Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hooverfoniks

Moze pomozecie ROZSZYFROWAC FACETA???

Polecane posty

Gość hooverfoniks
niebieska sukienka---> tez mysle, ze moze miec jakies zajecia, bo wiem ze jest zabiegany, ale z drugiej str eska by mogl wyslac:O ja juz na nic nie licze, zdolowalam sie totalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze...wczesniej tez gadalam z roznymi ZAKOCHANYMI PO USZY facetami i nauka z tego jest jedna..jak sie nie odzywa to mu nie zalezy i to jest rada dla kazdej dziewczyny ktora jest zakochana i nie dostrzega widocznych sygnalow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
niebieska sukienka---> tez mysle, ze moze miec jakies zajecia, bo wiem ze jest zabiegany, ale z drugiej str eska by mogl wyslac:O ja juz na nic nie licze, zdolowalam sie totalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
niebieska sukienka---> tez mysle, ze moze miec jakies zajecia, bo wiem ze jest zabiegany, ale z drugiej str eska by mogl wyslac:O ja juz na nic nie licze, zdolowalam sie totalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hooverfoniks tymi zajeciami chcialam cie pocieszyc.Jest to mozliwe ale bardzo malo prawdowpodobne. Faceci sa pod tym wzgledem do dupy. Tez takiego poznalam. Zakochany jak wariat a potem nagle przestal sie odzywac. Potem sie okazalo ze jego panna urodzila dziecko(oczywiscie ja pojecia nie mialam ze ona jakas panne ma).Generalnie zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
sorki wcisnelo mi sie za duzo razy:O jeszcze sie nie zakochalam, ale narobilam sobie nadziei:O ciagle sobie powtarzam: nie odzywa sie = nie mysli o tobie= ma cie w dupie :(:(:( to takie smutne:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalallalaaaaaaa
z moich obserwacji znajomych i kolegów wynika że facet albo ma kogoś - żone, dziewczyne a pisał dla rozrywki - w obliczu spotkania odpuściła, albo poznał inną w tym czasie. Jesli się zdziwił ze jestes atrakcyjna a byłby sam aktualnie to żaden mój samotny znajomy by nie przepuścił okazji na randke... sorry ale musisz szukac dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
kurde chyba jeszcze malo wiem o zyciu:O generalnie ostatnio wszyscy faceci jakich spotkalam na swej drodze daja mi ostro popalic, poprzez moich bylych a na dobrych kumplach skonczywszy. Czasem mysle, ze caly meski gatunek sie na mnie uwzial:O Wiem co zrobie, udam ze mnie to nie obeszlo, ze ochlodzil nasze stosunki. Na maile bede odpisywac tak jak na poczatku znajomosci: lakonicznie i ironicznie. Niech sobie nie mysli, ze jest 8smym cudem swiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole che wam laski powiedziec (zbaczajac z tematu) ze jak facet NAPRAWDE jest zakochany to szaleje. Wszystko zrobi zeby sie z wami spotkac i ani zepsuty samochod ani takaz sama komorka ani 14h w pracy nie przeszkodzi im zeby sie z wami spotkac. Blagam was wiec nie wierzcie w te ich bzdiry ze autobus sie spoznil/auto zlapalo gume/ciocia przyjechala/kumpel z USA przyjechal tlumaczac sobie ze waszym przypadku jest inaczej bo \"przeciez w zeszlym miesiacy przyniosl mi kwiatka\". Jesli facet tak wymysla nalezy sie zaczac odkochiwac:)bo to juz koniec i nie ma sensu przedluzac tej agoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalallalaaaaaaa
dokładnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
Dzieki, ze sprowadzacie mnie na ziemie;) nIE CHCE Sie wywyzszac, ale naprawde jestem atrakcyjna i nie glupia, wiec to nie wina mojego wygladu. Sadze, ze najprawdopodobniej poznal kogos wczesniej. Coz zrobic, wieszac sie nie bede z tego powodu. Zycie... bywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
Niebieska sukienka----> masz calkowita racje, tez to wiem, ale czasem o tym zapominam a potem cierpie:O ps lubisz Łzy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalallalaaaaaaa
nie ma za co;).....powodzenia w szukaniu....:) i wybieraj odpowiednich facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
w sumie to ja nie szukam, mam dusze pieprzonej romantyczki i czekam az ten moj ksiaze sam mnie znajdzie, a ten portal randkowy to byla jakas forma zabawy, znaczy miala byc, dopoki nie pozalam jego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hooverfoniks napewno jestes fajna i piekna babka i nie mysl sobie bron boze nawet podwiadomi ze przez zdjecie nie chce sie z toba spotkac. To nie byl ten. A jak juz bedzie TEN to bedziesz sie czula jak krolowa zycia najpiekniejsza najmadrzejsza i najseksowniejsza na swiecie.I nie bedziesz musisla sie zastanawiac dlaczego sie nie odzywa bo bedzie pisal milion smsow bedzie chcial sie z toba 500 razy dziennie spotykac...po tym GO poznasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
niebieska sukienka----> byl juz raz taki, wtedy wiedzialam, ze mnie kocha, bo pisal i dzwonil non stop, a kiedy przestal wiedzialam, ze go stracilam:( takze wiem ze wlasnie to jest wyznacznikiem tego, czy mu zalezy musze przelknac ta gorzka pigulke:O po prostu za bardzo sie napalilam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hooverfoniks \"...w niebieskiej sukience..tak widzialam ja na twoich kolanach siedziala do rana i w twoje ramiona tak slodko wtulona..\":)w koncu to ja jestem niebieska sukienka a nie ktos inny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
:) wiedzialam ze to Łzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
czasem trace nadzieje, ze tak bedzie jestem juz ponad 1,5 roku sama sama z wyboru, bo ci ktorzy by chcieli ze mna byc nie odpowiadaja mi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
Dziekuje Ci za cieple slowo - przydalo sie:) fajna kobitka z Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
ten kutas mnie olal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napisalam mu niewinnego eska a ten burak nie odpisal!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola manola
niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hooverfoniks
zlej to sikiem prostym - nie wiesz nawet chyba jaka to satysfakcja umiec kogoś olać... wiem, co to znaczy, mnie tez takie coś zbrzydza...wal to niuńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
lola :( ale mi przykro! caly miesiac gdy on do mnie pisal olewalam go, naprawde zwisal mi koles totalnie! gdy cos zaczelo we mnie dojrzewac, zrobilam sobie nadzieje, dzwonul do mnie, zapraszal, gadal ze pragnie mnie poznac bla bla bla a teraz mnie olal! kuzwa po jaka cholere ja go poznalam:( a wydawal sie taki idealny:( juz chyba zadnemu nie uwierze i nie zaufam starpanienstwo witaj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hooverfoniks
nie doczytalam ile masz lat, ale nie nalezy się przejmowac- traktuj to jako szkołę zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
dzieki za pocieszenie:) tak, oleje. Nie napisze juz do niego, nie zadzwonie, numer juz skasowalam. Smsy od niego tez wykasowane. Jak wyjsc z tego z twarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooverfoniks
mam 19 lat tylko dlaczego mnie olal? jestem raczej ostrozna, ale teraz no bylam przekonana ze sie spotkamy! on o to baaardzo zabiegal, mowil ze sie mu podobam, ze go krece, dzwonil do mnie, a tu nagle zamikl:O no czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×