Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żadna kucharka

zdażyło wam się ,ze jakaś znana osoba wydawała się wam bardzo sympatyczna

Polecane posty

Gość żadna kucharka

a po jakimś zdarzeniu całkiem zmieniliście zdanie no ja tak miałam z Karpielem- Bułecką,wydawał mi się przesympatyczny ,taki fajny ,przyjazny,niezmanierowany koleś,ale ostatnio w naszym miasteczku grali,po koncercie była sprzedawana płyta ,ustawiła się kolejka po autografy,wszyscy z zespołu wyszli oprócz niego nie umniejszając ich roli,ale nie czarujmy się małolaty czekały na niego ,a tu figa dużo staracił w moich oczach,nie różni się niczym od innych''gwiazd''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko u mnie s wmiescie
byl PERFEKT i markowski sie spil i sprzezywal ludzi - podobno bo mnei nie bylo ale tak potem wszyscy mowili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna kucharka
przepraszam za byka ort :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta Górniak jest niesamowicie sympatyczną kobietą. Kilka lat temu widziałam ją podczas koncertu. Po koncercie wyszła do fanów, rozdawała autografy, odpowiadała na pytania. Była bardzo miła i sympatyczna. Janusz Dzięcioł, zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera, jest komendatem straży miejskiej w Świeciu. Jego jednostka ochraniał koncert Wilków. Udało mi się z nim chwilę porozmawiać, był uśmięchnięty, chętnie pozował do zdjęć. Tylko te dwie osoby, do tej pory wywarły na mnie pozytywne wrażenie, reszta gwiazd jest zapatrzona w siebie i opętana żądzą rozgłosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty provident polska
Maciej Malenczuk to cpun spotkalam sie z nim kilka razy w knajpie i on byl zacpany za kazdym razem tak jak jego zona EWA ktora nawet bedac w ciazy cpala Kazik Staszewski to zajebosty koles mily , fajny , ma poczucie humoru spoko gosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty provident polska
Anna Szulc baaaaaaardzo mila i fajna \ma domk letni obok mojej babci kilka arzy z nia rozmawialam spoko gosciowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta gorniak jest
przemila osoba, ona wie dla kogo robi muzyke. ludzie kochaja ja i ona kocha ich. sympatyczny jest tez K.A.S.A, taki chlopak z sasiedctwa. pracowalam kiedys z rozmusem i nazwal nas glupimi cipami. spiewalysmy w chorku. debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilna uczennica
z tego Rozmusa, to rzeczywiście cham i prostak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikogo nie uważam
za sympatycznego, bo nie ufam w ogóle ludziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulijajko
ja widzialam Katarzyne Dowbor w centrum handlowym-wydala mi sie strasznie zadufana w sobie ale nie gadalam z nia wiec moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antydoda88
Ibisz jest bardzo sympatyczny pogada sie z nim i w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona pana Kleksa
Górniaczke z nam z opowieśći osób które ją osobiście znali znają. Musi byc miła dla fanów a jakże, ale generalnie jest męcząca, zadufana w sobie, płaczliwa, kaprysna i krzykliwa, dla fanów musi byc ciepła bo to oni robią dla niej kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×