Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ojj jak mi dobrze. Wlasnie zjadlam sniadanko. Popijam sobie kawke i zaraz mykam na miasto. Od kiedy mieszkamy w nowym miszkankz to bardzo rzadko chodze do miasta. Banki mam pod nosem, sklep tez. Gratuluje zdanych egzaminow dziewczyny! Gosiaczek86 mi sie najbardziej podoba nr.4 - gorset. Ja zauwazylam, ze oprocz mojej pierwszej wybranj ogladalam tysiac innych i zadna mi sie tak nie podoba jak ta moja. Jestem na nia zdecydowana i koniec kropka. :-) Nusiaaa! Tez uwielbiam po ciezkim tygodniu robic=NIC. Czasem nawet mi sie gazety nie chce czytac. Lenistwo mnie ogarnia straszne. No, ale dzisiaj postanowilismy zabrac sie za reszte spraw wykonczeniowych w naszym mieszkanku. Spodziewamy sie gosci na dluzej z Polski w sierpniu i chcemy dla nich zrobic pokoj, ktorys teraz jest uzywany jako tak zwana graciarnia. Spa_cja. A jak tam u Was klimaciki? Juz dobrze? Mam nadzieje, ze tak. Za pol miesiaca odstawiam tabletki. A uczucia to mam mieszane w zwiazku z tym. Dziecko chcemy miec bardzo i wiemy, ze lepiej zebym je odstawila. Ja jednak sie obawiam, ze baby moze byc za wczesnie przed slubem. A dzieli nad od Polski 900km. W ciazy to nie za bardzo, zeby pokonywac takie trasy w srodku lata. Hahah. Wiem, wiem.Panikara ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonqa - fajne dekoracje samochodow - mi sie podobaja takie skromniutkie, troche kwiatkow na masce i juz. Belleteyn - bardzo ładne wnetrza do zdjec, grat egzaminu :) Kasiatko - moja rodzina jest malusia - mama i siostra, obie sa dla mnie bardzo wazne i jestesmy bardzo blisko ze soba i mamy bardzo dobry kontakt. Ooojjj jak duzo tych sukienek :) Poogladam sobie wieczorkiem. Gosiaczek - gratuluje egzaminu :) A co do wyprzedzenia w zalatwianiu - ja np kwiatow nie wybieram na razie, ale chcialam znac ceny wszystkiego, bo robilismy kosztorys. Suknie - pierwsza i ostatnia. Zareczona - po odstawieniu tabletek przeciez mozecie sie inaczej zabezpieczac, zeby dziecko pojawilo sie po slubie. A na pewno trzeba z pol roku chociaz przed ciaza olac tabletki, zbey organizm zdarzyl sie oczyscic. Nie stresuj sie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję....bardzo dobrze :) tez chciałam odstawić pigułki za pol roku, ale odstawiłam juz teraz i nie wiem, czy jeszcze do nich wrocę przed ślubem.... na razie duzo lepiej się czuję i chcialabym, by organizm juz przygotowywał się do ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spa_cja. Na prawde odstawilas tabletki? To chyba nie powinnam panikowac. Jasne, ze chce oczyscic organizm, bo bralam juz 5 lat tabletki. Z powodu przyszlosciowego dziecka je odstawiam. No to zobaczyma jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno mi
tak, bo miałam ogromny spadek libido....ja z przerwami biore tabletki od 10 lat....boje się, że zajdę w ciążę przed ślubem, ale chyba warto przemysleć inne zabezpieczenia i oczyścić organizm.... od razu po ślubie chcemy mieć dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O liido nie wspomne. Na poczatku myslalam, ze jestem zmeczona, ale od 4 miesiecy byc zmeczona? Na mnie tabletki zawsze super dzialaly jak zaczynalam je brac, a po paru miesiacach mialam zle humory, spadek libido itd. Raz do roku zmienialam tabletki. Mowilam o tym lekarzowi, ale on to olal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to lekarz....oj, bardzo wiele jest szkół jesli chodzi o pigułki, kazdy lekarz co innego gada...i bądx tu madra....Ja mimo wszystko chyba juz nie wrócę przed ślubem do nich....musimy uwazac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez odstawilam tabletki ale od dzis...znam przyczyne swojego zlego samopoczucia, a do tego moge polaczyc fakty..dlaczego nie mam ochoty na seks...wczesniej bralam evre i dobrze sie czulam ale libido mi spadlo, to sie przestawilam na microgynon 30 i wszystko bylo dobrze dopoki nie zaczelam odczuwac skutkow ubocznych..bole glowe prawie codzien, ospalosc, slabosc...i do tego kompletny brak zainteresowania seksem o co sprzeczalismy sie z Lukaszem bo on by chcial itp a mnie nie w glowie byl seks...wiec doszlismy do wniosku ze robimy sobie przertwe od tabletek na 3 -4 m-ce a jak sie zdarzy wpadka to widocznie tak mialo byc ale bedziemy uwazac..ale ciesze sie bo te bole glowy mnie przerazja i mam ich dosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiatko.Co jest grane? Za duzo masz chyba na glowie? Odpocznij sobie. U mnie zobaczymy jak to bedzie z tym libido jak odstawie tabletki. Bedzie na pewno wesolo z tym uwazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie mam ogllnie dobrze..na naszym forum pisze sie o wszystkim..ale nigdy nie wspominalam jak sie czuje..ale od