Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Babitku wiem wiem ze prostownica niszczy, ja z reguły częściej prostuje jak mam sie wybrac do fryzjera podciąć włoski ;) narazie umiarkowanie prostuje bo dopiero po wakacjach chce ściąć troche włosy zeby juz nie obcinać przed weselem bo chce mieć długie a nie chce mieć brzydkich koncowek na ślubie wiec skroce jeszcze w tym roku może na jesień...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co dziewczynki, ja mykam, napisze jak wróce :) miłego weekendu Wam życzę, buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ale jestem zabiegana dzisiaj :) Dzieki za link z fryzurkami jak bede miec wiecej czasu to sobie przejze a co myslicie o moich linkach ? Co do bukiety to jednak cena mnie nie powalila na nogi ....taka normalna 750 zl :) niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( nie mam kontaktu z narzeczonym od dwoch dni...tzn. jest kontakt smsowy...ale jakis głupi... nie napisał maila, mimo, iz był w Internecie, kiedy on jest on-line, ja nie jestem i odwrotnie....teraz, kiedy zapytalam, kiedy bedzie, to, ze za dwie godziny, bo jest na mieście....grrrrrrrr jakos mi niedobrze... no, ale weekend sie zaczął, trzeba korzystac ze słońca i nie tracić humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacja kochaniutka nie smuc sie ...Twoj narzeczony kocha cie z calego serca i napewno jest mu takze smutno z powodu tego ze nie mozecie byc razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem :) Dziekuję :) Odpłaciłam mu kilkoma lapidarnym smsami i od razu napisał...;) a co ja będe o faceta zabiegać...Nie ma ochoty, to niech nie piszę, ja tez mogę nie mieć odchoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chcialam zapytac, jak myslicie, czy te kwiaty to sa lilie czy frezje moze? bo dokladnie nie wiem, ale bardzo mi sie spodobaly, jako kwiaty do wiazanki, butonierki i jako ozdoba do wlosow, i wszystko w jednej tonacji:) http://www.slubnyportal.pl/moda.php?photo=3 http://www.slubnyportal.pl/moda.php?photo=4 http://www.slubnyportal.pl/moda.php?photo=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pomiędzy oglądaniem mieszkanek i nr 1 jest całkiem obiecujące... Zobaczymy jak będzie z nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewvzynki! Dawno mnie nie było, miałam kilka ciężkich dni. Przygotowania u Was widzę idą pełną parą. Z tymi kwiatami to racja, że są droższe jeżeli się mówi, że to na ślub:) Totalna głupota, ale śluby i wesela to złoty interes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak któraś z Was znajdzie w necie stokrotki jako ozdobę samochodu do ślubu błagam o linka. Ja jestem uzależniona od stokrotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanie nr 3 totalna porażka. Najbardziej mnie rozbawiły obfite jelenie rogi wiszące na ścianie nad łóżkiem. Mieszkanie nr 2 też nie wypaliło, fajne owszem, ale jak pan zauważył że jesteśmy zainteresowani to stwierdził, że wprowadzamy się teraz albo wcale, płacąc za cały miesiąc. Hahaha... Nie jedno jego mieszkanie na świecie. Kurde, ależ mnie to wkurza, że gdy jesteś studentem wynajmującym mieszkanie każdy uważa, że na pewno go oszukasz i uważa jakby tylko jak najwięcej kasy wyciągnąć A figę! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam ponownie.wizyta u kosmetyczki udana.jestem zadowolona tylko dosc czesto patrze w lustro nie moge sie przyzwyczaic pierwszy raz robilam henne zawsze tylko wyregulowanie brwi a dzis henne brwi i rzes .calkiem ciekaw nie musze sie juz malowac :)makijaz dzienny ktory mi zrobili udany rowniez.podklad ktory tak mi proponowali faktycznie bardzo dobry cena 60 zl. za tydzien do fryzjera a potem na kolacje z moim misiem bedziemy swietowac 6 rok bycia razem.pozdrawiam. ;) cafka gdzie sie podziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka wpisz w google dekoracja smochodow i powinno ci sporo wyskoczyc stronek z dekoracjami tam napewno znajdzisz margeritki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ka to sa storczyki na pewno. Tez mam takie kwiatuszki, ale biale. A dzisiaj