Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witajcie. Ja mam troszczeczke dzisiaj pozniej do pracy wiec sobie polezalam dlutej w lozeczku. Zareczona to jestes \"slomania wdowa\"nie martw sie ten czas szybko minie a jak ci sie bedzie nudzic to wejdz na forum a my ci czas jakos zorganizujemy :) Gociazku nie przejmuj sie my tez ostatnio tak myslelismy (ze jak bysmy wiedzieli ze maz awansuje)napeewno bylibysmy juz dawno po koscielnym ale juz teraz nic nie da sie odkrecic.Trzeba czekac . Milego poniedzialku dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawni mnie tu nie gylo ostanio jestem zabiegana.dzis 20 i nastepna roczna mojego zwiazku. 6 lat i dwa miesiace a w piatek ide juz na wesele stroj kupiony fryzjer zaklepany :) jak ten czas szybko leci a do mojego slubu zostalo 10 miesiecy. pozdrawiam was kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was gorąco.. Dzisiaj dzwonilam z ciekawosci do salonu sukien ślubnych emmi mariage zapytac sie o cenę mojej wymarzonej sukni..i powiem wam ze bylam mile zaskoczona bo myślałam ze bedzie kosztowala z 3000 ale Pani mi powiedziala 2300 wiec juz taniej choc nie tanio ...i w ogole bardzo miła pani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mnie jak zwykle w weekend tu nie bylo :) Macie racje, ze bez wzgledu na sale - najwazniejszy jest klimat, goscie i styl zabawy. Nusia - ja mam ogromny łączny kalendarz :) Czesto prywata przeplata mi sie z praca, wiec trudno byloby mi to rozdzielic :) Z karteczek sie troche wyleczylam - dostalam od kolegi programisty programik, ktory dziala podobnie do postitów ;) a pracuje i tak (w domu i w pracy) przy komp. wiec zerkam tam ciagle :) Ja tez nie naleze do osob, ktore od lat mialy w glowie koncepcje wymarzonego slubu :) ale podoba mi sie to, bo dzieki temu sprawnie i szybko podejmujemy z adr decyzje dotyczace wesela i slubu :) Ewa, ja uwazam, ze jesli masz wybor - fajniejszy jest zespol, niz dj - tworzy atmosfere, ktorej z CDków nie uzyskasz. O wieku chyba za duzo myslisz ;) ja mam 27 lat i nie mam z tym absolutnie zadnego klopotu :) Zyje mi sie teraz duzo fajniej, niz ok 20 i mam nadzieje, ze ta tendencja bedzie postepowac - z kazdym rokiem bedzie lepiej ;) Z tą beztroską nie do konca sie zgodze, moje zycie bylo dla mnie duzo trudniejsze i ciezsze, kiedy mialam ponizej 20 lat..Znam wiele osob, ktorym w zyciu nie poukladalo sie tak, jak powinno i lata, zanim samodzielnie stanely na nogi wcale nie nalezaly do beztroskich i łatwych. Gagatka - my za zespol placimy 2700 - 4 osoby, 1 wieczor (10h). Zonqa - zdrowa juz? Gosiaczek - pogoda jest tak popaprana, ze nie nadazysz. My zdecydowalismy sie na kwiecien, myslalam ze bedzie na bank w miare cieplo - teraz sie zastanawiam, czy np sniegu nie bedzie :) Zareczona - potraktuj rozlake, jak zwiazkowe wakacje ;) jak sie za soba stesknicie, bedziecie sie soba bardziej cieszyc po powrocie :) Kope lat Glupolku :) my w tym tygodniu idziemy na wesele w sobote :) Imili - to kupujesz juz sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku nie kupuje jeszcze za duzo czasu do mojego slubu ...chcialam sie zorientowac...jednak wiem ze innej nie chce...chociaz Pani w salonie sama mi powiedziala ze w styczniu wyjdzie nowa kolekcja wiec moze mi sie z niej cos spodoba ale mam sie martwic bo jesli nie to uszyja mi tą :) a chcialam spytac o cene dlatego tez bo pokazywalam mamie moja wymarzona i byla ciekawa ile kosztuje...wiadomo do tej ceny dojdzie welon i inne dodatkie a za sukienke sama