Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bbbbbgggggg

Dobra kosmetyczka w Białymstoku

Polecane posty

Gość gość
Polecam Panią Anete Ostaszewską z ul. Warszawskiej. Bardzo miła i dobra kosmetyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u wielu różnych kosmetyczek w Białymstoku ale idealnej jeszcze niestety nie znalazłam. Polecę wam natomiast stosowanie naturalnych kosmetyków, z których Białostockie kosmetyczki jeszcze raczej nie korzystają. Od 2 lat kupuję tylko naturalne, ekologiczne produkty z certyfikatami i za żadne skarby nie zmienią ich na te sklepowe. Ostatnio natknęłam się też na informację, że w Białymstoku będą warsztaty z wykonywania takich kosmetyków w Zielonym Sklepie na Białówny. Będą 8 marca i postanowiłam sobie zrobić prezent na dzień kobiet i się zapisać. W cenie warsztatu będę miała trochę nowych kosmetyków, a później może sama będę je robić w domu :) Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię na Zeromskiego (Nowe Miasto) - taki nowy salon w nowym bloku, bardzo fajne kosmetyczki, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ja z kolei polecam Studio Urody GOTIE. Nie zgodzę się z moją Przedmówczynią. Robiłam paznokcie i jestem bardzo zadowolona, zresztą Pani zawsze mówi, że jakby coś się działo to zaprasza do poprawy (nigdy z tej opcji jednak korzystać nie musiałam). Wszystko było ok. Dla mnie Pani Gosia jest zawsze miła, ale jak widać każdemu nie dogodzisz :-) Polecam ja jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwibialostockie
Zawsze byłam za Panią Anetą z Warszawskiej ale ostatnio co brwi (henna+regulacja) to gorzej. Na początku było super, brwi dopasowane do twarzy, "dopieszczone". A teraz aby szybciej.. Brwi kanciaste, wyzywające nawet.. Jak typowy kształt "nie wyszły mi permanentne brwi". Na szczęście to tylko henna i niedługo zejdzie a brwi odrosną..mam nadzieję. Polećcie kogoś dobrego do brwi bo tutaj już nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Atelier na Mickiewicza 39 lok 2 są na fb ( Atelier Uli Szyłkowskiej) same zobaczycie jakie cuda robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stała klientka
Ja jednak polecam co do brwi p. Kosmetyczkę z ul. Warszawskiej. Ale oczywiście najlepiej każdy niech przekona sie sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety w białymstoku nikogo nie znam ale wszelkie zabiegi kosmetyczn epolecam w Krakowie www.studioperla.pl wyjatkowo dobra kosmetyczka. jesli bedziesz kiedys w krk to wpadnij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do szkolnego gabinetu SUBE na ul.Warszawskiej 9. Nasze absolwentki pracują we środy i czwartki od 12 do 18 :) Wszystkie zabiegi mamy w bardzo promocyjnych cenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znalazłam fajny salon na słonimskiej- studioline , z***biście zrobiona henna i hybrydy, a do tego tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Anete Ostaszewską dla mnie jest naprawdę świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaggy
Dziś byłam pierwszy raz u Pani Anety Ostaszewskiej z Warszawskiej rewelacja.zazwyczaj nie ufam nowym osobom które coś robią na mojej twarzy i jestem średnio zadowolona a tu no super wyszłam zadowolona .Naprawdę polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam Anete Ostaszewską robi super hybrydy oraz oczyszczanie twarzy ale chyba robi tez wszystko inne w zakresie kosmetyczki. Co zadziwiajace to pokazala mi znieczulenie swiss medical na bóle związane z robieniem czegos na skorze. Podczas zabiegu zastosowala to przy oczyszczaniu twarzy i bylo bardzo skuteczne. Od tamtej pory kupuje tę lidokainę ze strony www.naporost.pl i stosuje ją przy kazdym tatuażu oraz gdy sama oczyszczam sobie twarz. Życze zdrowia:) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam dziewczyny z salonu As na zwierzynieckiej, ostatnio byłam tam na hybrydach i wyszło super, wcześniej na brwiach i oczyszczaniu i także byłam bardzo zadowolona. Pracują na świetnych kosmetykach i mają spoko ceny. Na warszawskiej u p. Anetki byłam kiedyś na brwiach i z tego co kojarze, były ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon kosmetyczny piekna i bestia. Za każdym razem wychodzę zadowolona. panię są bardzo miłe i kompetentne a ceny przyzwoite. Co najważniejsze nigdy nie mam tam problemu z zaparkowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kaśka