kupilam sobie sliczna donice kalii. http://www.uploading.com/files/MYB8D9XA/IMG_0061.JPG.html Nie umialam sie obejsc bez nich. Moj maz sie smieje, ze dobrze, ze mamy wieksze mieszkanie. Belleteyn!!! Jak juz znajdziecie jakies mieszkanko to podziel sie z nami fotkami. Zabka82! W necie nigdzie stokrotek nie widzialam, ale jakbys sie zapytala w kwiaciarni to na pewno by Ci to bez problemu zrobili. Uuu.tez bym sie z checia wybrala do kosmetyczki, ale zawsze mi szkoda pieniazkow. Planuje przed weselem sie odswiezyc, a na razie niech tak pozostanie. Planuje tez tipsy na wesele. A co? Jak szalec to szalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pewnie udam się do kosmtyczki przed ślubem, ale tipsów nie planuję. Mam bardzo ładne i mocne swoje pazurki, na ślub siostry miałam takie zapuszczone, że każdy się pytał czy mam tipsy. Poza tym nie miałam nigdy tipsów i jakos nie wiem jakie to uczucie i czy by mi nie przeszkadzały. Siostra zrobiła sobie akryl i spiłowała je przed ślubem do manikiurzystka zrobiła jej takie łopaty kwadratowe. Wymyśliłam fajny pomysł, muszę pogodać z zespołem, czy nie nauczyliby się jakiejś szanty - mój tato jest marynarzem :). Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pewnie powedruje kilka razy przed slubem do kosmetyczki. pazurki - okaze sie, zobacze, co uda mi sie zapuscic :) zwykle nie mam z tym klopotu - chwale sobie odzywke :) Belleteyn - swietny pomysl, Tatko sie na pewno wzruszy! :) a zespol nie powinien miec z tym klopotu. Zareczona - piekne Twoje kalie :) Zabka - moj brat cioteczny mial autko przybrane stokrotkami - pourywane same łebki i przyklejone do samochodu - wygladalo bardzo ladnie - tak delikatnie i romantycznie, ale niestety byl upal i dlugo nie wytrzymaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast kwiatków, które zwiędną, cieszyć oczy krótko będą, niechaj każdy gośc, co (gdy, jak?) może szczęściu młodych dopomoże, kupi im kupony lotto. Oni przyjma je z ochotą. Właśnie mi się nudzi i zamiast się uczyć wymyślam wierszyk na zaproszenie aporpos kupenia kuponów lotka zamiast kwiatów, jak wam się widzi? Tam gdzie nawias coś mi nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak jestem tradycjonalistka i bede wolala kwiaty . Bardzo byśmy chcieli, by w tym dniu uroczym, były uśmiechnięte czyjeś małe oczy, A więc zamiast kwiatów do życzeń w Kościele, dołączcie artykuły szkolne, bądź książki nasi przyjaciele. My do domu dziecka z nimi pojedziemy i w Waszym imieniu dzieciom przekażemy Nasi Kochani Goście Kwiatków nam nie przynoście wolimy dostac pluszaki bedą sie cieszyc male dzieciaki Zabawki przekażemy do Domu Dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik - super pomysł z tymi wierszykami i sam pomysł prezentów dla dzieciaków. Ja wczoraj też byłam u kosmetyczki, ale tylko pazurki robiłam. Na ślub myślałam jednak o akrylach, bo moje są łamliwe. Belleteyn - myślę, że z kuponami też fajny pomysł. Wyjdzie na to, że milionerami zostaniecie, dzięki uprzejmości Waszych gości:) Dzięki dziewczynki za info o stokrotkach, na samochód myślałam o sztucznych, ale niestety wszędzie róże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze kilka wierszow . My tylko napiszemy wierszyk ze chcemy pieniazki . Ja bym chciała Moi mili Byście Miśki Nam wręczyli Dla zabawy Damy małej By się dzielić szczęściem całym ----------------------------------------------- Bardzo byśmy chcieli, by w tym dniu uroczym były uśmiechnięte czyjeś małe oczy. A więc zamiast kwiatów, do życzeń w kościele, dołączcie pluszaczki nasi Przyjaciele. A my do dzieciaczków z nimi pojedziemy i w Waszym imieniu malcom przekażemy. Nowożeńcy ---------------------------------------------- Zamiast kwiatów do wazonu, które uschną w naszym domu Propozycję mamy taką …byście serca uchylili, konwenanse odrzucili, dali spokój z kwieciem w dłoni i przynieśli: kilka słoni, myszkę miki, misie, pieski, koraliki, malowanki, kredki, farby, może wielbłąd być dwugarbny, nakręcany samolocik albo cały stos łakoci. Może słodkich krówek worek, może mały być traktorek