Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SPOKO BABKA

************* M * A * J ***** 2 * 0 * 0 * 7 ******** te co CHCĄ i te co SĄ *****

Polecane posty

mam nadzieję, że to forum znajdzie uznanie wśród starających się teraz oraz tych które są już pewne, że noszą pod serduszkiem małą istotkę... zapraszam serdecznie... podzielmy się wuagami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze ktos o tym pomyslam
z przyjemnoscia zapisuje sie na to... czekam na inne kobitki :) marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze ktos o tym pomyslam
eeeee.... co taka cisza... nie ma tu starajacych sie? :( błeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja testuje za 5 dni jak wyjdzie pzytywny(a mam takie przeczucie) to też sie zapisze ale narazie cciiiiii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
agapa trzymam mooocno kciuki ( czytałam twojego bloga...). Jak będziesz coś wiedzieć więcej to napisz. Ja też miałam nadzieję ale ta wredna @ pojawiła się znów... muszę czekać, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa - pierwszy raz przejrzałam twój blob bardzo fajny, bede zaglądac częściej Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, chcialam do was dołaczyć, ja jestem jeszcze ciagle niestety wsród tych starajacych sie ( a chwilowo nie mam nadzieji ze znajde sie wsród tych drugich ) Agapo czytałam twojego bloga zryczałam sie jak bober, trzymam za Ciebie kciuki i bede zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturaaa
jest tu kto? ja takze sie zalapuje ale do tych starajacych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczy..miło mi za ciepłe słowa..blog oddaje to co czuje....raz jest lepiej raz bywało gozrej,,,teraz mam nadzije na ten lepszy etap w moim zyciu..❤️ ściskam Was mocno i życze wszystkigo dobrego 🌻 a mnie nawiedzają mdłości(mam nadzijeje ze ciążowe) choć powiem wam zę mam przeczucie ze sie udało..jest wiele oznak..takich jak miałam w pierwszej ciazy.....dam znac napewno..ściskam was jeszcze raz bardzo mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem w trakcie ;) czy się udało okaże się na początku września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k****--no to czekamy na wieści.zycze pwodzienia..nie dziękuj;) aby nie zapeszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa :) buziak wielki :) wiesz co? ja się czuję jak kosmitka, też mam dobre przeczucia, początek cylku to była u mnie przygoda z Clostilem - eh, ciekawe czy cierpienie było warte owocu :) już niemogę doczekać się 3 września, żeby wyjść z niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zycze Wam powodzenia, choc sama jak dobrze pójdzie to bede mogła próbowac dopiero pod koniec pazdziernika;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka a co się dzieje serduszko, że musisz zwlekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka 80
czesc wszystkim ja też się do was dołącze bo teraz czekam na @ i za parę dni zaczynam starania, mam nadzieje że długo nie będę musiała czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasiaaaa
cześć mogę się dołączyć? :) teraz czekam na @ no chyba, że już się udało i nie nadejdzie :) super by było ale niestety czuję, że jednak będzie :( buuuuu prawie rok temu poroniłam pierwszą ciąże :(((((((( mam nadzieję, że teraz będzie już ok. chociaż bardzo się boję :((((( mam 28 lat i niedługo będę obchodzić 3 rocznicę slubu :) najlepszym prezentem dla na na tę okazję byłaby dzidzia pod sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka 80
do michasiaaa:przykro mi z powodu poronienia, zycze ci aby teraz się udało, bedzie dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasiaaaa
dzięki anulka :) to było naprawdę traumatyczne przeżycie :( potrzebowaliśmy prawie roku z mężem aby się pozbierać (chcociaż do dziś zdarza mi sie płkać z tego powodu) mam nadzieję, ze to już się nie powtórzy mój lekarz pociesz, że wsio będzie dobrze bo w całej jego długiej karierze nie zdarzyło się aby jego pacjentka straciła dzidzię dwa razy :) bedzie dobrze musi być w końcu słonko się do mnie uśmiechnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka 80
trzymam kciuki daj znac jak się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam kciczki...
michasia ja tez jestem z toba.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k****--ja tez musze sie nacierpieć aby miec swoje szczeście przy sobie..jak wisz moja pierwsza ciaza zakonczyla sie w 12 tyodniu..potem rozbałm badania i wyszlo dlaczego tak sie stało..znam przyczyne moge się elczyć..codziennie robie sobie sama zastrzyki w brzuch z heperyny na rozrzedzenie krwi..i tak od mieisaca przed staraniami i całą ciaże bede musiała..mam brzuszek niexle posiniaczony..ale dla dzidziusia wszystko ;) trzymam za ciebiekciki michasiaaa--;) ściskam cie mocno ja tez pzrechodziłąm pzre ta tragedie ..teraz musi być juz leiej ;) sściskam was mocno narazie mam mdłosci i zgage i kłucia w brzuszku..ale zobaczymy za 4 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa - co tu dużo mówić :) będzie dobrze :) myślałam ostatnio o tym wszystkim i wiecie do jakiego wniosku doszłam? im bardziej musimy walczyć o swoje szczęście, tym bardziej potem je doceniamy :) i to może być sedno sensu życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chętnie
urodzę w maju, ale dopiero rozpoczynam starania. Nie mam nic przeciwko temu, żeby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisuje sie do was dziewczyny!!!!Jestesmy wlasnie z mezem w fazie intensywnych staran-mam ogromna nadzieje ze w koncu owocnych.W grudniu 2006moje dziecko umarlo w 12tygodniu ciazy,od kwietnia staramy sie znowu ale narazi e bez skutku.Oj jak byloby cudownie gdyby sie w koncu udalo-to moje najwieksze marzenie.Zycze sobie i Wam wszystkim upragnionych 2kresek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chętnie
daria123, przykro mi z powodu Twojego maleństwa, ale masz na myśli chyba grudzień 2005? Życzę udanych starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) ja za 3 dni etstuje..nakreciłam sie nie powiem ;) ale zobaczymy co sie okarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wyprzedzacie z tymi topikami JEszcze nie wiadomo kto a juz ile osób. Agapa w którym dniu cyklu testujesz może w d niu @ czy już po jej termminie. Bo ja też czekam powinnam dostać wtorek środa liczac 14 dni od owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×