chce zaplacic zeby rodzice nie kupowali bo i tak nam za duzo pomagają chociaz o nic nie prosilismy. Dlatego tez zeby zarobic na suknie planujemy wyjechac do Angli z moim narzeczonym do jego siostry:) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widze że niezle się rozpisałyscie hehe ja dochodze do siebie po weselu przyjaciółki było fantastycznie a ona wyglądała jak cukiereczk poprostu super Juz nie moge się doczekac powrotu rodziców bo pójde z mamą po buciki :) W kwietniu mamy zgłosic się na sali ustalić wstepne meni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz Zabusia już w kwietniu??Kurczę ślub masz 2 tyg po mnie i już menu??No ciekawe :) czemu tak wcześnie...może ja też powinnam zadzwonić do mojej sali?? Ja jak zwykle w pracy...:( imilii - no to fajnie, że masz już coś na oku :) a może będą mieli tam za jakiś czas wyprzedaż i Twoja suknia będzie kosztowała jeszcze mniej?? Oj babitku wiem, że pogoda bywa różna ale goście nas przeklną - zobaczycie (jak będzie gorąco) bo moja sala nie posiada klimy!!!!!Jest to budynek zabytkowy i gmina nie wyraxiła zgody na założenie klimatyzacji :( no to będziem się gotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,wszystkie sie cieszymy na ślub i przyjęcie,cieszy nas kazdy szczegół i te przygotowania sa najlepsze. Ciekawa jestem co siedzi w głowie naszych facetów,czy sa również tacy szcześliwi, przeżywają te formalności czy też robią to bo taki jest kolej rzeczy. Co wy na to??? Jade dziś odebrać zaliczke ciekawe co sie wydarzy,???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewai - w takim razie powodzenia z tą zaliczką!! Mój Marcin cieszy się tym ślubem na swój sposób tzn.najważniejsze rzeczy załatwiał ze mną bardzo chętnie, a tymi drobiazgami to wcale się nie interesuje i trzeba Mu przypominać. Myślę, że jak będzie bliżej ślubu to wyjdą i u Niego emocje na wierzch a póki co to wiem, że są tyle,że głęboko schowane w serduszku jak wszystko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt - szybko to menu :) Ja mam sie zglosic ok 3 tyg. przed weselem, zeby ustalic menu. Ja Gosiaczku tez siedze jeszcze w pracy. Nie przejmuj sie, moze bedzie chlodniejszy dzien. Ja prawde mowiac glownie z tego powodu chcialam kwiecien - zeby nie bylo juz za zimno, a jednoczesnie, zeby nie bylo upalu. Ale sama widzisz, co sie dzieje z pogoda - wcale nie jest powiedziane, ze w sierpniu bedzie goraco. Ewa, ja prawde mowiac wiele rzeczy zalatwiam, bo wiem, ze musze i w sumie nie stanowi to jakiegos wielkiego powodu do radosci ;) niektore sprawy \'slubne\' sa calkiem przyjemne, niektore nie zajmuja mnie wcale..a moj Adr - nie moge narzekac, pomaga w tym wszystkim. Ostatnio np kamerzyste w ogole zostawilam jemu - sam jechal podpisac umowe, pozniej tylko zdal mi relacje :) Fakt faktem - ja jestem bardziej zaplanowana, niz On, Jemu zawsze sie wydaje, ze na wszystko jest czas (nie tylko w kwestii spraw zw. ze slubem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja wlasnie znalazlam chwilke zeby do was zajrzec ...po pracy przyszla szwgaierka z Chantal na kawke ...pozniej zakupy a teraz was chwilke poczytam. Glupolek ....Gratulacje z okazji Zwiazku A takze milej imprezy na weselu Zabusia ....Fajnie ze imprez sie udala . Co do Menu to nasza kierowniczka powiedziala ze ok miesiaca starczy ale za to ze my przyjedziemy tydzien przed i chcemy sami ustalic Menu to tez sie na to zgodzila. Ewai ...I co oddali wam zaliczke ???Moj maz jest tak samo zafascynowany tym wydarzeniem