Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

...no mi weekend minął i nic z tych spraw weselnych nie tknęłam :-( ja nie wiem kiedy ja to pozałatwiam :-p mam nadzieje, ze w tym tygodniu jakis postęp, jakis krok na przód poczynimy... ale kto to wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - w weekend to mi sie udalo jedynie popic i pobawic :D No ale za to w piatek byly sprawy sakramentow, wiec o krok blizej do slubu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi przez ta prace slubu mi sie odechciało. To znaczy juz mnie nie cieszy wcale ten slub :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagtka napewno sie cieszysz tylko taki zal teraz masz . Gosiaczek sorki ale moze mnie cos ominelo czemu skladasz wymowienie w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku prosze dokładnie wszystko opisać :) ale ja Ci dzisiaj zawracam głowe... :) u mnie tez sprawy slubne stoja w miejscu ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik no bo ja dziennie studiuję niestety...nie dam rady pracowac.. nie mam tu w pracy nawet takiej możliwosci.od przyszłego roku zacznę pracę w szpitalu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka - minie, zobaczysz. Jeszcze bedziesz z radosci klaskac uszami ;) Cafko, wszystko dokladnie opisane - wyslane mailem :) Daj znac, czy wszystko jasne - jesli cos nie jasne, krzycz smialo :) Nie meczysz mnei wcale :) Gosiaczek - no tak, ja pamietam, praca w zamysle miala byc okresowa, zeby odlozyc na sukienke, z tego, co wiem, plan zrealizowany w pelni i jeszcze z nadwyzka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitku z nadwyżką!!!!!! udało się odłożyc na wszystkie dodatki i zaproszenia i kosciół!!! Do konca pracy uda mi się odłożyc jeszcze na zespól i foto+kamera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! także plan w 200% wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No i super Gosiaczku. Tak byc powinno :) Ja niestety, mimo, ze pracuje od wielu lat, nie umiem odkladac na nic :P zawsze sa jakies potrzeby nagle. Teraz lezal sobie na koncie wolny 1000 - zupelnie nie przeznaczony niczemu :) juz myslalam, ze moze to jakis przelom w zyciu - ale co sie okazalo? trzeba bylo kupic komplet nowych opon :D i po kasie...i tak w kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja do oszczędzających nie należę no chyba, że na czyms bardzo mi zależy tak jak teraz to umiem się wziąsc w garsc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku na razie wszystko jasne, pewnie sie pojawia watpliwosci jak zdecyduje sie zrobic ten przepis, ale mysle ze nie bedzie zle bo wszystko jasno opisałaś :) w razie czego bede pytac. jaka Ty jestes super :D fajnie Gosiaczek ze odlozylas kasiorke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziekuje Cafka :) Bardzo mi milo :) i polecam sie :) Nie moge niestety dluzej rozmawiac o lososiu w kaparach, poniewaz mam do niego ogromna slabosc, w zwiazku z tym bede zmuszona znowu go zrobic :D lepiej bedzie, jesli o nim na razie zapomne :D ps. wczoraj zrobilam spaghetti - wyszlo wyjatkowo dobre przez nasiona kopru wloskiego w sosie :) wiec dzis w dalszym ciagu to na obiad :) Gosiaczku - gratuluje determinacji w odkladaniu :) mi niestety zawsze cos przeszkadza - a to niedoplata za prad, a to opony, a to psie przeswietlenie, a to przewod hamulcowy dziurawy i auto nie ma hamulcow :) itp itd. Nie bylo takiego miesiaca, zebysmy spokojnie poza zakupami i rachunkami nie musieli czegos niespodziewanego placic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz spagethi tez uwielbiam :D no ale dobra skonczmy temat jedzenia bo głodna cos sie robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam umiem w miare odkładac, bo od małej rodzice uczyli mnie oszczędzania.. dostawalm kieszonkowe i sobie zbierałam, nawet jak gówniara byłam, to sobie na domek dla lalek barbi uskładałm, ale musiałam mieć cierpliwość, wolałam odkładać mając jakiś cel przeznaczenia kasy niz np. w sklepiku szkolnym na słodkości wydawać...;-) ale fakt faktem, że ciągle sa jakieś wydatki i cięzko jest tera kase utrzymać... tez mam odłożony 1tysiak, ale ze300-400 zł musze wydac na dywan, bo kurde obiecałam mojemu i sobie samej, że kupie po wakacjach dywan do pokoju 😭 Babitek, ja tez w weekend popiłam, bo bylismy na urodzinach u znajomej, a do południa lataliśmy żeby jej prezent kupić. w niedziele leczenie kaca :-o no i tym sposobem nic nie załatwiliśmy... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeca nic nie mowie :) Pije grzecznie gorzka kawe z mlekiem a do wyjscia do domu do spozycia posiadam jedynie kefir :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjj burczy mi w brzuchu przez Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - ja zawsze mam na co wydac :P i mus taki, ze trzeba na to zarobic ;) A jaki dywan kupujesz? Urodziny sie udaly? Jaki prezent kupiliscie? :) Ja w niedziele takze odsypialam, pozniej adr kumpel wyjechal (siedzial u nas od piatku) a w zamian za niego przyjechala adr siostra :D Nic sie nie martw, ja na dlugo stanelam w miejscu z przygotowaniami, a czas mam tylko do kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heehheheeh, Waikiki - zwal na Cafke! :) Ja nie zaczelam sama, zostalam przez Cafke sprowokowana :P mi tez burczy...zaraz wyskocze do sklepu po cos do kefiru! :) oj Cafka, Cafka, ale narobilas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek ja Ci dam!! po łapkach :D ale przyjme to na swoje ramiona, nie wiem czy udzwigne ten ciezar ze sporowokowalam ale postaram sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek łe nooo kobiety zawsze maja na co wydawać kasiorke :-D a dywan potrzebuje taki 3m na 2m, kolory takie beżowo brazowe wchodzą w gre, bo meble są ciemny brąz a sciany jasne ecru (czy jak to sie tam pisze) ;-) urodziny się udały, taaak :-D kupilismy w mydlarni taki gotowy ładnie zapakowany zestaw dwóch filizanek z świeca zapachową... bo naprawde nie wiedzieliśmy co jej kupić, chodziliśmy po tych sklepach i oszaleć było można!! no ja z przygotowaniami tez sobie stane w miejscu, ale jest kilka tych rzeczy co by sie przydało już załatwić - tak jak ten zasrany kościół i np. kamerzysta, no i może fotograf w studio - zdjęcia pozowane...bo to bedzie musiał byc inny niz ten co nam reportaz ślubny bedzie robił-bo ten sobie studia nie przywiezie (120km)... a terminy trzeba wcześniej zaklepać prawda? :-( Cafka chcesz w zęby???????????????? ale jestem głoooooodna teraz!!!!!!!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Babitku i widzisz podpuściłaś Waikiki i teraz chce mnie zbic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak juz o jedzeniu... ;-) to macie może sprawdzony przepis na dooobrą zupę cebulową?? :-D albo na jakąś inna zupkę?? może zupa -krem?? albo gaspaczo czy cos takiego?? ale sprawdzonego? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×