Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość nie róbcie takich błędów
BYNAJMNIEJ - oznacza negację!!!! Czyli z tego co napisałaś wynika, że ci sie nie podobają. Często ludzie mylą słowo PRZYNAJMNIEJ z BYNAJMNIEJ a prawidłowo jest tak: Gdyby ktoś zadał ci pytanie: - Podobają ci się te obrączki? - Bynajmniej! ( czyli, że ci sie nie podobają) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za moje błędy! Cieszę się, że ktoś zadaje sobie tyle trudu aby poprawiać moje błędy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja was znowu żegnam :) będe w weekend. papapapapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie róbcie takich błędów
Jeśli nie wierzysz to w internetowym słowniku PWN jest napisane: bynajmniej «wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie)» Przykład: Głos miał donośny, ale bynajmniej nie przykry. Z miłością bynajmniej się nie taił. Zwykle nikogo nie poprawiam, ale to słówko bardzo mnie razi. Wiem, że jest ono podobne do "przynajmniej" i dlatego ludzie je mylą. Będziesz wiedziała na przyszłość! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane . Jutro mam wolne hurraaa :) Zareczona -mam nadzieje ze jendka dzien minal ci dobrze Witaj Zabka -mam nadzieje ze dzien wolny spedzilas milo a nie tylko przy nauce.! cafka -witaj Belleteyn_ obraczki na swoj sposob fajne ... moze z twoich propozycji wybralabym nr 4 . My mamy na swoich obraczkach tylko Imiona :) Mam nadzieje ze ja jednak nie robie zadnych bledow i zadna osoba mnie nie poprawi a jezeli tak to przepraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny jak tak tylko na chwile bo dzis 6 lat jak jestem z moim miskiem fajnie na moim suwaczku to wyglada i dokladnie za rok i jeden dzien wychodze za maz :) dziekuje wam kochane za zyczenia wlasnie z tej okazji. ja juz po pracy fajnie sie zlozylo bo prace z misiekiem zaczynam o tej samej godz i konczymy o tej samej :) ale w innych przediebiorstwach. pozdrawiam was jutro posiedze i popisze duzej a rozumiecie dzis nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik- niestety skończyło się na nauce i zakupie białej bluzki na obronę:) Pustki na naszym topicu. Mam nadzieję, że jedyny powód to piękna pogoda. Pewnie zimą będziemy przesiadywać częściej. Zajrzę jeszcze wieczorem. Glupolek- jeszcze raz gratulacje i miłego wieczorku z ukochanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki :) Glupolkowi gratuluje pieknej rocznicy i zycze milego z ukochanym wieczoru :) Kasiatko - nie ma szans, jakbys chciala, to tez nikt o Tobie nie zapomni! :) Czipsikowi gratuluje egzaminu :) Wszystkim Wam - uczacym sie - milej nauki i powodzenia zycze :) Zonqa - ja studiowalam na politologii specjalnosc doradztwo personalne (do licencjata), wiec troszke \'po drodze\' do Twojego doradztwa zawodowego :) (pozniej przerzucilam sie na specjalnosc marketing i reklama a mgr mam i tak z samej politologii :) ) Cafka - wystraszylas mnie z tym tytanem...ale zobaczymy w sklepie, jak pomierzymy. Belleteyn - zdrowego pecherza zycze! A obraczki najbardziej podobaja mi sie ostatnie :) a teraz sciskam Was mocno i uciekam z pracy do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) strasznie fajne te ostatnie obraczki najbardziej mi sie podobały :) cos w tym własnie stylu mi sie marzy co tam u was ?? mój dzionek minał szybko jeszcze tylko dwa dni praktyki i wakacje :) a jutro bedzie równiutko rok do wielkiego dnia :) oby szybko zleciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech,tylko ja