Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SPOKO BABKA

************* M * A * J ***** 2 * 0 * 0 * 7 ******** te co CHCĄ i te co SĄ *****

Polecane posty

hejka :) ja też bardzo chcę być majówką :) narazie tylko czuję ... ale muszę jeszcze zobaczyć ... na testowaniu - ja mam jeszcze czas bo 02.09. ale luzik - wstrzymam ;) twarda jestem :) agapa trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku juz maj 2007 ja bylam z maja 2006 mialam termin na 3 w wlasne urodzinki, ale maly urodzil sie 4 kwietnia. Trzymam kciuki, bo jak narazie to mezczyzni w te wakacje sie obijali albo powyjezdzali za granice pracowac i zapomieli o swoich zonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba 1 dzien po @ potestuję. Czyli w piątek. Bo kto wie może w czwartek dostanę @ np wieczorem. Mam troche stracha że nic z tego. agapa kiedy testujesz może razem bedziemy oznajmiać nowiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasiaaaa
a ja niestety dostałam @ :((((((( no ale nic w koncu musi sie udac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetko etstuje w czwartek..nie chce zcekac..co bedzie to bedzie....trzymam kciuki za ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa ale numer mamy @ tego samego dnia. Ja mialam owulacje 9.08 stwierdzone na podstawie mierzenia temoki. Jeszcze yten sam termin na poroówce nam wypadnie :-) Czyli miedzy 1-3 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta--no ja pewnie też 9 owu miałam..nie wiem bo tempki nie mierzyłam....ale i tak termin porodu lczy sie z osattniej @ wiec wyjdzie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rewelacja
juz maj 2007 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak test wyjdzie mi pozytywnie to też termin będę miała w maju :) najprawdopodobniej 20 maja :D @ mam dostać 9.09 zobaczymy czy będzie jak nie to zaraz robię test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisuje sie do was,jesli moge pisze juz na innm forum ale i tu bede aktywna.bardzo bym chciala zeby ten maj wypalił ja jestem z maja to piekny miesiac....za 2 dni ma przyjsc @ mam nadzieje ze juz jej nie bedzie [chodz czuje cos innego]wszystko mnie boli i wskazyje tylko na nia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie tu zapisuje
bede sledzic bieg wydarzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×