Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bbbbbgggggg

Dobra kosmetyczka w Białymstoku

Polecane posty

Gość gość
uwielbiam Piekną i Bestię!!! najlepszy salon ;) super są zabiagi dla Panów ja mojemu Krzyśkowi zafundowałam ostatnio na urodziny Mezoterapia mikroigłowa efekt powalający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bardzo lubię Piękną i Bestię, chodze regularnie na zabiegi relaksacyjne. Niestety narazie jeszcze nie zdołałam namówić na zabiegi mojego męża, ale jak pokaże mu takie opinie, to myśle, że może się skusić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekna i bestia - zdecydowanie! Chodże regularnie, dobre ceny, promocje, obsługa na najwyższym poziomie! odkąd znalazłam to miejsca w innym już nie byłam. Polecam również masaże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estelkao
Ja chodzę do Estimedu na Sienkiewicza - tam jest bardzo dobry gabinet. Od zeszłego roku zaczęłam bardziej profesjonalnie dbać o skórę i widzę efekty po zabiegach tam. zobacz tu w wyszukiwarce http://misjame.pl/znajdz-gabinet/ może jakiś inny gabinet dla siebie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.piekna-bestia.pl - myślę, że większość kobiet u nas juz zna to miejsce, bo jest naprawdę świetnie. Ale jak ktoś jednak nie zna, to polecam sprawdzić, serio, zawsze wychodzę stamtąd niezwykle zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna i bestia, najlepsze miejsce w naszym miescie, nie chce być inaczej ;) właścicielka ma doświadczenie, wiedzę, no i samo przychodzenie tam to wielka przyjemność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę od lat do Salonu As na ul. Zwierzynieckiej, głównie na podstawowe zabiegi typu henna i regulacja, manicure i pedicure. Nigdy się nie zawiodłam. Zawsze po wyjściu czuję się idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobisia
Taka dobra kosmetyczka to teraz spore wyzwanie. Szukałam jakis czas temu takiej konkretnej oferty i tutaj http://elite-kosmetologia.pl/pielegnacja-dloni-i-stop/ udało mi się znaleźć dobrą kosmetyczke. Panie bardzo miłe odpowiednio sie mną zajeły. pewnie jeszcze do nich wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violkka432
Najlepsza jest Pani Diana z salonu Piękna-Bestia. W jej gabinecie można się zrelaksować i poczuć wyjątkowo. Najczęściej robię u niej hybrydę, bo ma dobrą cenę, tylko 60 zł, a pazurki spokojnie 4 tygodnie wytrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulka
Piękna i bestia, moim zdaniem, chodzę tam od długiego czasu, regularnie, złego słowa nie powiem, bogata oferta i naprawdę fajne ceny! A Pani właścicielka jest super, pozytywną osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Gorąco polecam Panią Gosia z salonu DiamondSkin na Sienkiewicza. pieknie uporała się z moimi bliznami po tradziku , mojej mamie pozamykała rozszeżone naczynka na twarzy i usunęła jakies włókniaki na szyi. bardzo miła, kompetentna osoba, umie doradzić.strona www.diamondskin.pl a nr.  tel 518 518 495  polecam naprawdę szczerze  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosmetyczkę nie, ale kosmetologa znam. Rzuć okiem tutaj https://www.drstawowska.pl/kosmetologia . To Instytut Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Mają szeroki zakres usług. Wszystkie zabiegi wykonywane pod okiem profesjonalistów, w higienicznych warunkach. Nie wiem jaki zabieg konkretnie cię interesuje, ale odezwij się do nich. Podpowiedzą co będzie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×