ja mogę polecić gabinet Piękna i Bestia jak sama nazwa wskazuje, można iść nawet ze swoim facetem, a same dobrze wiemy jak namiętnie podkradają nam kremy, odżywki. już mam tam program lojalnościowy i dostaję często darmowe zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najłatwiej poszukać przez www.pkt.pl wpisać kosmetyczka + Białystok:P ja tam wszystko wyszukuje i od razu czytam opinie i sprawdzam na jakiej ulicy się to mieści;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon kosmetyczny piekna i bestia. Za każdym razem wychodzę zadowolona. pani kosmetyczka jest bardzo miła i kompetentna a ceny przyzwoite. Co najważniejsze nigdy nie mam tam problemu z zaparkowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgo675
ja zwykle chodze do salonu Piękna i Bestia, bardzo miła obsługa, często chodze tam na paznokcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jóska
Ja znam tylko z Sosnowca, ale wyjątkowo dobra, dlatego jakby któraś z Was kiedyś była to polecam Akademię Kosmetologii Karoliny Martin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiitkaa21
O tej Pani z Sosnowca to słyszałam, znaczy o jej gabinecie. Dobre zabiegi tam wykonują ponoć, kuzynka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście od dawna korzystam z usług salonu Rebeca Kosmetologia i Podologia. Z czystym sumieniem mogę go polecić, bo jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Salon Rebeca na ul Radzymińskiej. korzystam od lat i nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie zdecydowalam dopiero po przejrzeniu opinii na pkt.pl, wydaje mnie sie ze te opinie tam odzwierciedlają bardzo mocno to co naprawde sie dzieje w takich gabinetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaa oooo
witam, dziś miałam okazję zupełnie przypadkowo zawitać do salonu ( jeśli mogę w ogóle tak to nazwać ) na ul.wasilkowskiej 39 ( spółdzienia pracy fryzjersko - kosmetyczna . Chciłam gdziekolwiek zrobić henne plus regulacje - a że myślałam że nie da się tego schrzanić poszłam jak to się mówi z ulicy do tego " salonu ". DZIEWCZYNY DOBRA RADA Z DALA OD TEGO MIEJSCA !!!!!! 1. pani wykonywała w tych samym rękawiczkach brwi dla mnie i dla dziewczyny dosłownie obok mnie siedzącej - jak na produkcji .. 2. jak wyszłam doznałam szoku : - brwi nierówne - niedomyte z heny - depilacja która trwała 3 sekundy jak się okazała nie złapała wszystkich włosków - - twarz ( czoło ) wymazane w hennie za to wszystko zapłaciłam niewiele 19 zł ale kurna mać tak się nie robi .uczęszczam regularnie do kosmetyczek na rzęsy , paznokcie , depilacje czy zabiegi na twarz ale nigdy w zżyciu nie spotkałam się z czymś takim. Jak można wypuścić człowieka z jedną nierówną brwią , z brudną twarzą i wykonywać w tym samym czasie dla dwóch osób brwi tym samym patyczkiem, tymi samymi rękawiczkami ...gdzie tu jest higiena !! nie polecam ! z dala od wasilkowska 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny polecam panią Anete Ostaszewską. Jestem jej stałą klientka od lat i jak do tej pory nigdy mnie nie zawiodła. Kiedyś przyjmowala na ul. Warszawskiej teraz ma nowy salon na ul. Sybiraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna i Bestia, zdecydowanie. Nie jest drogo, wiele zabiegów, wszystko w pełni profesjonalnie. Dogodna lokalizacja, pyszna herbatka - i polecam sprawdzić masaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×