jak i Ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mój Skarb tez cieszy się że się pobieramy nawet powiedział że wtedy nareszcie będe tylko jego ukochaną żonka :) Tak mamy ustalić jedzonko wcześniej bo tam co tydzien mają wesela więc umawiają sie pokoleii z parami 2 tyg przed mamy już podać konkrety i zatwierdzić meni. Na tydzień przed mamy spotkanie z DJem i kamerzystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko po krótce bo czas mnie nagli niestety!! Spotkanie się udało, wszyscy na wszystkich wywarli dobre wrażenie :D Dziś byliśmy wpłacic zaliczke, a menu wybieramy tydz wczesniej!! Co kraj to obyczaj :P Dzis cały dzien łaziłam i dzwoniłam tzn łaziliśmy :) Okazało sie ze w naszym miecie nie ma hurtowni alkoholu :o wiec jest troche lipa!! A i oczywiscie problem z orkiestra jest :) Mamy 2 na oku, jedna grała na weselu znajomych jest ich 5 i chca 2000, druga znaleziona przez przypadek z krakowa, z filharmoni krakowskiej jest ich 3 i chca 2300!! mamy dylemat na razie!! A i najważniejsze dziś sie zareczyliśmy :D wiec jestem happy :) Sorki dziewczynki ale musze juz uciekac jutro ide do pracyu wiec bede miec wiecej czasu an pisanie :) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka - gratulacje :) zaręczyny fajna sprawa :) Ja wiedząć, że będzie mi się dziś w pracy nudziło zabrałam swój stary pamiętnik i sobie powspominałam te nasze już przeszło 4 lata i sama się dziwię, że tyle udało nam się przejść!! Ale pamiętnik się już skończył a ja jeszcze godzinę w pracy muszę siedzieć - i co ja będę robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka! Gratuluje zareczyn. Ja moje super wspominam. Dzwonilam dzisiaj do mojej krawcowej z Opola. Babeczka na pelnym luzie, konkretna. W czerwcu jak przyjade do Polski to mam sie zglosic do niej na wymiary cialka (do czerwca mam czas schudnac) a potem jak przyjade przed weselem 3 tyg to mam do niej drugi raz isc. Suknie ona szyje przez okolo 2,5 tyg. Suknia+welon+podwiazka i bolerko gora 1300 zl.Jestem troszke podekscytowana. Zycze udanego wieczorku. Ja mam w planie ogladnac jakis romansik.Mezusia nie ma to trzeba korzystac.On nie lubi takich wyciskaczy lez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE Z OKAZJI zARĘCZYN!!!!! Ja jeszcze przed tym wyczynem bo narazie musimy powpłacać te zaliczki na najważniejsze rzeczy,czyli jeszcze samochód, zastanawiamy sie nad grajkami czy dj ma być i kamerzysta ale obecnie jest na wakacjach wiec czekamy na niego. Dziś byłam w kościele przesunąc godzine ślubu z 13 na 14 . Byłam po zwrot tej zaliczki ale szefa nie było ale powiedziałam Pani na recepcji że rezygnujemy a jak znajda kogoś to mi kaske dadza tak coś wspomniała,ale decyzja należy do szefa ja myśle ze da nam ta kase bo zbyt wiele nie zyska. Mój facet też cieszy sie ze ślubu ale jesteśmy ze soba tak długo wiec az tak nie okazuje tego,ale na swój sposób przeżywa to, dużo o tym mówimy,żeby wszystko było dograne.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Gagatka ...Gratuluje zareczyn :) Zareczona ...Fajnie miec taka krawcowa i nawet nie duzo bierze :) U nas sprawy slubne stoja w Miejscu teraz nic sie nie dzieje bo mamy wszystko zalatwione kupilam sobie ostatnio podwizake i rajstopy samonosne :) Juz zaniedlugo trzeba bedzie sie wziasc na pisanie zaproszen ale na to poczekam jak na dworze bedzie zimno i bedzie padal deszcz . Ja musze zmykam na kilka godzin do pracy ...wiec zycze wam milego dnia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) dzieki