Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bbbbllll

MILCZY, jak mnie to wkurza!!!

Polecane posty

Gość bbbbllll

Napisal rano sms ( ok.11 ) pytal co robie itd, napisal ze jedzie z ojcem na jakies pomiary ( ojciec jest geodeta ) od tamtej pory milczy, a ja sie tu martwie, glupie mysli przychodza mi do glowy 😠. Napisalam jednego smsa, potem drugiego i... dupa! Zero odzewu, przeciez jakies glupie pomiary nie moga az tyle trwac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbllll
Łatwo powiedziec 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbllll
Sama nie wiem. Mam w glowie rozne "nieszczesliwe" mysli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to hormony
idz spać, moze obudzi cie miły telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia234
ja poczatkowo tez mialam...przestalam miec jak minal tydzien od czasu kiedy zamilkł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbllll
Ale my tak czy siak widujemy sie codziennie, wiec on w ten sposob ode mnie nie ucieknie. Wkurza mnie, ze nie pomysli o mnie, ze ja sie np. tu przejmuje i martwie o niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiem2
kurde "moj" tez milczy nie odpisal na smsa wrrr niech sie paluja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbllll
Moze wiecie ile moga trwac takie pomiary geodezyjne?? Caly dzien - do diabla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaaaaaaaany
skad ja to znam:-))) nie przejmuj sie, faceci tak maja, mój tez potafi sie nie odzywac nawet po 10 godzin ( jestesmy w zwaaizku na odległosc, dzieli nas ok.1000 km). czasami tak sie denerwuje ze az mnie cholera bierze, pisze mu smsy z wyrzutami a on...sorry kochanie-pracowałem:-(.....eh, faceci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbllll
Ja nie wiem moze on ze soba telefonu nie wzial, nie wiem...ale to jest tak cholernie nieodpowiedzialne, nie znalazl chwili, zeby dac znak ze zyje...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbllll
Noooo odezwal sie Baranek jeden, pomierzyl, zmeczyl sie i spal . Jak go tylko jutro spotkam to glowe urwe , za te moje stresy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frewq
żal mi cie, nie masz swojego życia ? swoich spraw ?? żałosna jesteś, co to chłopak jest twoją własnością ?? ma się u ciebie cały czas meldować ??? nie cierpię takich przylepionych wiecznie do faceta zazdrosnych i podejrzliwych panienek. Nie zadroszczę facetom zwiazku z takim typem kobiety - z tej mąki rzadko jest chleb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbllll
A w zyciu!! On ma ze mna tyle swobody, ja go o nic nie wypytuje, nie kaze sie meldowac, mowic co robi, gdzie, dlaczego. To on az czasami za bardzo mi sie tlumaczy. Jednak jak mi pisze ze gdzies tam jedzie, caly dzien sie nie odzywa, to po prostu sie martwie czy cos sie nie stalo, to chyba normalne! Zalezy mi na nim to i sie martwie. Lepiej zebym sie w ogole nie interesowala...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tinkerbell*
nie ma sensu sie zadreczac, najlepiej tez sie czyms zajac i miec z tego satysfakcje, najwazniejsze - nie czekac choc z autopsji wiem ze nie jest latwo... wiem tez ze mimo milosci i uczucia trzeba myslec o sobie i o swoim szczesciu zeby dobrze na tym wyjsc. pozdrawiam ps. jesli chodzi o niwelacje to zalezy tylko od tego jak duzo trzeba ich wykonac bo mierzyc hektary mozna tygodniami :D ale ile dziennie mozna niwelowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×