Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dzien dobry dziewczyny. Ja mimo ze dzis sobota wstalam wczesniej i troche zmartwiona...bo gdy sie przebudzilam ok 6 mojego meza jeszcze nie bylo kolo mnie apowinnien na dobre juz spac z 3 godzinki.wiec nie zastanawiajac sie wzielam komorke i zadzwonilam do niego bo sie o niego ma´rtwilam ale okazalo sie ze zmiennik nie przyszedl i musza pozostac troche dluzej.wlasnie sobie smacznie spi.a ja zaraz zabieram sie za sprzatanie.Dzis przyjda do nas szwgaierka,szwagier i mala CHANTAL bedziemy grilowac.milej soboty u nas zapowiada sie slonecznie bo ladnie swieci sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my dziś z Rafałem obchodzimy 3,5 roku naszego związku, przy okazji naszej rocznicy idziemy świętować wczorajsze urodziny i imieniny mojego dziadka opj bedzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Zabusia 🌻 Piszę sobie z pracy - będę tu do 22 :( masakra Byłąm dziś w sklepie Ryłko i w CCC i żadnych bucików dla mnie załamka :( dobrze, że do ślubu jeszcze tyle czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi butami macie racje obchodziłam pół sosnowca i nic :( Nie ma takich jak chce z pietą na paseczu a nie pełną i na białym spodzie no i mam problem z biustonoszem bo musi być śliczny i praktyczny a na moj rozmiar to ciężko coś z ładnymi ramiączkami trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja za biustonoszem się jeszcze nie rozglądałam ale wiem że musi być bez ramiączek - myślę, że z tym będzie mniejszy problem jak z butami. Jeszcze trzeba jakiś fajny komplecik kupić na noc poślubną nie :) Z butów to ja chcę białe pantofelki z odkrytą piętą myślałm jeszcze nad sandałkami ale to muszę zobaczyć jak to będzie wyglądało no i muszą być płaskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik 82
jest przesad ze buty musza byc zakryte tzn zakryte piety i palce,srodek moze byc otwarty ,bo jesli beda palce lub pieta otwarte to wylatuje szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po grilowaniu szwagierka poszli juz do domu bo mala Chantalka chodzi o 20 spac a my teraz pijemy winko :) Gosiaczek poszukaj bucikow w salonach ze sukienkami slubnymi. Ja wlasnie zakupilam tam buty ...aktualnie sa w szafie bo pozniej bede w nich chodzic po domku bo musze sie w nich nauczyc chodzic bo mam troszeczke wiekszego obcasu. Biustonosz rowniez zakupilam w salonie z sukienkami slubnymi oni teraz maja wszystko ....zakupilam tam bo nie chcialo mi sie biegac po sklepach a tak przynajmniej od razu wiedzialam czy bedzie mi pasowal do sukienki bo wiadomo nie do kazdej sukienki pasuje biustonosz.:) Teraz mysle jaka bizuterie zakupic :) musialabym sie troche rozejrzec po internecie.ok ja zmykam milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaa
Witam:) Jejku jak czytam ze wy juz suknie macie a my nawet sali nie mamy to jestem przerazona:( Juz za 3 tyg bedziemy w Polsce wiec mysle ze sie cos ruszy ufff Wogole moj przyszly mezulek dzisiaj mnie poimformowal ze jedziemy w czasie pobytu w Polsce na 5 dni nad nasze piekne polskie morze:) oby pogoda dopisala yhhh Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem w sklepach ślubnych są no ale tam zawsze jest drożej bo za przymiotnik \"ślubne\" płaci się podwójnie. Najpierw połażę po zwykłych sklepach a jak nie znajdę to wtedy już koniecznie będę musiała oglądać w Salonach. A co do biżuteri to ja myślę, że to co miała ta modelka na zdjęciu tej mojej sukni mi wystarczy i czegoś takiego będę szukać. Zastanawiam się jeszcze tylko nad diademem - muszę to przymierzyć bo nie wiem czy mi będzie pasować :) Za 30 minut zamykam sklep i dzięki Bogu bo już mnie nogi bolą!! Do juterka papatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor wszystkiem upal taki, ze nie moge wytrzymac... pochwale sie wam nasza sala http://www.catamaran.pl/ jest duzo przestrzeni na zewnatrz, w srodku wydaje nam sie ze przytulnie, nie chcielismy nic wielkiego bo nie planujemy wielkiego wesela. zamowilismy tez zespol i jestem spokojniejsza :) zdjecia bedzie robil przyjaciel M. ktory sie fotografia slubna zajmuje wiec to tez dobrze. teraz mam nadzieje ze mozemy sobie kilka miesiecy odpczac, bo na reszte przygotowan chyba za wczesnie....? byllismy dzis na ogrodku u dziadka a w mieszkaniu zyjemy na kartonach po przeprowadzce ale trudno trzeba sie troche poopalac ;d pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej lenistwo wielkie na topicu ;) ja dzisiaj wybieram sie z mama na zakupy, mam wielka ochote cos sobie kupic a wydaje sie ze ceny sa w miare przystepne. milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też oglądałam buty w salonie ślubnym ale tam rzeczywiście ceny przerastają wygląd butów, ja chciałabym kubiś