się zdecydował, to pewnie byłoby to mieszkanie w jakiejś miejscowości podwarszawskiej. Na razie nie zainteresowałaś mnie na tyle, abym myślał o tym poważnie. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe co będzie dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellą mnie zwą
Witam! Wycofał się, chyba stchórzył :( zajrzyj na erotyczne. Bella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alciah
no cóż właśnie przeczytałam Twoje na innym topicu pt. Moj facet jest dużo starszy hmmmmm no cóz chyba zły topic wybrałeś tak myślałam że o cos takiego ci chodzi życzę powodzenia w poszukiwaniach a gdybys chciał pogadac sobie to zapraszam może coś doradze tylko nie krzywdź tych dziewcząt bo tak na prawde to czasem mi ich żal, niektóre twierdzą że muszą bo nie widza innej drogi i zapominaja że zawsze jest wyjście z każdej sytuacji takie przynajmniej jest moje zdanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet szuka tylko przyjaźni...
..chyba kogoś to drażni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet szuka tylko przyjaźni
Niestety, sporo tu braku tolerancji. A właściwie co w tym złego, że pepe szuka tutaj przyjaciółki ? To chyba najbardziej odpowiednie ku temu miejsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaźń to też pomoc i opieka
jeśli jej Ktoś potrzebuje....A ja TAK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubiak
Spełniam wszytkie Twoje wymogi.Napisz do mnie i określ dokładne warunki brzegowe.Jakiego rodzaju to mają być zdjęcia? W kostiumie czy baz ? Uwaga to jest wiadomość wyłącznie dla Pepe. Inne maile od razu kasuję nawet nieczytając i nadawców wpisuję jako spam. Moralizatorki - nie interesują mnie wasze opinie na mój temat.Nie wysilajcie się ! Bo możecie popuścić i będzie śmierdziało, cha, cha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nick wygląda teraz jak moje włosy. Są naprawdę długie (prawie do pupy), fallujące i gęste.A jakie seksowne w dotyku! Napisz no mnie Pepe, a przekonasz się co może Ci dać Prawdziwa Przyjaciółka. Nie szukam sponsora, ani czegoś w tym rodzaju.Podnieca mnie fakt, że masz żonę. Niesie to ze sobą jakieś ryzyko.Kocham takie emocje, na samą myśl o tym robię się wilgotna, dobrze wiesz gdzie, hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubiak-duże brawa dla odważnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę.Od razu lepiej.Cieszę się, że moje prośby jednak skutkują i staracie się nie pisać przykrych wypowiedzi.Wielkie dzięki za zrozumienie. Bubiak - muszę przyznać, że mnie zaintrygowałaś. Hmm.Chyba w Twoim przypadku zrobię wyjątek i napiszę do Ciebie jako pierwszy. Jeszcze nigdy nie spotkałem tak interesujacej dziewczyny/kobiety. To może być niesamowite..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że Pepe jest w porzo
i nic, ani nikt tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że niestety znowu pojawiły się niemiłe posty.Opanujcie się. Nie obrażajcie siebie nawzajem.Piesku, nie wiem czy jesteś gejem czy też nie. Nie mam nic przeciwko Tobie.Dlatego może przestaniesz pisać te głupoty ? Jak widzisz, mam tu parę zwolenniczek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, ile miłych mężczyzn. TAK, TAK, TAK. Piszcie do mnie, tak dlugo już nie kochałem się.... Ps.Ten drugi francuski piesek to mój dobry kolega.Nie obrażajcie go. Jeśli chcecie, mógłby dołączyć do zabawy. Jest co prawda trochę ostry, ale kocham go za to.Jest taki męski, mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze to jest w sumie smieszne ? pepe pisze jako inne osoby i pewnie mysli ze tego nie widac. Powinienes dodac ze interesuja cie dziewczyny ponizej 7-go roku zycia bo reszta to zauwazy. powiedzcie mi jak facet w wieku powyzej 13-tu lat moze zachowywac sie jak dziecko 7-mio letnie ? ja tego nie kapuje, ale smieszne jest :D pobede tu troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×