Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

cafka dzieki :) a ja dzis zabralam sie za sprzatanie mieszkania (mam wolne i korzystam )myje okna itp.teraz czekam az firanka mi sie wypierze .A po poludniu w koncu ide podpisac ta karte do banku bo chce zeby mi jeszcze przyszla przed Polska. 19 dni zostalo :) hurraaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos mam lenia na sprzątanie ;) szybko wam zlecą te dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlansie tez myslalam ze nic nie zrobie ale skoro mamy jeszcze gosci przed Polska wiec mowie musze sie zabrac. A wy kiedy jedziecie na wakacje?i dokad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chyba wtym roku nie pojedziemy na takie typowe wakacje owszem gdzies sie napewo wybierzemy, ale nie na długo z tego wzgledu ze czekam na odpowiedz czy przyjma mnie do pracy pierwszy etap rekrutacji przeszłam i jak dostane ta prace to nie moge sobie pozwolic na wyjazd, ale po ślubie napewno gdzies pojedziemy wiec poczekamy cierpliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno to my wlasnie w zeszlym roku prawie nigdzie nie bylismy bo maz zaczal nowa prace i nie mial urlopu i za to to do nas wszyscy przyjechali :) Dzis dostalam potwierdzenie ze tablice rejestracyjne zostaly wyslane . Nareszcie pogoda u nas upalna bo od 3 dni tylko burze byly. Dobra ja uciekam wieszac firnake mysle ze gdzies za godzinke do was wpadne .To mam nadzieje ze ktos bedzie z kim bedzie mozna by poklikac .Cafka jezeli chcesz mozesz mi tez wyslac numer gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczwiscie jezeli ktos chce rowniez dac mi swoj numer gg sedecznie zapraszam w moim nicku jest email wiec prosze tam wysylac a ja napewno sie ode- zwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ineska, pamietam jak pisalas o tabsach - juz dawno temu. Ale mam nadzieje, ze powoli juz lepiej? Ja tabsow nigdy nie bralam i nie bede brala. Iza - ja czytam :) zaproszenia obejrzalam - nie nadazam komentowac wszystkich linkow - chyba za rzadko tu bywam :) ale do nadrobienia mam zawsze tyle, ze chyba mi sie nie udalo odpisac na kazdy post i skomentowac kazdy link. Ale jak juz jestem przy Twoich zaproszeniach :) mi sie podobaja z tloczonego papieru - z jakims subtelnym wzorkiem, bezowe - kremowe bez kolorowej grafiki - tzn najczystsze jakie moga byc, prawdopodobnie na naszych beda rysowane przez grafika na tablecie kontury naszych twarzy - czarną konturową kreską - w ktoryms rogu i to wszystko - no i napis \'zaproszenie\' :) Twoje sa w zupelnie innym stylu, ale sa ladne :) A jesli chodzi Izus o \'podobanie sie\' - wiesz, akurat zaproszen jest tyle wzorow, ze pewnie kazdej z nas podoba sie inne i ze strony ze 100 wzorami zaproszen kazda z nas wybralaby inne :) i to nie jest kwestia niepodobania, tylko wyboru wiec juz sie nie smuc :) My nie mamy zaklepanego kosciola. ale to dlatego, ze wciaz go nie wybralismy :) ja ucieklam od parafii w moim miejscu zamieszkania, spotykam sie z ksiedzem, zeby miec sakramenty w zupelnie innej parafii i nie zdecydowalismy jeszcze, czy wlasnie tam chcemy brac slub - tam dosc daleko jest niestety, wiec zobaczymy. Cafka - jak reakcje rodziny? :) to mile - informowanie o takim fajnym wydarzeniu Obraczki - mamy znajomego złotnika, wiec znajdziemy w necie zdjecia obraczek ktore nam sie podobaja (łączone biale zloto z zoltym - taka delikatna falką) i on wg zdjec nam zrobi. Chyba, ze po wycenie okaze sie, ze wychodzi