póki są jeszcze w sklepach takie letnie buty bo suknie bede szyć w styczniu więc gdzie ja wtedy znajde takie buty a poza tym rozchodzenie butów tak zeby mnie nie optarły to przynajmniej 7 miesięcy :) Bielizny bede szukać z firmy Fellina podobno ładne i wygodne. Nauki załatwiłam nam na listopad bo latem są kolejki a tak bedziemy mieć z głowy podpiszemy protokół i już potem bedzie mniej papierkowej roboty :) :) :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Macie racje dziewczyny mi nie chcialo sie biegac po sklepach obuwniczych i wybralam w salonie ale sa drozsze. Pamietajcie ze protokol jest wazny tylko 3 miesiace ...nam o tym powiedzial ksiadz ...wiec mysle ze tak jest. My zaraz zmykamy na Flohmarkt(gielda)witam nowe dziewczyny chwilowo nie mam czasu zobaczyc tej sali ale mysle ze po poludniu nadrobie zaleglosci milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ! A ja znowu w pracy, o Boszee....... Sala bardzo fajna taka klimatyczna - lubię takie :) Buty no właśnie myślę, że teraz jest najlepszy moment dla nas (tych z lipca) na zakup obuwia. Ja napewno polatam w tym tygodniu po obuwniczym :) jak dla mnie to powinnam coś znależć teraz jest moda na płaskie buty więc myślę, że będzie ok :) byle się od razu nie zrażać!! A jeszcze się pochwalę, że chyba znalazłam w końcu świetną makijażystkę już do niej napisałam i zobaczymy co z tego wyjdzie :) Udanej niedzieli Wam życzę - ja jutro jadę po suknię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się właśnie zastanawiam nad tym co wygrawerować na obrączce Marcina? umówiliśmy się że ja wymzślam jakiś tekst na jego obrączkę a on na moją no i teraz myślę co by to mogło być? coś od serca napewno nie data i imiona!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście o tym co jest umieszczone na obrączce drugiej połówki dowiemy się dopiero w dniu ślubu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gosiaczek86 ja mam już suknie wybraną i wpłaconą liczke 200zł a teraz co miesiąc bede płacić 100zł żeby w czerwcu odebrać suknie i już nic nie płacić :) Szkoda że jeszcze nie mam jej zdjęcia jak tylko bede mić umieszcze zaraz na necie :) Co do protokołu nasz znajomy brał ślub rok temu a protokół spisał rok przed swoim ślubem :) trzy miesiące są ważne dokumenty z Urzędu stanu Cywilnego a nie protokół :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia nie chce sie klocic my jak bylismy u ksiedza to nam tak powiedzial wiec radze (ale oczywiscie zrobicie jak chcecie)zapytac sie ksiedza zebyscie pozniej nie mieli zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia ok ....czekam na wiesci ...mozliwe ze w kazdej parafi jest inaczej. Ale tutaj dzisiaj cisza ..my wlasnie wrocilismy od Chantalki ale ona kochana az chcialo by sie miec swoje...ale jeszcze chwilka. Teraz odpoczywamy.Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ dziewczyny! Ja tylko na chwilę - nie mam zupelnie czasu na nic, nie nadrabialam nawet topiku więc nie wiem co tam u was, ale daję znak życia. Jak będę miala więcej czasu napisze cos więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo u mnie nic ciekawego praca praca praca. zbliza sie sierpnien a w sierpniu mam same wydatki :( urodziny mojej chrzesniaczki samochod trzeba oplacic no i wesele wyskoczylo mojego przyszlego szwagra.wiec teraz rozgladam sie za sukienka i za butami na ta okazje. pozdrawiam was kochane :) milego tygodnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ale tutaj dzisiaj pustki. Ja dzisiaj mam wolne ale od rana cos robilam i nie mialam czasu wejsc. U nas teraz sie rozpadalo :( Kto chce zobaczyc nasze zdjecia niech sobie wejdzie :http://izabela_tomasz_wieczorek.weddingchannel.com.pl/index.cgi?sid=c375523e64bcb16c0b51c16380a9d4ff&_frm=frmGaleria&galeriaId=izabela.wieczorek%40gmx.de sa tam najnowsze zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie witam, dzisiaj od rana ukladalam rzeczy w mieszkaniu, teraz u rodzicow na obiad, pozniej lece na kurs ruskiego a wieczorem to chyba pojdziemy do kina o ile dozyje :D zrobilismy sobie lite gości, wstepnie wyszlo nam 50 osob ale mysle ze jeszcze sie powiekszy. rybnik------------------ bardzo fajna z was para :) a mala chantalka jest faktycznie slooodkaa. u nas w kwestii dzieci nagla zmiana u mojego M.-ciagle mowil ze jakis rok po slubie mozemy zaczac sie starac a wczoraj mowi, ze mozemy juz na miesiac przed slubem :D ale to odpada, mialabym cale wesele schize ze jestem w ciazy i ani bym sie nie napila ani nie poszalala. ale z tego wynika ze po slubie bierzemy sie do roboty :D ;D o mieszkanie na razie sie nie musimy martwic, mozemy sobie spokojnie odkladac kilka lat na domek mieszkajac w mieszkaniu mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×