jakiegos czasu mialam dosyc duze dolegliwosci, ale co mialam sie skaryzc..byly to myslalam ze mina...a tu dzis okazalo sie jak zaczelam drazyc temat ze chodzi o tabletki anty ktore stosje..wiec jak od razu powiedzialam lukaszowi to zdecydowalismy sie je odlozyc i nie stosowac wiecej..przez jakies 6 m-cy chce miec przerw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Kasiatko - może akurat te tabletki co bierzesz mają taki koszmarny wpływ na Twoje samopoczucie. Z tego co wiem to ten Microgynon nie jest najlepszy. A z tym, że rezygnujecie z tabletek to Was podziwiam za odwagę. Ja chyba nie dałabym rady psychicznie gdybym odstawiła. Cały czas ta niepewność, i wszystko wywrócone do góry nogami - bo dziecko zmienia cały świaat, nawet ten najbardziej poukładany. Jeśli chodzi o kontakty to ja nie mam zażyłych stosunków z rodziną więc luzik, ale mój M. jest zakochany w swojej rodzinie i to nie rodzicach tylko babci i wujostwie. Chociaż odkąd dużo pracuje nie jeździmy już tak często do nich to czasami mam dość weekendów spędzanych na siedzeniu przy stole i spowiedzi z własnego życia. Może to zazdrość nie wiem. Idę spać. Pozdrawiam Was Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka82!!! My chcemy miec bardzo dzidziusia, ale po slubie. Jak teraz bedzie to tez dobrze. Wiec az tak bardzo nie bede sie stresowac. Kasiatko!!! Czemu tylko na 6 misiecy chcesz odstawic tabletki? Czemu nie na zawsze? Ja juz na zawsze odstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wkroczylyscie na temat tabletek :) a ja nigdy ich nie bralam i brac nie bede :( ostatnio pisalysmy o piosence dla rodzicow znalazlam wlasnie ostatnio ---BERNADETA KOWALSKA-KOCHANI MOI RODZICE Ja juz wstalam nie moglam dzis jakos spac. milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wpadłam sie przywitac ja nie wiem jak nadrobie to co napisalyscie :) zaledwie kilka dni mnie nie bylo ;) to zabieram sie za czytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn trzymam kciuki za mieszkanie :) Glupolek, no przeciez pisałam ze jade do mojego Narzeczonego :) Zareczona, wiesz ja tez na poczatku mialam tipsy, ale zapuscilam sobie swoje i mam utwardzane tylko zelem, wydaje mi sie ze sa lepsze od tipsów, pod tym wzgledem ze chyba naturalniej wygladaja, nie wiem to moja opinia :) a co do akrylu ja bym sie na niego nie zdecydowała, wole ten tradycyjny zwykły zel, a paznokcie sie niczym nie roznia no moze tym ze pod akryl mozna dac bardziej wystajace ozdoby a pod zwykły zel to chyba nie przejdzie... Rybnik fajne wierszyki :) dziewczyny reszte dokoncze pozniej bo teraz mykam cos zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka smacznego ja czekam na meza az wstanie. Dzisiaj w mojej miejscowosci w Polsce jest odpust ale bym sie przeszla :) cafka i jak weekend minal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to co innego jak chcecie mieć dzidziusia:) Ja niestety jeszcze muszę poczekać, dopiero zaczęłam pracować więc nie ma mowy o przerwie. Wczoraj nawet o tym rozmawialiśmy i wyszło na to, że dwa lata po ślubie będzie najlepszy czas. Wkurzają mnie te czasy, wyścig szczurów i wyliczanie kiedy na co można sobie pozwolić. Ale cóż życie!!! Pozdrawiam Was Babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :) co do tabletek ja tez bralam ale z powodu zdrowotnych, odstawilam kilka miesiecy temu na razie jest ok, nie wiem czy jeszcze wroce, ciesze sie ze organizm mi sie oczyszcza, ale nie mowie ze nie wroce, poprostu na razie jest tak jak jest a co bedzie tego nie wiem, no chyba ze bede miala okres na ślubie bo u mnie z tym roznie wtedy chyba wezme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Wczoraj ogladalam zaproszenia. Ceny mnie przerazily. Te co mi sie podobaja to okolo 4 zl\\ szt. Szok. Moze poprosze mojego sasiada artyste, zeby mi cos tam wymalowal. Milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zaproszeń, od mojej znajoma znaczy tej znajomej synowa, jest utalentowana plastycznie :) i wymyslilam sobie ze może mi zrobi coś fajnego i wtedy nie bedzie to takie drogie, musze z nią pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, my juz po obiadku ale ja wlasnie zajadam sie truskawkami. Rano bylismy na gieldzie i kupilismy sobie 2.5 kg truskawek.:) Co do zaproszen my wybralismy najzwyklesze i zaplacilismy po 1 zl :) mi sie zadne tak jakies 3d nie podobaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou Rybnik - truskawki maja cukier (weglowodany) w sobie, ale to zdrowe weglowodany - naturalny cukier, wiec sie nie stresuj i jedz spokojnie, samymi truskawkami sie nie utuczysz :) Nasze zaproszenia bedzie rysowal grafik - wspolnik Adriana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×