u Niego drozej niz w sklepie - to kupimy w sklepie. Wakacje - westchnelam :) w zeszlym roku bylismy na swietnych wakacjach w turcji, nad morzem egejskim. W tym roku po 1 zbieramy na slub (zbieramy to chyba za szumnie powiedziane - staramy sie nie wydawac za duzo :) ), kupilismy samochod ostatnio i dobiliśmy sie klimatyzatorem do domu - wiec na razie na wakacje nie pojedziemy, ale moze jakos we wrzesniu sie uda, chociaz na tydzien - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek 🖐️ reakcja chyba dobra :) wazne ze juz wszyscy wiedza i nie musimy kazdego z osobna informowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - byłam w weeken na wyjeździe nad jeziorem. 2 pierwsze dni było cudnie, ale trzeciego niestety burzowo. Co za złośliwość pogody - dziś jest z powrotem gorąco :(. Niestety zer względu na pogodę zwinelismy się wcześniej. Wyglądam jak czekoladka - tylko troszkę jeszcze poczerwieniała od przypieczenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim!! Rybnik ja Cię zawsze czytam :-) tylko uważaj żebyś nie spadłą z parapetu :-) zresztą ja czytam wszystko zawsze :-) u nas wakacji w tym roku nie będzie bo odkładamy na ślub :-( obrączki kupimy w zime myślimy o połączeniu białego złota z żółtym. Napewno muszą być szerokie bo takie najbardziej się nam podobają! no i tak dziewczynki - lecę się uczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki jeszcze raz wam dziewczyny :) jUZ skonczylam ale fajnie ....teraz siedze z mokra glowa bo wyszlam z pod prysznica cos mi sie zdaje ze znow dzis bedzie burza :( Kto chce wyslac numer gg zapraszam na emaila !!!! My kiedys myslelismy zeby na koscielny zmienic obraczki nawet szukalismy :) ale te ktore spodobaly nam sie w katalogu a pozniej przyszly do domu wygladaly strasznie i raczej zostaniemy przy naszych z cywilnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczynki:0ale sie u mnie rozpadalo ale to dobrze bo weekend byl upalny:)dzis do 18.00 w pracy ale przynajmniej sie nie usmaze:)do wyjazdu coraz blizej, coraz wiecej rzeczy do zabrania ehhh nie wiem jak sie zbierzemy:)slub mnie zaczyna przerazac..boje sie ze to bedzie jedna wielka szopka...hmmm juz sama nie wiem:)zreszta zobaczymy jak bedzie..mamy to za bardzo przezywaja i chyba mi sie udzielo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj numer gg to 3894939:)jak co to mozna do mnie zagadc:)bede czekala:)buzka znaczy sie bede czekala na tyle na ile moge bo do 18.00 jestem w pracy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiątko nie denerwuj się do ślubu jeszcze kupę czasu :-) wszystko będzie dobrze sama zobaczysz! a wątku a propo szopki to wcale nie łapie czemu tak sądzisz? mój numer gg 7439576 :-) dziewczyny a macie jakieś pomysły na prezenty dla rodziców??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ze obie mamy to przezywaja..z tym ze moji rodzice nie przepadaja za Lukasz rodzicami...roznia sie jego ordzice od moich..lukasza mama to taki kon ktory gada ale nie mysli nad tym co mowi i kilka razy pomimo tego ze powiedzmy mieli racje zrobili przykrosc moim rodzicom...wiesz sa rzeczy ktorych rodzina ci nie powie..a tym bardziej obce osoby nie powinny sie wtracac..a lukasza rodzice uwazaja sie za nie wiem coiut lepszych..wiesz sztuka itp robia z siebie lepszych niz sa...chociaz ich lubie ta cecha mnie u nich drazni...moji ordzice nie chca sie z nimi spotkac przed slubem tylko dopiero na...bede musiala to jeszcze powiedziec lukasza