Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rózowy samolocik

Jak zbliżyć do siebie PIERSI??

Polecane posty

Gość rózowy samolocik

dziewczyny czy sa jakies cwiczenia na zblizenie piersi do siebie? Pytam bo moim ogolnie nic nie brakuje ale, ze tak powiem, skierowane sa na boki i nie wyglada to zbyt estetycznie. W staniku jest wszystko ok. Napiszcie czy mialyscie podobny problem i czy udalo sie wam jakos go pozbyc.. Mysle ze pomocne moga byc cwiczenia tylko pytanie jakie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up_ up_ up_ up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staaniczek
a jaki stanik polecasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia mogą odrobinę powiększyć, ujędrnić piersi. Nie słyszałam o ćwiczeniach, które by przybliżyły do siebie piersi. Powinnaś zaopatrzyć się w stanik push-up, ale znowu nie każdy push-up będzie odpowiedni. Musisz szukać takiego, który maksymalnie \"ściśnie piersi\", będzie miał usztywnienia z boku i gąbkę w miseczkach. Poprzymierzaj kilka modeli, a na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem nic sie nie da zrobić w tym względzie, ja mam podobny układ biustu i nawet jak byłam u chirurga plastyka to on mi powiedział że to taka budowa i nie da się ich zbliżyć, w skrajnych przypadkach jak między piersiami jest taka duża przerwa np. około 7-8 cm to jest nazywane \"kurza klatka\" - na forum beauty widziałam zdjęcia laski która sobie powiększała takie persi i wygląda to fatalnie. lekarz mi mówił że tylko biustonoszem można skorygować mniej więcej taki układ, tak jak tu pisały dziewczyny - właśnie takim ściskającym piersi z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózowy samolocik
Dzieki wielkie! Jestem zawiedziona... Wiem ze staniki pomagaja ale mialam nadzieje ze mozna temu zaradzic w inny sposob.. No trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×