Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

truskaweczki pycha:)tez bym zjadla ale to dopiero jutro bo musze isc do sklepu:) co do tabletek...to ja juz bylam na evrze i plastry sa supermicrogynon stosowalam od 6 m-cy ale bardzo zle sie czulam..nie boje sie odstawic..najwyzej zajde w ciaze...rozmawialismy o tym z lukaszem i bedziemy uwazac utop ale jakby sie zdarzylo to dobrze bo i tak chcielismy miec dziecko przed 25 rokiem zycia.:)tak kiedys ustalilismy;)wiec ja nawet jestem za...bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyku26
witam , mam termin na 7,06,2008 w Świnoujsciu! Kiedy termin ustalacie w kosciele? bo sala juz zarezerwowana? czy to nie bedzie za wczesnie sie umawiac z ksiedzem?czy pozwoli juz na "zaklepanie teminu"? dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! Ja nigdy nie brałam proszków anty i nigdy brać ich nie będę więc mam problem z głowy :-) a dzidziusa planujemy tak ze 2 lata po ślubie żeby muć się razem dotrzeć, a potem dopiero dzidzia!! Zaręczona 4 zł to trochę dużo ale ja widziałma już śłiczne zaproszenia za 2, 5zł. poza tym jak policzysz dokładnie ile tych zaproszeń potrzebujesz to nie wyjdzie to wielki wydatek! Witam bzyku26!! Ja mam ślub niecały miesiąc po Tobie i kościół już załatwiłam! w zeszłym tygodniu termin zaklepałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosiaczek 🖐️ ja kiedyś sie rzadko widywałam z moim Misiakiem :) weekendy, ale odkąd jest auto widujemy sie cześciej nawet cały tydzien :) a Ty sie nie smutasuj! w moim przypadku rozłaka Nas zbliżała... co porabiasz ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no oglądam eska hity na TVP2 :-) my mieszkamy od siebie o 30 km. widujemy się tak normalnie spokojnie to tylko w weekendy :-( na tygodniu widujemy się na mieście bo ja studiuję w wawie a misiek tam pracuje ale to nie to samo co w domku ;-( a co do zaproszeń to ja chcę mieć z naszym zdjęciem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku kochany :) uwierz mi nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, Nas też dzieli 35 km, kiedyś był tylko pociag, teraz sie to jakoś wszystko układa... a dziewczyny czy chcecie wieczor panienski? czy obawiacie sie wieczoru kawalerskiego? napiszcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do jutra dziewczyny ja juz mykam bo jestem padnieta, wczoraj sie prawie cały dzien opalalam i wykonczyło mnie to słonce... dobrej nocy życze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcę mieć wieczoru panieńskiego, a kawelerskiego też nie będzie :-) więc nie mam się czym martwić a poza tym nie wyobrażam sobie, żeby mu chłopaki przyprowadzili jakąś babę?? poco się tak denerwować przed ślubem? Mało mi stresów? Marcin uważa, że to kolejny chwyt marketingowy żeby zarobić na Młodych :-) no i coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie zwijam sie niebawem do lozka - postanowilam sie raz wyspac i wstac do pracy nie wsciekla :) panienski i kawalerski u nas na pewno beda. nie chce na swoim wprawdzie zadnych polnagich ani nagich panow, bo jakos mnie to nie kreci, a co wymysli swiadek Adr - zobaczymy. Ale jestem o niego zupelnie spokojna :) nie boje sie zadnych jego wyskokow. na panienskim przyjaciolki, ktory sama organizowalam jako swiadkowa bawilysmy sie naprawde swietnie. owa przyjaciolka baaaardzo milo wspomina - a zadnego pana z agencji nie bylo :) milych snow wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wrocilam ale nie mam sily podobnie jak cafka te slonce mnie wykonczylo. cafka widocznie nie dotyczytalam ze bylas u narzeczonego:) musze nadrobic znowu zaleglosci. musiaaml przelozyc fryzjera z czwartku na jutro na 14. ciesze sie bo za tydzien juz do pracy ide a w tym tygodniu musze porobic badania lekarskie za tydzien w poniedzialek juz mam szkolenie bhp.nareszcie do pracy hurra :) jutro pogadamy dobranoc dziewczyny cafka z rana capucinno poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tabsow - juz nigdy do ust nie wezme tego swinstwa! juz pisalam o tym kilka stron wczesniej.... lekarz powiedzial ze bede powracac do zdrowia i swojej figury przez ok.pol roku. that\'s all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Co do wieczoru kawalrskiego i panienskiego my zadnego takiego nie bedziemy mieli :) po prostu ze znajomymi i z rodzenstwem wybierzemy sie na KARAOKE :) choc ostatnio slyszalam ze koledzy mojego meza napewno w jedna sobote chca miec dla siebie :) mi to tam nie przeszkadza jak bedzie chcial to sobie pojdzie .... Zaproszenie ze swoim zdjeciem tez nam sie podobaly ....ale jakos i tak wybralismy najzwyklejsze jak wam sie podobaja nasze zaproszenia ....chyba wcale bo zadnego komentarza nie ma do nich ale coz komu sie nie podoba to niech nie patrzy !!!! Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bzyku26 zapraszam do wspolnego pisania. Co do kosciola to wszystko zalezy od ksiedza my jak bylismy w Polsce w marcu bylismy u ksieda bo chcielismy sie dowiedziec jak wygladaja dokumenty :) wtedy zapytalismy sie go czy nas nie zapisze juz na te date ...wtedy on nam powiedzial ze to jeszcze jest czas :( ze nie ma on jeszcze kalendarza a na 2007 nas nie zapisze bo nie ma gdzie a wiadomo kartka i olowek nie wchodzil w gre ..powiedzial nam ze on we wrzesniu oglasza ze robia nowe zapisy na 2008 rok i wtedy ma ktos przyjsc z rodziny i nas zapisac on nie widzi z tym zadnego problemu ...wiec my dopiero bedziemy we wrzesniu tego roku zapisani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam wszystkim :) Glupolek capucino czeka :) kto jeszcze sie pisze? :) i zowu poniedzialek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny :) cafka ty to naprawde wiesz o ktorej zrobic to kawe:) i jak wizyta u narzeczonego.ja jak pisalam dzis do fryzjera ide ale sie ciesze uwielbiam jak ktos mnie robi mi przy wlosacah:) zostalyby mi tylko paznokietki do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! W naszym przypadku też wieczoru panieńskiego i kawalerskiego raczej nie będzie:), więc mam problem z głowy. Co do zaklepywania terminu, to nasz ksiąsz zapisywał i mimo, że to tak odległy termin to na godzinę 17 już ktoś był, więc została nam 18:) choć uważam, że to idealna godzina. Te 4 zł za zaproszenia to dużo, chociaż jakmalo gości to można się pokusić. My znaleźliśmy takie za 2 zł Dziewczynki a wybieraliście już obrączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również kawkę piję mniam, ale dziś do pracy biegnę, więc tylko na chwilę wpadłam do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się za kawka smakuje :) Glupolek, było super! jak zawsze :) rodzina zostala poinformowana o zareczynach i ślubie, tak wiec teraz tylko przygotowania :) napisz jak tam po wizycie u fryzjera, ja w srode jestem umowiona na paznokcie... Zabka, co do obrączekja mysle ze tak 2, 3 miesiace przed slubem sie rozejrzymy, no chyba ze jakieś Nam w oko wpadną to kupimy wczesniej ale mysle ze ten czas jest w miare dobry ;) Zabka miłej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka jak wroce dam znac. tez bym chciala paznokcie zrobic w tym tygodniu tylko musze sie umowic na wizyte. moze tez na srode :). teraz zabieram sie za sprzatanie. cafka a co ze zdejciem mialas kiedys wyslac ja czekam moj adres jest na nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek, a jakie paznokcie chcesz zrobic? wiem, wiem cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak do konca nie wiem czy zelowe czy akrylowe.ostatnio ale to bylo dosc dawno mialam akrylowe moze tym razem zelowe :) a ty a mozesz masz gg to porozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cały czas żel, akrylu nie chce ;) gg mam ale wiesz nie chce pisac na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo cos mi sie wydaje ze nikt nie czyta tego co pisze ale mniejsza o to dzieki cafka ze choc ty zajarzylas ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×