cukiereczki, czekoladki Dla dzieciaków z Dziecka Chatki ------------------------------- ------------------ By nie niszczyć wielu roślin, Młodzi proszą Państwa Gości: Zamiast kwiatów karmę weźcie I tu do nas ją przynieście. My ją pięknie spakujemy, Do schroniska zawieziemy! ------------------------ ---------------------- Fortuna kołem się toczy, a dzien ten ma być uroczy dlatego prosimy Was nasi Mili, byście kupony Lotto kupili i wypełnione zamiast kwiatkow przyniesli, a moze tego dnia nam się poszczęsci ------------------------------------------------ Drodzy Goście! Dla nas kwiatów nie przynoście. Zamiast ozdób tych nietrwałych prośbę do Was wszystkich mamy: O słodycze dziś prosimy, swoje szczęście podzielimy. W dniu tym dla nas najważniejszym damy radość również innym i słodycze, które chcemy Na Dom Dziecka przekażemy. -------------------------------------------------- Goście Drodzy, Goście Mili. Radość byście Nam sprawili w szczęście nasze inwestując kupon totka nam darując, oszczędzacie kwiatów moc, co by zwiędły w jedną noc. Będzie nam bardzo miło, jeżeli zamiast kwiatów obdarujecie nas kuponem lotto bądź książką. Szanowny Gościu. Zamiast na kwiaty wydawać pieniążki, przynieś prosimy, drobne pamiątki lub książki. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli zamiast kwiatów podarujecie nam Państwo książkę Zamiast kwiatów prosimy Gości o książki, które umilą nam wieczory z herbatką. Zamiast kwiatów do wazonów, które uschną w naszym domu, propozycje mamy taką: byście serca uchylili, konwenanse odrzucili, dali spokój z kwieciem w dłoni i przynieśli: misie, pieski, koraliki, malowanki, kredki, farby, może wielbłąd być dwugarbny, nakręcany samolocik albo cały stos łakoci. Może słodkich krówek worek, może mały być traktorek. Cukiereczki, czekoladki dla dzieciaczków z Dziecka Chatki. Bardzo byśmy chcieli, by w tym dniu uroczym, były uśmiechnięte czyjeś małe oczy. A więc zamiast kwiatów do życzeń w Kościele, dołączcie artykuły szkolne, bądź książki nasi przyjaciele. My do domu dziecka z nimi pojedziemy i w Waszym imieniu dzieciom przekażemy Nasi Kochani Goście, kwiatków nam nie przynoście. Wolimy dostać pluszaki, będą się cieszyć małe dzieciaki. Miło nam będzie zamiast kwiatów przyjąć od Państwa zabawki, które zostaną przekazane dzieciom z Domu Dziecka. Kochani Goście! Tych, którzy planują obdarować nas kwiatami, prosimy w zamian o przybory szkolne, które przekażemy najbiedniejszym dzieciom w Parafii Równie mocno jak kwiaty, ucieszą nas pluszowe maskotki Zamiast nietrwałych ciętych kwiatów prosimy was drodzy Goście o obdarowanie nas kwiatami doniczkowymi które dłużej ucieszą nasze oczy. Bardzo byśmy chcieli, by w tym dniu uroczym, były uśmiechnięte jakieś małe oczy. A więc zamiast kwiatów, do życzeń w kościele, dołączcie \"jedzonko\" nasi przyjaciele. My do piesków z nimi pojedziemy i w Waszym imieniu schronisku przekażemy. Gości, którzy planują obdarować nas kwiatami prosimy w zamian o wsparcie datkami wolontariuszy, którzy kwestować będą po mszy św.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goście Drodzy, Goście Mili. Radość byście Nam sprawili w szczęście nasze inwestując kupon totka nam darując, oszczędzacie kwiatów moc, co by zwiędły w jedną noc. Ten mi się bardzo podoba :). Jak szukałam to nie mogłam nic znaleźć, a tu proszę,dzieki rybnik :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam kochane:)ja juz wstalam a za chwile czeka mnie rzomowa z domem na skypie...na szczescie ostatni nie jest w domu zle..wiec i rozmowa bedzie mila...wczoraj bylismy na wycieczce...ale nie mam sily opisywac jak byoo po kolji bo to byla dluga wycieczka ale sie udalo...wejdzcie na bloga to zobaczycie zdjecia:) www.zapatrzona83.blog.interia.pl jak wczoraj wrocilismy to padlismy jak kawki spac:)powoli sie zaczynamy pakowac..dzis idziemy do baku dokonoywac przelewow itp spraw..jeszcze tylko 17 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ci poszukam stronek bo napewno sa takie kwiatki nawet dzies widzialm w sklepie internetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×