jeszcze zakuwam? Ostatni (poza tym odroczonym) egzamin mam 29 czerwca... Siedzę teraz sama, smutna i w ogóle dobita, uczyć mi się nie chce, pecherz męczy, chyba się trzeba bezie do doktora przespacerowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn - nie moge Cie pocieszyc, ze ja tez sie ucze...alee dla pocieszenia powiem, ze wrocilam z pracy po 21, i niedlugo znow ide spowrotem :/ tzn rano - no ale przez to, ze trzeba spac robi sie niewielka przerwa i niewiele czasu na cos fajnego :( Czemu jestes smutna i dobita? Mysle, ze jestes zmeczona kochana, powinnas odpoczac, zrobic sobie przerwe i na pewno przejsc sie do lekarza z pecherzem. Jak bedziesz sie dobrze czula, wszystko pojdzie lzej - lacznie z nauka. glowa do gory! trzymaj sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobita jestem ostatnio dośc często, męczy mnie ta sesja (najcięższa na całych studiach) i do tego mam bóle egzystencjalne na punkcie skończenia studiów i dlaszych perspektyw.. A ceny mieszkań w Lublinie dobijają mnie dodatkowo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Belleteyn- tak mi przykro, że Ci smutno. Z pęcherzem to koniecznie idź do lekarza, albo kup sobie urosept(może pomoże). Co do bólów egzystencjalnych chyba może pomóc tylko czas. Studia skończysz na pewno, no jedynie te ceny mieszkań brrr:( W ramach pocieszenia - też cały dzień zakuwałam, smutno mi, bo mój kolega nie został dopuszczony do obrony i wystraszyłam się nie na żarty. Wszystko jakieś takie beznadziejne w jednej minucie się zrobiło. Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej. Powodzenia na egzaminie:) Zmykam do pracy papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie. Dzisiaj wolne a ja znow tak szybko sie obudzilam 😴 ale jestem wyspana i to sie liczy. czipsik jeszcze tylko 2 dni i WAKACJE wiec wytrzymasz na tych praktykach. Belleteyn_ kochaniutka -dla ciebie 🌻 nie smutasaj sie ,mam nadzieje ze jednak juz dzis lepiej . Zabka82 milej pracy. Moje plany na dzisiaj ...chyba zadnych po za tym ze musze isc do sklepu ,moze troche ogarne mieszkanie bo moze dzis wpadna do nas goscie :) Milego dnia kochaniutkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja wczoraj byłam z Marcina znajomymi z pracy na piwku :-) było bardzo sympatycznie i wszystkich wkońcu poznałam!! balleteyn kochana - nie dołuj się i parz optymistycznie w przyszłość!!A z pęcherzem koniecznie wybierz się do lekarza!!Mi też sesja jeszcze trwa - nie jesteś sama. Ja mam jeszcze egzaminy 25 i 26 czerwca :-( a u rybnika ciągle jacyś goście :-) to się nazywa gościnna dziewczyna :-) dziewczyny, na którą godzinę zaplanowałyście ślub??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Belleteyn - kochana, sesja minie, uporasz sie z nia i bedziesz miala z glowy. Ja tez miewalam ciezkie sesje na studiach, a dzis wspominam je z usmiechem. Musisz sie uzbroic w cierpliwosc, dasz rade - zobaczysz. A bóle egzystencjalne - westchnelam, Gosia, takie czasy, wiekszosc z nas zyje podobnie, trzeba szukac pracy, pozniej ewentualnie lepszej, jesli ta jest za kiepska i tak do momentu, az znajdziesz cos, co chcesz robic i co pozwoli Ci zyc na takim poziomie, jakim chcesz. A w miedzyczasie kredyty itp. My bedziemy brali kredyt na ok 600 tys, nie wiem, jak my to splacimy...ale na razie nie martwie sie na zapas, staramy sie oboje rozwijac zawodowo, zeby splata tego kredytu nie byla dla nas obciazeniem, zebysmy mogli spac spokojnie, ze zarabiamy wystarczajaco - a rata bedzie wynosic ok 3 tys pln miesiecznie. No i do tego koszty zycia w wawie...