Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witajcie . Cafka gratuluje 1zl :) Co do pierscionkow mam rozne wymiary obraczke mam 11 a pierscionki mam 10 i jak narazie wszystko jest ok. Powiem tak jezeli istnieje mozliwosc kupienia o jeden numer wiekszy obraczke bardzo polecam bo moj maz ma juz mala i teraz musimy mu ja przerobic :) Narazie nie mam czasu zobaczyc tego linku ,dopiero wstalam i ide sobie kawe zrobic a pozniej posprzatac mieszkanie. Wy napewno wszystkie jeszcze spicie po wczorajszym . Dzis jest rowno 400 dni :) do naszego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kasiotko ja podobnie jak zabka obejrzalam ten filmik i od rana mam dobry humor:) dziewczyny musicie toz zobaczyc wrjdzcie na ten link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam i mi sie skasowalo. Wrr nie lubie tak. Milego dnia dziewczyny. Ja smigam po swiezutkie bulki na sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma kawki, ale sa swiezu buleczki z dzemikiem i kakao di tego. mniam. ktoras reflektuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ale się uśmiałam na tm filmiku :D a na drugim zaś wzruszyłam :) patrząc od końca. co do pierścionka to nie zmniejszam go, obraczke tez wezme cyba wieksza, zobacze moze za rok sie unormuje sprawa ;) Zareczona bułeczke poproszę! :) a kawke mam swoja bo kakao wole pić na noc żeby sie dobrze spało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alesce sie znowu rozpisaly. Moje plany na dzis to nauka :-/. Za to jutro jest u nas jarmark na Starym Miescie i pewnie się wybierzemy :). Co do tabletek - nie zauwazyłam spadku libido, mam za to z głowy problem z nieregularnymi i bardzo bolesnymi miesiączkami. Jeśli chodzi o dzieci - planujemy 2 albo 3, ja chciałabym 3 chłopaków (choć wiadomo, że się będzie kochać i córki) - tyle, że ewentualne starania zaczniemy za jakies 3-4 lata. Cafka jesteśmy rówieśniczkami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie :) i miłego dnia zycze :) u mnie pogoda kiepska w sam raz na egzamin :/ wiec do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belleteyn fajnie :) chyba nie jestesmy tu najmłodsze? :) mialam byc w domku dzisiaj ale pojade chyba do mojego M. jutro jedziemy w gory na 1 dzień a jak przjedziemy to idziemy posłuchac zespołu, wbijemy sie na czyjeś weselicho ;) wiec przez najblizsze dni liczac moze od dzisiejszego wieczorku bede tu rzadziej... Czipsik dasz rade! ide cos zjesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! kasiątko fajny ten link :-) Wczoraj siedziałam do 1 w nocy i oglądałam Opole :-) dlatego wstaję dopiero teraz! a gdzie się podziewa Babitek? Cafka i Balleteyn - nie jesteście najmłodsze :-) ja siedzę na tym stanowisku :-) czipsik - trzymam kciuki rybnik - plany na dziś są takie - sprzątać, gotować, prać i uczyć się :-) sielanka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) Babitek jest tuuuuu Gosiaczku :) Babitek w weekendy spi do poludnia, odsypia trudy tygodnia :D Link - zobaczcie to: http://www.youtube.com/watch?v=1k08yxu57NA&mode=related&search (to zaspiewal wczesniej - link Kasiatka to polfinal - to bylo wczesniej...ja sie poplakalam :) (ze wzruszenia a nie rozpaczy oczywiscie ;) ) A facet z malpka, wg mnie jest boski :) tu sie usmialam :D Jak Wy pilyscie driny, ja pilam z okazji imienin mojej mamci - byla bibka, a moim drinkowym faworytem jest mojito - moglabym pil litrami :D ale zwykle spozywam - jak Gosiaczek - czysta wodke i popijam cola :) dosc prosto ;) Ja nie pamietam, jaki nosze rozmiar pierscionkow :) zareczynowy jest troche za duzy, ale po slubie go \'przytrzymam\' obraczka wiec chyba go nie bede zmniejszac - zwlaszcza ze latem, jak troche puchna mi palce juz tak nie lata. Czipsik - witaj, milo mi poznac :) i powodzenia na egzaminie! Gosiaczku - nam obojgu podobaja sie tytanowe obraczki - chyba, ze ktores zmieni zdanie w sklepie :) Do naszego slubu zostalo 10 miesiecy i 5 dni :) (chyba 310 dni - czy cos takiego :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Ja wlasnie znalazlam troszeczke czasu :) i postanowilam wejsc ale widze ze tutaj pustki . My wrocilismy od babci ,pozniej przyszedl szwagier ,grilowalismy a oni piwkuja:) Jutro nasza rocznica mija 3 latka jak jestesmy malzenstwem :) mILEGO wieczoru . I kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem dzies pierwsza :) rybnik wszystkiego najlepszego z okazji roczncy slubu mile dzis spedzonych dni z mezem, usmiechu na twarzy :) a moj misiek ma dzis urodziny ;) milego dnia Wam zyczee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! rybnik - wszystkiego najlepszego z okaji rocznicy ślubu!! 🌻 na dokładnie dziś mija 4 rocznica związku :-) głupolku - przekaż swojemu mężczyźnie najserdeczniejsze życzenia :-) jaki szczęśliwy jest ten 17 czerwca :-) no dobra lecę się kąpać a Wy dziewczyny popiszcie dzisiaj coś więcej bo wczoraj to myślałam, że poumierałyście wszystkie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja tylko na chwilke Dziekuje wam za zyczenia . Wam tez wszystkiego najlepszego i duzo zdrowka zycze :) same imprezy dzisiaj wokolo. Dostalam piekny bukiet kwiatkow. Milego dnia kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Serdeczne zyczenia dla wszystkich, którzy coś dziś świętują 🌻. My dziś planujemy iść na ten jarmark, o którym wspominałam i do ogrodu botanicznego ale na razie mój men pochrapując odsypia wczorajsze nocne wyjście ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza!!! Wszystkiego najlepszego...Wam zycze. My za tydzien 22 czerwca mamy 6 miesiecy po slubie. hihi Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo.U nas dzisiaj dzien lenistwa i obrzarstwa. Nie wiem jak uda mi sie zrzucic te pare kilo wiecej. Apetyt rosnie i rosnie. A jak Wam mija dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn Mamy dokladnie 426 do zrzucenia kilogramkow. Damy rade. Na pewno. ;-) Ps.Nie jadlam dzisiaj kolacji. To juz cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj balowalam na weselichu siostry ciotecznej oj nozki bola a tak poza tym nic pisanie pracy zostalo no i chyba trzeba mi sie zaczac rozgladac za praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haboka
27.09.2008:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny a ja się uczę i zanosi sięna długą noc :-( kurczę dostałam test co był w zeszłym roku(godzinę temu) no i sięuczę a nie mam już siły :-( wesele - oj fajnie zonqa też bym się pobawiła witam - haboka :-) Ja mam do zrzucenia 4 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×