Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

gratuluje ja pewnie bede bronic sie za tydzien milego wieczorku przy butelce napoju z procentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ja tylko na chwilke zaraz zmykam do pracy ...Dzis prawdopodobnie maz bedzie mial juz PRAWO JAZDY wiec spokojnie bedziemy mogli jechac do Polski.Pogoda okropna .....pada ... Cafka -nie zapomnialam o was :) Babitek -ja wlasnie szybko wstaje ale moze dlatego ze chodze wczesniej spac :) i tak sie zdziwilam ze wstalam dopiero o 9 a w niedziele spalismy az do 9:30. Glupolek -ciesze sie ze u Ciebie juz troche lepiej. Witam nowa kolezanke wiki255 :) mam nadzieje ze bedziesz czesciej tutaj zagladac i napisz cos wiecej o sobie? ZABKA GRATULACJE Milego dnia kochane ...moze wejde po poludniu poczytac was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) rybnik lepiej sie czuje choc wczoraj w pracy powiedzieli ze jestem blada jeszcze. u mnie tez pada deszcz i wieje wiec pogoda taka sama jak u ciebie :( witam rowniez nowo przbyle kolezanki :) musze sie wybrac do apteki po jakies witaminy ta pogoda jest beznadziejna i ajk czlowiek ma byc potem zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do witamin to zaserwuj sobie coś z żelazem jak jesteś blada np. Falvit itp. Ja chyba zdrowieję, ale chorobsko mnie potwornie rozebrało. Za 3 dni egzamin a moja wiedza jest szczątkowa, coś czuję, że będzie kampania wrześniowa. Lecę zaraz do sklepu bo mam prikaz dużo pić a w domu nie ma już ani kropelki wody mineralnej. Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzisiaj pobiłam swój rekord i wstalam 10.40 :) a szłam spać gdzieś koło 1 w nocy jak nie pozniej. ale pogoda :( i to jest czerwiec ja nie wiem gdzie w polsce jest słonce. mam nadzieje ze za rok będzie ładniejszy czerwiec! :) a ja dalej chore gardło ehh... Głupolek :) trzymajcie się dziewczynki! zdrówka przede wszstkim! Belleteyn wiem jak to jest sie uczyc jak sie jest chorym, nic nie wchodzi człowiek nie potrafi sie skupić, przynajmniej ja tak mam, dobra ja mykam sprzątać bo jutro mój Książe przyjeżdża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Właśnie dziś skończyłam sesję :-) wszystko zdałam więc zaraz pójdę się wyspać! Żabka - GRATULUJĘ!!! glupolku i balleteyn- zdrowiejcie jak najszybciej rybnik - to już macie wszystkie brakujące dokumenty? A starych złodziej nie odesłał jednak? Marcin był zazdrosny :-) o mój czas tylko nie wiedział, że ja go spędzam na nauce :-) no i wymyślił sobie romans - ale szybko mu dosyć przeszło - komedia :-) Zabusia - spóźnione życzonka ode mnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek gratuluje! w nagrode sprawdz poczte :P taki mały żarcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Żabka :) czekam na wasze fotki kobitki oprócz Gosiaczka bo od niej już dostałam :) jestem ciekawa jak wyglądacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja juz wrocilam z pracy za chwilke jedziemy na kawe do cioci:) Glupolek -Duzo zdrowka dla ciebie 😘 Belleteyn_ egzamin napewno zdasz 3mam kciuki.Duzo zdrowka rowniez dla ciebie 🌻 cafka ...dla ciebie rowniez duzo zdrowka mam nadzieje ze gardelko szybko przejdzie. gosiaczek86 GRATULACJE :) Tak jeszcze jutro idziemy odebrac dowod i mamy wszystkie dokumenty niestety zlodziej nie odeslal dokumentow :( ale mamy juz nowe i z tego sie cieszymy bo mozemy spokojnie jechac. Cafka czy to Twoje zdjecia na poczcie mojej ???Jestes sliczna dziewczyna zaraz wysle ci moje :) tylko sie nie przestrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik tak to ja zdjęcie było w zimie robione teraz mam troche krótsze włoski, no i troszke odrostów ;) dziekuje za komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik zdjęcia bardzo ładne, widze ze lubisz eksperymentowac z włosami ;) a tak poważnie bardzo fajna i rowniez sliczna dziewczyna z Ciebie :) a ta dzidzia przesłodka :) naprawde fajne zdjątka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn dzięki za fotki :) wesoła i fajna z Ciebie dziewczyna, optysmistycznie nastawiona do życia takie mam odczucia :) fajnie Was widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn dasz radę!! masz w nas wsparcie!!! :) i trzymamy mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka - no nareszcie się pokazałaś :-) już myślałam, że trzeba Cię będzie pospieszyć!! balleteyn -spokojnie -ja prawie nie spałam i nie jadłam tylko się denerwowałam I po co mi to było??? Ty też napewno zdasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) Cafka - dziekuje za zdjecie slicznotko :) zaraz sie odwdziecze :) Zabka, Pani Magister - gratulacje :) Belleteyn - wiesz, wcale sie nie dziwie, jesli wyladowalas pod kroplowkami, to trudno dojsc do siebie w 1 dzien, trzeba troche czasu. Niedobrze tylko, ze tak sie poskladalo z egzaminami, ale dasz rade! Gosiaczku, gratuluje rowniez :) A ja dzis pracowalam w domu i na chwilke sie polozylam - zasnelam jak zabita gromem..a teraz trudno mi sie rozbudzic, a wrocilam do pracy i powinnam sie skupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek przestań bo sie zarumienie :) teraz będziesz siedzieć do godzin nocnych jak sobie pospałaś ;) Gosiaczek przeciez mówiłam że wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty Cafka, ja mam taki niedobor snu, ze bezsennosc jest ostatnim, co mi grozi :) zwykle klade sie ok 1-2 a rano wstaje do pracy wiec jestem wiecznie spiaca :) A rumien sie rumien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek masz bombowe rzęsy!! :D jestem pod wrażeniem :) widze, że trafiłam na bardzo fajne dziewczyny! bardzo sie ciesze z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z poczuciem humoru zapomniałam dodać :D Babitku jak mówie bombowe to bombowe :) i nie dyskutuj :D wybaczcie ale mam dzisiaj dobry humorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Ja już po pracy:), ale kwiatków dostałam, aż miło:) Dziękuję wszystkim za gratulacje:) Wysłałam Wam swoje zdjęcie, jak możecie to wyślijcie mi swoje, bo jestem ciekawa jak wyglądacie. Cafka dzięki za zdjęcie, swoje też Ci wysłałam. Tak wogóle to masz anielską urodę:) Wszystkim chorym życzę powrotu do zdrowia. Zonqa super, że się bronisz niedługo pamiętaj więcej strachu niż to warte, jak to mówią pięć minut wstydu i dyplom na całe życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka82, śliczne zdjęcie :) jesli Twój nick to rocznik to wyglada na to ze jestes 2 lata starsza ode mnie i powiem Ci ze wcale na swój wiek nie wyglądasz, wyglądasz na mniej, powaznie. same fajne dziewczyny i musialabym każdej z was napisać ze wszystkie jesteście piękne :) ale to by sie stało nudne i mogłybyście pomyślec ze nie mam nic innego do powiedzenia ;) jesli o kimś zapomniałam to pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! Wysłałam Wam swoje zdjęcie i proszę o Wasze, jestem ciekawa jak wyglądacie:) Cafka dzięki za zdjęcie, swoje wysłałam również, a tak wogóle to masz anielską urodę:) Wszystkim dziękuję za gratulacje:) Zonqa super, że się bronisz. Pamiętaj, że niewarto się denerwować, bo jak to mówi moja koleżanka pięć minut wstydu i dyplom na całe życie Wszystkim chorym życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Dziewczynki łykać witaminki, co to za chorowanie:) Nowe koleżanki witam serdecznie :) Ufff ale mnie nie było tyle nowości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×