za gratulacje :) No rzeczywiscie taniutko krawcowa bierze, ja jak na razie nie mysle o sukience!! na razie musimy orkiestre znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was porannie z pracy :) No cóż u mnie z racji tego, że już prawie wszystko załatwione sprawy ślubne stoją w miejscu :( w zeszłym tygodniu tylko kupiłam sobie bieliznę, podwiązkę i pończoszki :) no jeszcze coś muszę znaleźć na noc poślubną :) Trochę się ludziska dziwią, że ja tak wszystko wcześnie kupuję ale ja znam siebie - poprostu kasa się mnie nie trzyma :( jak niekupię teraz to te pieniążki wydam i nic nie będzie , a przecież niedługo rzucam pracę :( A i jeszcze postanowiłam, że do ślubu idę gołą :)tzn bez biżuteri :) tylko mój złoty łańcuszek z krzyżykiem i literką M!!! M bo wszystko co kocham zaczyna się na M!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!!!! Witam was. Chciałam powiedzieć, że w niedzielę naszemu topikowi stuknął roczek :-). No proszę- a tyle było niedowiarków, jak powstał, a my nadal trwamy ;-) hihi. Zaręczona------> bardzo tania ta TWoja krawcowa z Opola. Możesz dać na nią namiar?? Ja jeszcze slyszalam o bardzo taniej i dobrej z Krapkowic, która zajmuje się tylko i wyłącznie szyciem sukien ślubnych. Niestety nie mam jeszcze jej nazwiska i tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dunia - nawet się nie zorienyowałam, że to już rok!Ja na forum jestem...no nie wiem czyba od lutego ???? Dzisiaj wpadłam na pomysł, że pójdę poprzymierzać gorsety na noc poślubną :) a co pobawię się przy tym nieźle :) tyle że ta nasza noc poślubna to będzie dopiero z niedzieli/poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia83! Puscilam info na gg. Z tym kupowaniem teraz i wydawaniem pieniedzy to dobry pomysl.Nawet swietny. Chyba tez tak zrobie. Hihi Mam dzisiaj wolne.Ale mi dobrze.Lece na miasto i na spacer z moim mlodym chlopakiem (ma 11 miesiecy). Pa trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek----> no rok ja byk :-). Zaręczona-----> dzięki za info. Nazwiska nie słyszałam, skąd się o niej dowiedziałaś?? Czy ta krawcowa szyje tylko suknie, czy inne rzeczy też?? Ta z Krapkowic, o której Ci pisałam uszyła kuzynce mojej koleżanki suknię za 600 złotych, w tym były już materiały (200 zł), więc baaaardzo tanio. Osobiście nie widziałam tej sukni, ale ponoć ładna. Muszę powiedzieć, że cena bardzo zachęcająca. Twoja również, bo jednak w salonie to trzeba liczyć tak te 2500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego mezusia nie ma.Jest do piatku na szkoleniu, ale wychodze na spacer z synkiem mojej kolezanki. Jest cudny i smieje sie zawsze, ze to moj chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka gratulacje z okazji zaręczyn moje były 21 stycznia 2005 były cudowne zostałam zabrana do restauracji pod jemiołami w bielsku-białej :) Ja dzis padam z nóg po robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam póznym wieczorkiem,mam urlop wiec w ciągu dnia ciągle gdzieś śmigam:)) Wiec super dziś byłam w GOŚCIŃCU ŚLASKIM I SZEF ODDAŁ MI ZALICZKĘ BEZ ŻADNEGO PROBLEMU!!!! Rozmowa z nim była swobodna mimo moich obaw, wiadomo ze sprzeda ten termin bez problemu,a 1000 dla mie to nawet sporo. Szef zrobił na mnie dobre wrażenie,przepraszał mnie bo tam kelner żle odezwał sie do mojej mamy, na wysokim poziomie,az mi mżal że zrezygnowałam z tego lokalu,ale jednak wole bardziej eleganckie wnętrza a tam jest wszystko na stary styl to minus jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×