rodzicom bo nie wiedza a z tego co slyszalam chcieli by sie z moimi spotkac...:(wiec sama widzisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem...ja zrobię obiadek zapoznawczy we wrześniu! Nie wiem jak na siebie zareagują - nasze mamy widziały się raz w życiu!Moja teściowa niczym się nie interesuje więc może nie będzie najgorzej - przynajmniej nie będzie się wtrącać! Nie martw się teściami - rodzice sami się dogadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pomyslow dla rodzicow my wlasnie jak zamawialismy fotografa :) to zamowilismy dla rodzicow specjalne albumy !!! Na sali otrzyma od nas po bukiecie kwiatow a pozniej te albumy :) 7131017 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Nie było mnie parę godzin i mam tyle zaległości. Rybnik- ja również czytam z zapartym tchem wszystkie posty:)Też mam czasami wrażenie, że nikt mnie nie słucha:( Co do obrączek to raczej nie zmieniłabym, bo jestem przesądna:) Cafka super, że rodzina zadowolona i wszystko się udało. Belleteyn- tylko pozazdrościć opalenizny, mi niestety pozostaje solarium, bo nie ma mnie kto na jezioro zabrac:( Kasiatko- na pewno wszystko się uda, nerwy to normalna sprawa, ale postaraj się nie denrwować, bo to ma być szczęśliwy dzień:)Co do rodziców to mam podobny problem. Moi są po rozwodzie i niedość, że za sobą nie przepadają to raczej wątpię, żeby polubili się z rodzicami M. Poza tym moi przyszli teściowie mają wszystko \"gdzieś\". Nawet nie zapytają co mamy załatwione, a co nie. No cóż. Przez dwa lata z M. rozmawiałam z nimi 2 razy, reszta to dzień dobry i dowidzenia:( Gosiaczek z jednej strony dobrze, że się nie interesuje, ale z drugiej strony mi na przykład jest przykro, że o nic się nawet nie zapytają Rybnik - fajny pomysł z tymi albumami będą mieli pamiątkę i to nie byle jaką:) Mój nr gg 7967622 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku podoba mi sie ostatnie zaproszenie i to z rulonikiem...ale pokazywalam Lukaszowi i on chce pozostac przy klasycznych wiec zobaczymy jak to u nas w miescie z tymi drukarniami jest:)Jemu tez sie podobaly ale my wiekszosc zaproszen musimy wyslac i on nie chce sie meczyc z kopertami:) Zabko z tymi rodzicami to tak juz jeste..:(nie wiem jak to bedzie...okaze sie..ale miejmy nadzieje ze zarowno u ciebie jak u mnie sie ulozy:)przy okazji bardzo ladne zaproszenie:)tak jak u gosiaczka tez mi sie podobaja ruloniki ale zobaczymy co wybuerzemy:) Zabko dodalam cie do swojego gadu ale odezwe sie pozniej jak co bo ide na zakupy:) Belletyn zazdroszcze ci opalenizny:(ja cala piekna pogode w pracy spedzilam i lalo sie ze mnie a opalenizny nie mam a dzis pada u nas:(ejhhh moze za jakis czas uda mi sie jakies slonko zlapac:)napewno slicznie wygladasz:) rybnik co do obraczek..my juz mamy tytanowe..i chcialabym przy nich zostac..jak co umieszcze na blogu to wam pokaze jak wygladaja:)lubie tez biale zloto lub srebro - zolte zloto do mnie nie pasuje:) a co u reszty slychac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie wrocilismy od szwagra :) Jutro ide do pracy wiec odezwe sie przed nia bo ide dopiero na 9. zaproszenia zobacze jutro. Dziewczyny dopisalam was do mojej listy kontaktow. Milego wieczoru 7131017 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dziewczyny, ile wodki liczycie na wesele na 1 osobe?oprocz tego ile uwzglednic na tzw. bramy, wykupowania itp????nie orientuje sie zupelnie... dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×