Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

puściłam sobie totka na urodziny i wygrałam aż 1 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tu daje linka po usilnych poszukiwaniach :) taka sukienka z czarna koronka na gorsecie to ta która mi sie podoba :) http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/tngallery?Avis=NO&Dato=20070414&Kategori=MISSOPOLE02&Lopenr=413004&Ref=PH Tylko na tych zdjeciach ona jest jakos dziwnie wystylizowana i nie widac ze ta sukienka ma na dole jeszcze taki tren co sie ciagnie i mega długi welon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta z tą czarną koronką w gorsecie wygląda jakby była krótka, albo ja źle widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ta tylko ze ona nie jest krótka tylko tak zrobione zdjecia a tak naprawde ona ma jeszcze taki tren co sie ciagnie po ziemi no ale nie mam innych fotek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba tez zle widze. Tylko, ze ja juz po drineczku jestem to mam prawo zle widziec. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem mam zboczony gust ale tak szczerze nie bede sie obrazac mowcie co o niej sadzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie myślałam, że mi od tego gadania o drinkach już na wzrok padło:) ale jak wszystko gra to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czipsik! Ladna, nawet bardzo. Ale...czy kasiadz nie dostanie zawalu? Zartuje oczywiscie. Przymierz ja i zobaczysz jak sie sobie bedziesz podobac w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czipsik najważniejsze, że Tobie się podoba, poza tym każda z nas jest inna, i ja np jestem tradycjonalistką i romantyczką. Ta sukienka pasuje mi do odważnej, przebojowej i nie bojącej się opinii innych osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie kiecusia jest boska tylko ten biedny ksiądz:) jak pisała zareczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzyłam i calkiem fajnie sie prezentuje tylko chodzi o to ze nie bardzo mam sie kogo poradzic i dlatego pytam was mam do niej miec taki długi welon mojej wysokosci czyli jakies 165 razem to tworzy fajna całość :) zreszt inaczej to wyglada na wystylizowanych zdejciach a inaczej na mnie dobra ale mowic tu cala prawde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e niech se gadaja jak sie komus nie podoba :) chyba po to jest wesele zeby wzbudzac w pewnym sensie sensacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z opiniami dziewczyn, najważniejsze żeby Tobie sie podobała :) a o gustach sie nie rozmawia ;) coś mi się spać chce, ale jeszcze troszke posiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja mam inne pytanie odnośnie rozmiarów pierścionka i obraczki, nie wiem czy mam tak nietypowe palce czy co, ale dość ze są szczupłe to na jednym placu mam luźny pierścionek ze sie boje ze mi spadnie i nie bede o tym wiedziała boje sie o obraczke jak kupie mniejszą to za kilka lat moge jej juz nie zalozyc a na środkowym palcu jak mi szybko spuchna a teraz jest ciepło i nie mam normalnego rozmiaru to musze przkładac :( nie mam koncepcji na to buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki cafka ze zauwazylas ze mnie nie ma .ciesze sie czipsik ze dolączylas do nas slubujesz w ten sam dzien co ja:). nie bylo mnie pare godzin a tu takie zleglosci:) co by bylo gdyby mnie nie bylo tydzien juz to sobie wyorazam:) jestem u mojego miska i zostaje na noc:) dobranoc dziewczynki do jutra jestem padnieta wrocilismy od znajomych. cafka wypilam piwo za twoje zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tak na szybko na nosze rozmiar piercionka 10 lub 11 w zaleznosci na jaki palec :( troche chude te moje paluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolku ja mam pierscionek zareczynowy rozmiar 9 i na srodkowym mi puchnie palec a na serdecznym jak mam \"normalne\" palce mi sie kręci :( nie chce miec mniejszego bo co bedzie pozniej jak mi zgrubna palce, a takie zmniejszanie zwiekszanie niszczy ten pierscionek tak mi sie wydaje, traci fason, wiec nie wiem jak bedzie z obraczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci tyle gluoplek ze ja mam taki sam problem i nawet taki sam rozmiar pierscionek zareczynowy na 11 a na drugiej rece na 10 :/ dziwne ale tak zazwyczaj jest ze jedna strona jest bardziej rozwinieta a druga mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale juz nie sa takie fajne, zawsze jednak straci sie cos z tego fasonu. to moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już mykam, dobrej nocy wam zycze! wpadne rano na kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czipsik -a mi się bardzo podoba ta sukienka :-) jest inna, a ja bardzo lubię jak się coś wyróżnia :-) dziewczynu czy Wy się upiłyście czy jak, że tak dużo piszecie?? jeśłi chodzi o mnie to ja jak zwylke idę spać sama no poza moim misiem przytulanką o imieniu Filipek :-( Co do paluszków to cafka nie ciekawie jak puchną! Twoja decyzja ale ja myślę, że lepiej wziąść większy rozmiar. Jak weźmiesz większy to zawsze możesz przełożyć na inny palec a jak kupisz mniejszy to jak spuchną to będziesz musiała ściągnąć i nie nosić obrączki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo gosiaczek86 :) ok ja tez spadam spac dobranoc dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiatka - obejrzałam i tak najpierw się wzruszyłam. Pięknie zaśpiewał. A potem na dobry początek dnia się pośmiałam. Super:) Miłego dnia dziewczynki!!! Uciekam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×