Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość plenka
dziewczyny dajcie spokoj z tymi przygotowaniami dwa lata wczesniej:PPPP czy wy aby nie przesdadzacie my tez planyjemy slub na 2008 rok gdzie na kwieicen ale po co mam potora roku wczesniej cos zamawiac, wogole o tym nie myslimy:) bo po co psuc sobie te nejapieknijsze chiwle tzn jamkkies pd 9 mieiecy przed slubem wtedy to mona wszytko juz zalawtwaica nawet trzeaba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallalala
to po co w ogole wchodzisz na NASZ topic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jestem z siostrzanego topiku . plenka -------- to niestety nie jest takie różowe jak sobie wyrobrażasz ... wątpię abys 9 miesięcy przed ślubem/weselem miała jakiś duży i nieograniczony wybór w usługach weselnych .... czerwcu włascielka miała obsadzony rezerwcjami cały 2007 rok od połowy mają do końca września .... w kwietniu musiałam zmieniać datę, bo zespół miał tylko jedną sobotę 2007 wolną i ja się w nią wbiłam . W lipcu wysłałam zapytanie do paru fotografów i połowa mi odmówiła - bo termin zajety :( Swoje przygotowania zaczęłam rok i 6 m-cy przed slubem , teraz zostało mi 11 miesięcy i gdybym teraz zaczeła to niestety nie miałaby co liczyć na salę , fotografa , zespół. Musiałabym brać to co jest a nie to co chcę .... 11 miesięcy przed to ja mogę godzinę w Kościele rezerwować i to tez nie w każdym .... bo w Kościołach na miejskich starówkach już też są porezerwowane terminy i najlepsze godziny. Także przemyśl , czy nie warto się wcześniej rozejrzeć i popodpisywac umowy ażeby później nie żałować że czekałas "do ostatniej chwili"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadło mi sie trochę teksu :) Chodziło o to , że salę rezerwowałam w marcu - 1.5 roku przed ślubem , a w czerwcu właścicielka miała zarezowany cały 2007 rok od połowy maja do końca września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak wlasnie mysle... tez mam wesele w 2008 roku i bylo trudno zalatwic wolna date wtej sali bo okolice czerwiec-wrzesien bylo juz wszytsko pozajmowane tylko 1 sobota lipca byla jeszcze wolna i my sie na nia zdecydowalismy.a zespoly rowniez maja pozamawiane z 2 letnim wyprzedzeniem.ale wkazdym topiku musi sie znalezsc jakas osoba ktora tego nie rozumie.owszem mozna zalawtic wesele w 3 miesiace ale napewno nie ebdzie to wtakiej sali ktora sobie wybralas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w miasteczku niektórzy organizuja sobie wesela w 3 mesiace... :) To są takie potupajki przy magnetofonie w remizach strażackich :P Wstyd by mi było na coś takiego gosci zapraszac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potupajki:):):):) ale się ośmiałam:) wesele jest raz w życiu, więc jeżeli zależy Nam żeby było wyjątkowe, musimy o to zadbać wcześniej:) loonia - gratuluje fantastycznych rodziców:) Moi to niestety w tych sprawach sto lat za murzynami, jak to się mówi:/ Mój M. wiesza zasłony w swoim pokoju w akademiku- cudowny widok:) Pozdrawiam Wszystkie Przyszłe Panny Młode 2008!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie dziewuchy, że dzisiaj jest dzień chłopaka? :) Własnie sie zastanawaiam jakby to z moim \"chłopakiem\" uczcic :) ale cos mi pomyslu brakuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wiem,ze dzis jest dzien chlopaka. My akurat tego nie obchodzimy,ale idziemy dzis do restauracji na kolacje,dlatego ze 28 mielismy rocznice jak jestesmy razem w zwiazku a minelo 7 lat i 10 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWW JUN
TERAZ JEST 2006, HEHE, ALE Z WAS DESPERATKI JUZ KLEPNELY FACETA I PLAN DWULETNI USTALAJĄ !! A W MIEDZYCZASIE WASZ PTASZEK DAWNO MOZE SOBIE ODLECIEC DO JAKIEJŚ FAJNEJ I NORMALNEJ (SIC!) DZIEWCZYNY :p NO KRETYNKI Z TYM TOPIKIEM NA 2008 , JAK SLOWO DAJE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm kolejna zazdrosnica - super :) my tez dzis idziemy do restauracji na jakas romantyczna kolacje wiec milego wieczoru dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhy...zwisa i dynda mi to co napisalas/es :) bo akurat w moim związku to nie ja nalegam na slub tylko on :P:P:P Ciekawe kiedy sie ludziom znudzi takie komentowanie :) Ale powiem Wam dziewczyny, że przynajmniej jakies urozmaicenie na topiku mamy :D Ludzie są dziwni, że się tak cudzym życiem podniecają... pewnie sami mają nie za ciekawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kolacja brzmi niezle... tylko akurat troche jestem splukana, bo sie na kafelki ostatnio wykosztowalam koszmarnie :o chyba jednak cos w domu zorganizuje :) dobra, mykam na basen... a jak wrócę, to mam nadzieję, że zastanę jakies nowe soczyste komentarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawda
idz na tę kolacje swojemu lolkowi nawijać o ślubie w 2008 aż mu kotlet w gardle stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wam rowniez milego wieczorku.3mjacie sie. A co do osob ktore cos krytykuja poczytajcie sobie caly wtek...a potem piszcie..... ale nie martwy sie bo za pare miesiecy napewno pojawi sie watek : kto w 2009.i to one beda oblegane tak samo jak my teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ludzie to nie wiedza... to są takie chlopki-roztropki, co to na kazdy temat swoje \"sluszne i jedyne\" zdanie maja :) i miłego wieczorka również życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asert
loonia, ty jesteś takim pierwszym własnie chlopkiem-roztropkiem IV RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaa
mi to by sie nawet niechcialo tak pisac na darmo, chyba maja z tego jakąś satysfakcję że sobie skrytykują coś i myślą ze się zaraz tu pooburzamy wielce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asert - tak to sobie dzieci w przedszkolu wyliczają :P -Ty jesteś gupi! -A ty jestes bardziej gupi! :) i wiesz... ja nie wlaże ludziom na topiki tylko po to zeby im napisac, ze sa beznadziejni, bo robia cos tam :P I żałosne jest to, że ktos na naszym topiku takie bzdury wypisuje... bo my i tak mamy to gleboko gdzies :) ( w sumie nawet zabawne sa te wpisy, bo lubie sie z ludzmi podroczyc)...ale bylabym bardzo wdzieczna gdyby ktos mi wytlumaczyl PO CO forumowe roztropki co chwile sie tutaj wpisuja? Raz wystarczy :P Mi osobiscie nie przeszkadzaloby nawet gdyby 12-letnie dzieciaki zalozyly sobie topik o tym jakie chca miec sluby. Ale widocznie są ludzie, ktorym to w jakis (niewyobrazalny dla mnie) sposob przeszkadza. A z IV RP nie chce miec nic wspolnego :P zle mi sie to kojarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej w ogole nie komentujcie tych glupich wpisow dziewczyny bo to nie ma sensu:) mama pytanie zasadnicze: czy Wasi rodzice znaja sie z przyszlymi Tesciami? jesli nie to kiedy zamierzacie ich poznac a jesli tak to jak do tego doszlo i jak sie ukaladaja relacje? Nasi sie jeszcze nie znaja ale w najblizszym czasie zamierzamy ich poznac:) boje sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi tez sie maja poznac wkrotce :) W sumie to moja mama wymyslila, ze skoro juz my bedziemy mieszkac razem to oni powinni sie poznac tez :) I chce ich niedlugo zaprosic... jak tylko sie remont w pokoju skonczy :P Tez mam troche stracha przed tym spotkaniem :o klocic sie raczej nie beda... ale moze nie beda mieli wspolnych tematow :o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaa
Nasi się znają, poznali się jak jechaliśmy pierwszy raz na wakacje jeszcze jako gówniarze ;) i tak od czasu do czasu się spotykają, ale też się boję o kłótnie podczas ustalania szczegółów wesela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie boje ze nie znajda wspolnych tematow a wrecz beda mieli rozna zdania w niektorych kwestiach, ale klocic sie na pewno nie beda tylko moze pozniej nam na osobnosci cos powiedza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! widze, że znowu Nasz topik kłuje kogoś w oczy:/ rozmawiałam ostatnioz moją bliską koleżanką i zndardziła mi po cichu, że też planuje ze swoim chłopakiem ślub na 2008 rok:) widze, że to będzie bardzo huczny rok:) Nasi rodzice się jeszcze nie znają. Myśle, że ich zapoznamy jak rozpoczniemy takie oficjalne przygotowania, czyli w przyszłym roku:) Życze udanego tygodnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaa
no niestety już się zaczął :( ja też życze udanego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle zeby zrobic jeszcze jakies praktyki wiec nie bede miec za wiele czasu na forum:/ mam nadzije ze z czasem dolaczy do nas jeszcze wiecej dziewczyn na 2008:) ja obiecuje ze od stycznia zaczynam sie na powaznie tym zajmowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×