Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

oczywiście \"bierze\" jejku jaki byk, ale wstyd :D No ale jak się tyle pracuje to może się w głowie mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo Gosiaczku :) jaka nam sie wladcza Gosiaczek zrobila :D trenuj trenuj przed slubem ;) kochana, gdyby byl maj to ja bylabym juz po, bylabym juz nawet po podrozy poslubnej, wiec nie odbieraj mi przyjemnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam - znów dzielimy się swoimi zdjęciami więc poproszę o fotki nowych dziewczyn - ja w czwartek będę mieć wolne to wyślę Wam moje z domowego kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A takie tam zakupy typu - najpotrzebniejsze. :-) Same wiecie, jakieś detergenty, kosmetyki itp. Ale mam nadzieję, że może jakiś ciuszek sobie sprawię. Pojechałabym już teraz, ale mój Tomcio wraca z pracy dopiero o 20.00 i czekać muszę :-) A Wy jakie macie plany na wieczór??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darianka - praca, praca i jeszcze raz praca ale na zakupy wybieram się w sobotę :) poprawię sobie trochę humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, zapracowane kobietki z Was :-) A ja się jeszcze trochę pobyczę, jeszcze miesiąc. Chociaż w zasadzie to już w przyszłym tygodniu zaczynają mi się korki :-) i kurs przedmałż. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :) (wszystkie nowe i stare hehe) Ja juz w domku, po obiedzie zajadma sie orzeszkami, choc wiem ze nie powinnam :o Nie lubie deszczu, nie lubie przystanów autobusowych, nie lubie zapachu deszczu w autobusie!!! Kati fajne massz te futrzaki hehe, a jakie fajne minki robią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gosiaczku zgadzam sie moglby byc maj juz bo za suknia bym jezdzila...a teraz zmykam za chwilke bo musze sie z dentystka umowic mnie i narzeczonego zeby przed wyjazdem zrobic co trzeba jak cos jest...i musze sobie poszukac pieczywa czosnkowego eh...takiego do piekarnika bo smak mnie naszedl heh..mam ostatnio jakies dziwne smaki :) .. no a zakupy sama bym sie wybrala ale musze poczekac na ostatnio wyplate juz nie dlugo :) zaszaleje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje plany na dzis to tv, gaoracy kubek herabty, orzeszki ( a jednak) i kopm. Moj Michał tez w pracy do 21:30 Mam jeszccze ksiazke do poczytania, ale zostawie to na czasy bezrobocia :D czyli juz za tydzien. A swoja droga to jest chore, pracuje w urzedzie, i nie ma szans przedluzyc bo nie mam znajomosci. No a w wieku 22 po raz drugi wyladuje na bezrobociu !!! Noramalnie sie isc pochlastać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zdjęć to może podam mój profil na gronie to każda z Was będzie sobie mogła zobaczyć jak wyglądam mniej więcej :) http://grono.net/pub/search/0/?find=kati1982@poczta.fm&age=-1&birth_year=&city=-2&city_name= Moje plany na dziś niestety podobne jak codzień - skończę pracę o 20.00 w domu będę koło 20.30. Kolacja, zabawa z futrzakami + TV i spać. Moje kochanie niestety pracuje i mnie dziś nie odwiedzi, chyba że jakimś cudem skończy wcześniej i przyjedzie na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleja się dobrze, a potem źle wchodzi :( skopiujcie sobie link od momentu http:// do końca Albo wejdźcie na grono.net i wpiszcie w wyszukiwarce mój mail czyli kati1982@poczta.fm i się wyświetli moja galeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam zaraz ładna :D Nie no dzięki wielkie, chociaż jak każda dziewczyna mam swoje kompleksy, ale to nie o tym forum, prawda? :D Jeśli możecie i chcecie to ja również poproszę o fotki na maila. Jest pod nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza i Kati24 wysłałam Wam ale tylko po jednym zdjątku, bo muszę z płytki wrzucić na komp pozostałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą takie to foto nijakie, ale aktualne :-) więcej wyślę jak zgram z płytki, którą muszę poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka dzięki, doszło :) Włoski masz farbowane czy nie? Podoba mi się kolorek :) Ja się zrobiłam na blond od paru miesięcy bo swoje mam ciemne (teraz systematycznie robię balejage), ale nie wiem czy przypadkiem w ciemniejszych włosach nie ładniej się wygląda do białej sukni. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ proszę :-) To są moje naturalne włosy :-) Kiedyś farbowałam i to na czarno :-) nawet nie tak dawno, ale postanowilam wrócić do swojego blondu :-) przemogłam się, zagryzlam zęby, bo momentami niezbyt ciekawie wyglądałam, ale udało się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta rupieciarnia za mną jakby kto pytał :-) to taka skrytka na działce u znajomych :-D Aaaaaa, Kati przychylam się do opinii że ładna niewiasta z Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho już bo mnie zawstydzicie i się zamknę w sobie :D Darianka mi Twoje włosy wyglądają na jakiś jasny brąz, lub ciemny blond. Napewno ślicznie będziesz wyglądać w białej sukni. Ja chyba jednak zostanę przy tym kolorze co mam aktualnie bo lepiej się w nim czuję. No i zapuszczam bo chcę je jakoś pokręcić i spiąć z tyłu delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alesta sie rozpisaly :) czlowiek na chwile klientowi czas poswieca i juz gubi watek :D Darianka, ja mam plan bez planu ;) w domu znowu bede po 19, jakis obiad, moze film z ukochanym - obaczym Gagatka, ja juz nazbieralam 2 pólki zaleglych ksiazek do przeczytania i notoryczny brak czasu Kati - potwierdzam - ladne dziewcze :) Kompleksy - nie nie, nie ten topik ;) A czyjego zdjecia ja jeszcze nie widzialam? dawac mi szybko :) bata.b@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka do mnie też Twoje zdjęcie nie dotarło :( bucholc.ursus@wp.pl właśnie sprawdziłam zdjęcie gagatka do mnie wpłynęło -ślicznie dziękuję - ładne z Was dzieczyny :) swoje prześlę w czwartek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST MAM!!!! :) :) :) DZIĘKUJĘ :) jak miło wiedzieć z kim się rozmawia :) jeszcze 3,5h i do domku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×