że nie wspomne, ze fajnie byloby jeszcze moc cos sobie kupic, bawic sie, wyjechac itp. Ale mysle, ze jakos damy rade i Ty powinnas myslec podobnie! Zabka - Ty tez sie nie stresuj, bedzie dobrze! Iza - nigdy sama z siebie, wyspana nie obudzilam sie po 7 rano :) Gosiaczku - ja jeszcze nie rozmawialam z ksiedzem, bo wciaz nie jestesmy pewni, w ktorym kosciele zawitamy :) - na pewno nie w mojej parafii, wiec gancegal - bedziemy myslec pod katem tego, w ktorym hotelu beda spac goscie - zeby wszystko jakos w jedna strone bylo (przy okazji - Gosiaczku - moze kojarzysz w Wawie jakis hotel przyzwoity w przyzwoitych cenach?). Ale pi razy oko mysle, ze slub bedzie na ok 17.30 - 18.00, nie wczesniej - kilka godzin zajma nam zdjecia, wiec wczesniej sie nie wyrobimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku ale w jakiej dzielnicy będziesz miała ślub i gdzie welese to wtedy się zastanowię nad jakimś hotelikiem :-) wielu nie znam ale może akurat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzis juz troche lepiej i z samopoczuciem duchowym i z fizycznym. Ale bląkalam się po domu do 3 w nocy... Dlatego dopiero teraz wstalam. Rany, kredyt na 600 tys. ... My marzymy o jakichs 200 -300 tys. Babitek może odstąpisz mi połowę ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku, wesele jest za Tarchominem zaraz - w strone Jabłonnej i Legionowa a ślub i hotel - no właśnie - tego nie wiemy bo szukamy :) na pewno dobrze by było, żeby hotel był w strone sali, a z kolei kościół w strone hotelu :) czyli generalnei, zeby wszystko w jedna mańkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn :) ja z przyjemnością wzięłabym mniejszy kredyt :) zupelnie mnie nie cieszy tak wielki - ale nie mam wyjscia. Adrian prowadzi swoja firme i nie ma biura - pracuje w domu, i tak juz bedzie, wiec musi miec jeden pokoj, w ktorym nie spimy, nie jemy itp - zeby mogl spokojnie pracowac, do tego w przyszlosci dzieci i my - no i suma sumarum, musimy miec mieszkanie 3-4 pokoje. A takie mieszkania w Warszawie kosztuja ok 500-600tys. Musimy wiec 1) wypracować sobie taką zdolność kredytową 2) dać radę później to spłacać po 3 tys miesiecznie. Za 200 tys w Wawie trudno kupic kawalerke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my slub bierzemy o 17.15 a moje plany na dziś dokonczenie pracy dyplomowej i wyslanie jej do promotorki i mam nadzieje ze nie bedzie zbyt wiele poprawek i bede juz ja drukowac i oprawiac a pozniej juz tylko obrona i witaj zakopane z ukochanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiatko - faaajna, taka inna - ja biore slub jeszcze w kwietniu, wiec tez szukam sukienki - albo z jakimis fajnymi rekawkami albo fajnym bolerkiem..ta mi sie podoba - dol bym jej zmienila, ale fajna gora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitku no nie stety to wogóle nie moje rejony :-( i nic tam nie znam! kasiątko sukienki baardzo ładne :-) balleteyn - cieszę się, że już dzisiaj jest Ci lepiej!! jeju dziewczyny takie kredyty ogromniaste!!!Ja się strasznie boję kredytów więc jak już się na niego zdecydujemy to tak góra 50 tyś na wykończenie domu :-) rybnik - a czemu tak wcześnie??Taka jest u Was tradycja?? My planujemy o 18 tzn tak jest już zaklepane :-) zonqa - zakopane !!!ja też chcę do ZAKOPANEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w innych czesciach wawy Gosiaczku? Napisz, co znasz :) Iza - to o ktorej w dniu slubu wstajesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×