Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pepe_06

W-wa/żonaty 35 latek szuka stałej przyjaciółki

Polecane posty

Gość A ja chcę zostać przyjaciółką
Sama widzisz do czego może prowadzić brak TOLERANCJI. Czytaj dwa posty wyżej.Psycholi - wyborców LPR-u i PIS-u nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, coraz bardziej interesująco na moim topiku. Pojawili się nawet słuchacze radiowi w nieco niemodnych beretach. Może różnych dziwolągów będzie jeszcze więcej ? Hmm, pożyjemy, zobaczymy. Pozdrawiam moje sympatyczki i proszę o więcej odwagi ! Może warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety kończę już pracę i jadę do domu. Postaram się zajrzeć na ten topik w poniedziałek. Kandydatki na Przyjaciółkę - czekam na Wasze fotooferty. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę skorzystać i to zrobię
Nie jestem prostytutką, ani żadną taką. Od dawna już szukam tylko Kogoś takiego jak Pepe, opiekunczego i szarmanckiego (wiesz co znaczy to słowo?). Jak dotychczas nie znalazłam, może tym razem będzie inaczej, taką mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ciekawe czy zona pepe wie, ze im sie nie uklada w malzenstwie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co znaczy to slowo.... ale nie wiem czy Ty wiesz, bo skad wiesz, ze on taki jest?? Po jego kilku postach na kafe??? Zalosna jestes, ale to Twoje zycie i Twoja decyzja skoro chcesz byc utrzymanka zonatego faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna byc taka kretynka doprawdy :o nie dosc ze faceta zna jedynie z jego zenuajcego opisu wlasnej postaci, to jeszcze twierdzi ze jest w porzadku pchajac sie do lozka ZONATEMU facetowi :o a zeby ci zaden wsadzic nie chcial :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty a co masz do 168cm
shorty ja jestem z górnej a Ty? sorry ale wczoraj musiałam lecieć dlatego nie zauważyłam już pytania ale widzę że temacik się rozwinął:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kochanka teraz się stałą przyjaciółką nazywa? :D gdybyś nie był żonaty i gdybyś był trochę młodszy... to może i bym się skusiła :P przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest jeszcze inaczej
z nazewnictwem kochanka pozostała kochanka w starym tego słowa znaczeniu - bo to związek w ktorym koszty (emocjonalne zwykle) ponosi głównie ona , facet tylko musi trochę pokombinowac z czasem i zainwestować od czasu do czasu w dobrą kolację czy teatr. a tak jak tu rozumiana przyjaciółka to ... nic innego jak utrzymanka czyli taka prostytutka na wyłączność :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wyjaśnienia :D rozumiem, jednym słowem SPONSORING :classic_cool: ciekawe co na to żona? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest jeszcze inaczej
taaaaak wychodzi na to, ze sponsoring ,... nowe zgrabne słówko i już co niektórym wydaje się że to lepsze niż to o czym pisałam wyżej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest jeszcze inaczej
a żona...jak się dowie to mu dopiero pokaże na czym może polegac sponsoring :D Będzie ją sponsorował alimentami i na długo zapomni o kochankach bo nie bedzie go stac :D a sądząc po tym czym próbuje nęcić poza kasą niewiele ma do zaoferowania jako facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem poważnie zainteresowana
Mam na imię Beata/165 cm/blondynka. Za ok. 5 m-cy rodzę.Niestety mój facet mnie porzucił. Nie szukam męża tylko Przyjaciela, który by mi pomagał w kłopotach dnia codziennego.Może Będziesz zainteresowany ? przed chwilą wysłałam Ci zdjęcia całej sylwetki. Jak Widzisz, mimo ciąży jestem nadal bardzo milutkaaa. Czekam na telefon. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga na pepe
!!!!!!!! http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3280855&start=0 Tam też zaczol działać. Rozumiem jak szuka dziewczyny, JEDNEJ dziewczyny. Ale on szuka wielu w podobnym wieku i każe im się zapoznawać nawzajem! Dziewczny nie mogą się kontaktować, jedynie za pośrednictwem pepe!!! On szuka grona młodych ładnych dziewcząt!! Przyjacółek..... On próbuje stworzyć stajnię!!!!!!!! Pepe wygląda na ukrytego alfonsa, sami oceńcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga na pepe
sorry, zaczął miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilkuhgd
po co sie tu oglasza? sa do tego inne miejsca.... ale lubie czytac te "przykre wypowiedzi" hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, tego jeszcze nie było ! Bierzecie mnie za alfonsa? To jakiś absurd !!!! To prawda, że szukam kilku fajnych dziewcząt, ale napewno nie w celach komercyjnych...Po prostu lubię eksperymenty i co najważniejsze stać mnie na to.Czy to jest przestępstwo? No chyba tylko w oczach LPR-u i Pis-u... Pozdrawiam sympatyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem bo sama jestem ze wsi
i kilka razy na zabawie proponowano mi "pracę" w Warszawie. Słyszałam też o kilku innych podobnych sytuacjach. Oczywiście zwymyślałam naganiacza.Nie chcę być prostytutką! To obrzydliwe! Fuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Shorty z Retkini! Byłem tam kiedyś..całkiem sympatycznie. Szukajcie, a znajdziecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet blaznuje a wyto
lykacie jak mlode pelikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam jesteś pelikanem - błaznem lub błaźnicą i to niedomytym - niedomytą.Nie ma zamiaru z nikogo żartować. W przeciwieństwie do ciebie, już z tego wyrosłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×