Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chceinwestowac

Kto z was gra na gieldzie ? i czy...

Polecane posty

Gość chceinwestowac

????? czy trudno jest na poczatku grac? chodzi mi na poczatku o te najprostrze mozliwosci, bez zadnych opcji, kontraktow terminowych itd... jak dom maklerski najlepiej wybrac???chcialbym inwestowac przez internet... I czy osoba poczatkujaca, bez zadnej wyjatkowej wiedzy jest w stanie sama w miare to zrozumiec??? czy jednak potrzebna jest na poczatku "opieka" kogos kto juz gra na gieldzie lub maklera ??? Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eger1
Giełda to nie zabawa to bardzo poważny temat. Można dużo zarobić ale jeszcze więcej stracić. Osobiście bym ci nie radził pchać sie w parkiet od razu. Skontaktuj się z POK(Punkt Obsługi Klienta) najlepiej w PKO. Oni ci wszystko wytłumaczą. Jeżeli jesteś noiwicjuszem to poznanie zasad działania, obrót gotówką i wogóle całe GPW zajmie ci trochę czasu. A na giełdzie nie zawsze teoria idzię w parze z praktyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo999
Dobrze jest wcześniej potrenować na koncie demo. Jest ich trochę do wyboru. Ja aktualnie jestem na demo ze strony www.wall-street.pl . Bardzo fajnie się wdrażam w temat, już myślę, że się będę przerzucał na dniach na normalne pieniądze, bo czuję się coraz pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×