Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość Ania Strzelin
mój suwaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wlasnie wrocilam z gieldy :) heh kolejne zakupy ale musialam żakiet kupic do sukienki na wesele bo jak to pazdziernik nigdy nie wiadomo jak bedzie i no do kosciola przydalby sie zakiet... no i na poprawiny spodnie sobiue kupilam bluzke i bolerko :) reszta dnia hmmm..pewnie domek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ;) ze wsi - przewaliliśmy z M 2,5 tony jabłek!!!!!!!Jestem padnięta a teraz znów siedzę w pracy :( no ale nie ma co narzekać bo zarobiliśmy na kaloryfery do naszego mieszkanka :) Ciekawe jak Wam się udały wesela wczorajsze??? odezwę się potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sobie zrobilismy romantyczny dzien tylko we dwoje i jeszcze sie nie konczy a tak wogole to znow mi padl komp juz mnie tak bardzo w ku... ze szok jakby czlowiek nie mial innych wydatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Wiece co musze sie odchudzac !! Bo za niedługo nie bede sie miesciła w spodnie żadne!! Ale to od jutra :) My wczoraj wieczorkiem poszlismy słuchac orkiestry, całkiem całkiem :) i nawet piosenke pan nam zadedykował :) Wiec orkiestre juz mamy z głowy :) A potem mielsmy romantyczny wieczór, apo tym wieczorze tak zgłodnielismy ze zrobilsmy sobie jedzonko!! Teraz w ramach pokuty idę poćwiczyc jakies 50 minut. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanko: co jest lepsze --->> mieszkac po ślubie z rodzicami za kase z wesela kupic sobie lepsze auto, i ze tak pwoeim miec lepszy standard zycia (a coz a tym idzie przezywac kłotnie z moja siostra i jej mezem) czy wynajmowac mieszkanie, za kase z wesela go urzadzic i życ trochę biednie??? Bo wiadomo jak bedziemy mieszkac z rodzicami to dołozymy sie co miesciac jakies 200/300 zł i mamy z głowy, a jak sami to o wszystko sie bedziemy musieli martwic no i co za tym idzie cala nasza kasa pojdzie. Nie wiem sama co mam robic, co prawad jeszcze rok. Jak byście zrobiły?? help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka mi sie wydaje zeby samemu mieszkac..wiesz u nas np jest taka sytuacja ze chcemy sami pomimo ze jego rodzice mieszkaja sami w domku ale nie chcialabym bo z jego ojcem nie da sie wytrzymac :) i wolimy sami mieszkac ...dlatego tez moj teraz jest w norwegii potem do angli jedziemy zeby jednak cos odlozyc...ale przeciez nie musi wam pojsc kasa z wesela..pracujecie rozumiem oboje to zawsze z pracy bedziecie miec wyplaty..do tego przeciez dwie osoby nie jedza nie wiadomo ile jak np 4 os rodzina..takze nie martw sie.. a lepiej byc na swoim i nie klocic sie ciagle z rodzina takie moje zdanie :) ..lecz nie narzucam nikomu :) ale ani z moimi rodzicami pomimo ze mam z moimi rodzicami super kontakt :)ani z tesciami nie chcialabym mieszkac po slubie..bo co swoje to swoje..:) czujesz sie swobodnie itd :) .. nawet jesli skromnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym wolała sama :) tzn z mezem. Tylko wiesz obydwoje jestesmy studentami jeszcze no i ja musze znalezc prace !! Ale zawsze mozemy sprobowac!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak milo. Weekend na pelnych obrotach, ale super, bo z rodzinka i dziecmi i grill byl i basen. A teraz...:-( wlasnie mi sie przypomnialo, ze jutro trzeba do pracy isc. Ale spoko. Zarobie troche kaski, bo za 2 miesiace planujemy kupic autko, wiec pieniazki sie przydadza. Poza tym planuje jeszcze w tym roku otorzyc jakas mala firme i robic sztuczne paznokietki.Kursy juz mam zrobione.Doswiadczenie mam dwu letnie, wiec nie jest zle. Moja Szwagierka tez ma taka firme od 3 miesiecy i zbija ze tak sie wyraze kokosy. A to dopiero poczetek. Ale jestem naladowana energia pozytywna... Dobrej nocki Wam zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pod koniec weekendu :) Wybawilam sie wczoraj na weselu setnie :) Piekna panna mloda - wygladala bajecznie :) super zabawa na weselu..az mam zakwasy od tanczenia :) Przekonalam sie tylko, ze brak winietek na stolach powoduje ogromne zamieszanie, pozniej przestawianie - zeby ciocia Hela siedziala obok kuzynki Magdy itd - choc i tak planowalismy winietki, wczoraj przekonalam sie, ze sa niezbedne :) Gagatka - zawsze lepiej jest mieszkac tylko z mezem - jesli ma sie mozliwosc wyboru. Kazdy rodzic - nawet najkochanszy czasem sie wtraca - a tak byc nie powinno. Zawsze mlodzi ludzie powinni ukladac siebie i swoje zycie samodzielnie. Glupia klotnia, ktora kazdemu sie czasem zdarza jest \'klopotem\' z rodzicami za sciana. Mysle, ze powinniscie sprobowac pomieszkac sami i sprawdzic, jak Wam idzie zycie i finanse - w razie czego, rodzice na pewno Was przyjma pod dach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja niedwno sie obudzilam,musze zadzwonic do szefa czy mam dzis wolne czy mam przyjsc do pracy nigdy nie wiem co w poniedzialek robic :) Gagatka---samochod rzecz nabyta :( przynajmniej ja tam uwazam i jezeli naprawde po slubie mialabym mieszkac z rodzicami lub tesciami ,...robilabym wszystko zeby tego uniknac ...duzo par ktore znam rozeszly sie z powodu tracania rodzicow do ich zycia...Prace napewno znajdziesz bo w Polsce juz nie tak trudno o nia :) wiec moja odpowiedz jest taka MIESZKAC SAMEMU :) a auto kupic sobie pozniej.Ale my za Ciebie tej decyzji nie podejmniemy. Gosiaczek ---pracowity byl weekend ale za to zarobiliscie troszeczke kasy :) Zonqa-MOj komputer tez mi sie tak kies ppsul i wyrzuclismy go a kupilismy sobie laptop mam nadzieje ze Twojemu komputerowi wszystko przejdzie i bedzie dzialal bez zarzutu. Zareczona---3mam kciuki. My tez bedziemy kupowac nowy samochod ale czekamy na nowa umowe z pracy mojego meza ---bo awansowal i teraz nie wiadomo czy otrzyma pierwsze znow umowe na probe czy od razu na stale ale jeszcze przed weselem napewno zakupimy juz nie moge sie doczekac. Babitek -Fajnie ze na weselu sie wybawilas :) Ja jednak winetek nie chce na swoim weselu ...niech sobie kazdy siedzi jak chce :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie otrzymalam wiadomosc od ksiedza ze juz zapisuje na 2008 wiec jutro moja mama idzie nas zapisac bo zalezy mi na konkretnej godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane:) babitek ja tez juz po weselu juz po wszystkim. to mojego slubu zostalo 299 dni hurra juz dwojka z przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do naszego slubu 328 dni ...Dzis mam wolne chyba jak maz przyjedzie z pracy wybiore sie kawe do szwagierki bo zaniedlugo jada do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie do wszystkich ktorzy chodza na solarium ?uzywacie jakis kremow ....jezeli tak to jakiej marki ...zastanawiam sie ktora zakupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) do mojego pozostało 11 miesiecy i pare dni :) ja ledwo zyje w pracy!! Zapowiada sie kolejny nudny dzien!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł kochane :) Iza - biedaku, nigdy nie wiesz, jak z tą pracą. mi byloby sie trudno zorganizowac, gdybym codziennie nie wiedziala, czy ide, czy nie.. My samochodu na razie nie kupimy, kupilismy w czerwcu :) wiec do nastepnego jeszcze sporo wody uplynie Do naszego slubu zostaly 243 dni :) a ja wciaz nie mam daty zaklepanej w kosciele :/ Iza - nie chodze na solarium, wiec Ci nie pomoge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) tak to juz niestety jest ze w Poniedzialek to ja nigdy nie wiem czy mam isc czy nie ...moj szef nigdy nie umie sie zdecydowac i zawsze kazdgo dnia wieczorem jeszcze do niego dzwonie i pytam sie czy mam przyjsc do pracy jutro :) Dziewczyny widzieliscie jakie sa tanie obraczki na allegro,wlasnie wczoraj siedzielismy z mezem i patrzelismy :) nawet niektore ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkie forumowiczki!!!! grzecznie chciałam zapytać, czy moge do Was dołączyć? Ponieważ w przyszłym roku bierzemy z moim meżczyzną ślub i w związku z tym mam do Was kilka pytań, tzn. chciałam się do Was zwrócić z prośbą o pomoc i mam nadzieje, że udzielicie mi pare praktycznych rad. Sprawa wygląda tak, że mamy załatwioną sale oraz na dniach będziemy załatwiać zespół i kościół. I własnie odnosnie kościoła jestem zielona! Chciałabym ceremonię zaślubin zorganizować w innym kosciele a nie w swojej parafii, ponieważ ten kościół jest ponury i smutny i nie pasuje mi zupełnie do slubów a bardziej do pogrzebów... czy trzeba miec zgode księdza z parafii, na takiego coś?? a w ogóle jakie dokumenty musze mieć żeby załatwić te wszystkie sparawy w kościele?? a jak wygląda sprawa z naukami? jak ma ktos chwilke to proszę o informacje na ten temat! bedę ogromnie wdzieczna!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik 🌻 ja uzywałam masła kakaowego z Ziaji (w ciemno brazowej buteleczce). a dokładnie tego balsamu, nie spray-u. Balsam wydaje mi sie że daje lepsze efekty i na serio troche przyśpiesza a do tego jest niedrogi, bo 7-8zł w rossmannie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam od szwgaierki :) waikiki no pewnie ze mozesz do nas dolaczyc ...ja w sumie nie moge ci pomoc co do kosciola bo u mnie rowniez inaczej sprawa wyglada bo mieszkam w niemczech a koscielny mamy w Polsce radze wybrac sie do ksiedza i opowiedziec mu cala sytuacje i bedziesz pewna na 100%co masz zrobic zycze powodzenia.A kiedy masz dokladnie slub?i skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja sie orientuje bo sie dopytywalam gdyz tez nie robimy slubu w mojej parafi a w narzeczonego 300 km od mojej to..trzbre miec zgode z Twojej parafi...akt chrztu bierzmowania i chyba tyle z teego co pamietam :) ..a ja dzis swietuje stara jestem znowu o rok heh ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili -wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek . Zdrowia szczescia pomaranczy niech ci ukochany nago tanczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dziękuje Ci bardz hehe....no musze poczekac zeby mi potanczyl jeszcze miesiac hehe..:) ale dziekuje za zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dzwonil do mnie szwagier ze jego kolega musi zaplacic 5000 euro :( bo sciagal z programu bear share :( straszne a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ini
polecam Agencję Artystyczną STRYCH www.strych.go.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Waikiki, napisz troche o sobie :) Imili - sto laaaat, sto laaaat, niech zyje zyje naaaaam!!!!!!! 🌻 zdrowka, milosci, szczescia i radosci! duza rosnij :) Iza, przykre z kolega...ale duzo bezpieczniej jest korzystac z programow, w ktorych nie musisz udostepniac swoich plikow. Karane jest udostepnianie, a nie sciaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybek
Czesc dziewczyny, chciałabym się Was poradzić. Chodzi mi o to , ze na telefon zarezerwowałam sobie kamerzystę, zespół oraz restauracje.We wrześniu jadę omawiać szczegóły i być może juz podpisywać umowy.W związku z tym mam proźbę abyście podpowiedziały mi o co pytałyście. Mam kilka pytań ale wydaje mi sie, że może pominę coś istotnego.I jak wyglądała zawarta między Wami a np.zespołem umowa. ? Za ewentualną potpowiedz z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×